Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Essential Killing, Wehikuł czasu, Bracia)

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Essential Killing, Wehikuł czasu, Bracia)
10.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2461

Ulegając namowom ojca, Miłosz wybiera pierścionek zaręczynowy dla Bożenki. Anna po powrocie z wakacji bezskutecznie usiłuje skontaktować się z Krystyną. Zaniepokojona jej milczącym telefonem dzwoni do Pawła. Rafalski wydaje powitalną kolację z okazji powrotu Barbary z synem z zagranicy.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1785

Danka spotyka się z mamą Ani. Próbuje jej uświadomić, że dziewczyna prawdopodobnie jest w ciąży. Ola kupuje u znajomego kolejną porcję amfetaminy. Podczas transakcji wkracza policja. Przerażony diler wpycha cały towar do torebki Oli. Bogdan decyduje się na kupno mieszkania. Jego dzieci są pewne, że teraz tata zrezygnuje z Gdyni i zapomni o Helenie. Redaktor naczelny stara się przekonać Igora, żeby nie wracał do Anglii, gdyż może stracić córeczkę.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 962

Odtrącony przez Asię Bartek jest załamany. Z dnia na dzień odchodzi z zespołu i znów zaczyna się interesować hazardem. Waleria jest poważnie zaniepokojona stanem syna. Krzysztof odwiedza Magdę w Zakrzewiu, by powiedzieć jej, że Zofia zgodziła się na rozwód. Bogdan i Jerzy są świadkami pocałunku. Florian krytykuje raport przygotowany przez Władka. Uważa, że jego propozycja jest zbyt kosztowna. Poniża go przy Beacie i Zbyszku. Załamany Władek zastanawia się nad odejściem z firmy.

Prawo Agaty

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 999

Ala, matka Basi, przychodzi do bistro. Oskarża Pawła o złe zamiary względem jej córki. Lucjan postanawia pomóc Jance. Zaprasza ją do rodzinnego domu. Dzięki pośrednictwu Andrzeja udaje się zapewnić siostrze dziewczyny operację. W drodze do Grabiny Janka zostaje zaatakowana.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 4, odc.2

Kariera akademicka Agaty nabiera kolorów. Niełatwo Agacie trzymać się z dala od kancelarii. Szczególnie, gdy Bartek prosi o pomoc, ponieważ nie radzi sobie ze zdeterminowaną Justyną. Sprawa dotyczy skłóconych mieszkańców kamienicy. Marek Dębski, znów pełen rozterek, prowadzi sprawę małżeństwa, które walczy o przeprowadzenie zabiegu in vitro według wcześniej ustalonych reguł. Tymczasem Okońska zdobywa informacje, które mogą zaważyć na życiu Agaty.

TVN 7, 20:00, Wehikuł czasu, film SF

Nowy Jork, koniec XIX wieku. Naukowiec i wynalazca Alexander Hartdegen zamierza udowodnić, że podróż w czasie jest możliwa. Pragnienie staje się obsesją, gdy ginie jego narzeczona, Emma. Alexander chce wrócić do dnia tragedii i spróbować zmienić bieg wydarzeń. W wehikule własnej konstrukcji sprawdza prawdziwość swoich teorii i przenosi się 800 tysięcy lat w przyszłość. Trafia do epoki, w której po wielu wojnach ludzkość podzieliła się na dwa plemiona. Jedno z nich to Eloiowie, zbieracze i rolnicy, drugim są zamieszkujący podziemia Morlockowie.

Bracia

Polsat, 20:05, Bracia, dramat wojenny

Kapitan piechoty morskiej Sam Cahill wyjeżdża z misją wojskową. Zostawia w domu dwie córeczki i żonę Grace. Żegnają go rodzice i brat Tommy, który wyszedł z więzienia. W Afganistanie helikopter, którym leci Sam, zostaje zestrzelony. Amerykańskie władze wojskowe uznają Cahilla i jego kolegę za zmarłych. Tommy bierze na siebie odpowiedzialność za krewnych brata. On i Grace zbliżają się do siebie. Sam dostaje się do niewoli, która pozostawia trwały ślad w jego psychice. Powrót do domu dodatkowo go rozczarowuje.

TVP Kultura, 20:20, Essential Killing, thriller

Osłanianych przez śmigłowiec trzech amerykańskich żołnierzy przemierza pustynny wąwóz. Spłoszony przez nich mężczyzna chowa się w jaskini. Gdy zabija całą trójkę, zostaje ostrzelany z helikoptera, ogłuszony i zatrzymany. Trafia do amerykańskiej bazy, gdzie jest przesłuchiwany i torturowany. Wraz z innymi więźniami ma być przerzucony do jednego z tajnych więzień CIA w Europie Wschodniej. W trakcie transportu kierowca traci panowanie nad pojazdem, samochód wypada z drogi. Więzień wykorzystuje sytuację, ucieka przez ośnieżone lasy.

TV 4, 22:00, Siła taktyczna, film sensacyjny 

Tate dowodzi czteroosobowym oddziałem SWAT, który odbywa szkolenie w opuszczonej fabryce. Niespodziewanie na miejscu pojawia się włoska i rosyjska mafia. Dysponujący tylko szkoleniowymi ślepakami policjanci dostają się w sam środek strzelaniny.

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Edyta (Ocena: 5) 10.09.2013 14:24
Z jakiego filmu pochodzi zdjęcie z pierwszej strony z tą kobietą?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2013 08:09
film Bracia jest cudowny!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2013 01:01
"Bracia" piękny film, polecam! ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo