Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pan i Pani Smith, Szkoła uwodzenia, Rewers)

Sprawdź, co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pan i Pani Smith, Szkoła uwodzenia, Rewers)
11.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2462

Barbara zostaje zatrzymana w szpitalu na badania diagnostyczne. Pedro zamieszkuje z Rafalskim i Jaśkiem. Feliks namawia Monikę na finansowe wsparcie jego kolejnych pomysłów. Norbert czeka na Olę przed budynkiem sądu i natarczywie zaprasza na kawę. W porę zjawia się przełożony Oli i ratuje ją z opresji.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1786

Do mieszkania Zimińskich wkracza policja z wydziału antynarkotykowego. Zszokowani Danka i Marek dowiadują się, że ich córka została zatrzymana. W trakcie przeszukiwania pokoju Oli policjanci znajdują amfetaminę. Mikołaj przekonuje Nicole, że to nie jest odpowiedni moment na planowanie ciąży. W tajemnicy przed mężem Nicole wykonuje test ciążowy. Wynik jest pozytywny. Jagoda proponuje Andrzejowi tygodniowy wyjazd do Chorwacji. Brzozowski stwierdza, że to niemożliwe.

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 963

Diana radzi Kasi, by zgodziła się na formalne uznanie dziecka przez Ksawerego, ale ona nadal się waha. Zostało niewiele czasu, bo stan zdrowia Ksawerego pogarsza się z każdym dniem. Olgierd zaczyna pracę w firmie Huberta. Pierwszego dnia prosi o zaliczkę. Wkrótce Klara odkrywa, że ojciec ją okłamał w sprawie swojej choroby. Bogdan i Jerzy próbują wyperswadować Magdzie związek z Krzysztofem.

Rewers

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 528

Falkowicz przyprowadza na badania pacjentkę, która jako pierwsza zażywała zalecony przez niego lek. Okazuje się, że zmiany miażdżycowe w tętnicach Anny zniknęły. Andrzej opowiada Wiktorii o badaniach klinicznych. Kobieta jest oszołomiona, gdy poznaje wyniki Anny. Informuje ją, że można przeprowadzić przeszczep nerki. Przemek złożył doniesienie do prokuratury o prowadzeniu eksperymentów medycznych przez Falkowicza. Wiki jest przerażona. Lena oskarża Agatę o rozbicie jej małżeństwa. Piotr przeprowadza trudną operację.

TVN 7, 20:00, Joe Black, melodramat

Historia bogatego biznesmena Williama Parrisha, którego pełne wygód życie zostaje zagrożone w momencie pojawienia się tajemniczego młodego mężczyzny. Okazuje się, że Joe Black jest aniołem śmierci, który, pod ludzką postacią, przybył zabrać mężczyznę w zaświaty. Joe zawiera z milionerem układ: da mu trochę czasu na uporządkowanie swoich spraw, a sam przekona się, jak to jest być człowiekiem. Black zakochuje się w pięknej córce bogacza, Susan. Obecność Blacka wzbudza też niepokój zastępcy Parrisha, Drew, zarazem narzeczonego Susan.

TVP Kultura, 20:20, Rewers, komedia

Lata 50. XX w. Pochodząca z inteligenckiej rodziny Sabina Jankowska pracuje w dziale poezji w redakcji warszawskiego wydawnictwa. Mieszka z matką i babką. Choć skończyła trzydzieści lat, u jej boku nie ma mężczyzny. Matka postanawia znaleźć córce męża. W mieszkaniu Jankowskich zjawiają się adoratorzy, jednak Sabina zakochuje się dopiero w tajemniczym Bronisławie, który pewnego wieczoru ratuje ją z rąk opryszków. Nie potrafi się oprzeć urokowi przystojnego mężczyzny, lecz wkrótce okazuje się, że intencje jej obrońcy nie są szczere.

Szkoła uwodzenia

Polsat, 21:55, Szkoła uwodzenia, dramat obyczajowy

Sebastian, który złamał już nie jedno serce, zakłada się z przybraną siostrą, Kathryn, że uwiedzie niezwykle cnotliwą córkę nowego dyrektora, Annette Hargrove, zanim skończą się wakacje. Jest tak pewny siebie, że obiecuje oddać Kathryn własny, ukochany samochód, jeśli przegra zakład. Jeśli wygra, przybrana siostra obiecuje, że spędzi z nim noc. Kathryn postanawia także zemścić się na Cecile, dla której porzucił ją jej chłopak. Do pomocy angażuje Sebastiana.

TVP 1, 22:15, Lot 93, dramat obyczajowy

Boeing 757 był jednym z czterech samolotów, które zostały porwane 11 września 2001 roku. Podczas lotu do kabiny pilotów wdarło czterech zamaskowanych terrorystów, którzy przejęli kontrolę nad maszyną. Skazanym na śmierć pasażerom i reszcie załogi pozwolono korzystać z telefonów. Dzięki ich determinacji prawdopodobny cel porywaczy, czyli Biały Dom, nie został osiągnięty. Maszyna rozbiła się na polach Pensylwanii, nie powodując żadnych zniszczeń. Film jest próbą odtworzenia tego, co działo się na pokładzie samolotu i równolegle na ziemi.

TVN, 22:30, Pan i Pani Smith, komedia sensacyjna

Para płatnych zabójców pracujących dla dwóch tajnych agencji wiedzie monotonne małżeńskie życie. Niespodziewanie dostają zlecenie na siebie nawzajem.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
jaaa (Ocena: 5) 11.09.2013 10:50
szkola uwodzenia i joe black :P:P:P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie