Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Niezniszczalni, Sala samobójców, Kaznodzieja z karabinem)

Oto, co proponują stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Niezniszczalni, Sala samobójców, Kaznodzieja z karabinem)
09.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2460

Grażyna zwierza się Elżbiecie z sercowych rozterek. Przyznaje się do zauroczenia Arkadiuszem i opowiada o trudnych chwilach, jakie teraz przez niego przeżywa. Ola ma wątpliwości, czy poradzi sobie z nowym zadaniem, ale szef wierzy w jej możliwości. Feliks próbuje namówić kolegę do dystrybucji swojej książki.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 961

Kamil i Agata pomagają Anzelmowi, który prowadzi zbiórkę pieniędzy na hospicjum. Zakonnik zaprasza ich na pielgrzymkę do Medjugorie. Agata chce jechać, ale Kamilowi nie podoba się pomysł. Wybucha kłótnia. Florian informuje Władka, Beatę i Zbyszka, że jeśli chcą utrzymać stanowiska, muszą przygotować raport na temat prowadzonych badań i udowodnić swoją wartość dla firmy. Atmosfera w Biomerze robi się bardzo nieprzyjemna. Bartek wynajmuje kawiarnię `Feel Good` na wieczór i w czasie kolacji oświadcza się Asi.

TVN, 20:05, Na Wspólnej odc. 1784

Igor ma żal do matki, ponieważ nie powiedziała mu, że Magda jest w związku z innym mężczyzną. Rozgoryczony Nowak informuje redaktora naczelnego, że wraca do Manchesteru. Żaneta dzwoni do Mira i proponuje mu spotkanie. Prosi, by nie mówił o tym Wojtkowi. Miro jest zdezorientowany. Danka jest świadkiem kłótni pomiędzy uczennicą Anią a jej chłopakiem. Kiedy ten oddala się, Zimińska pyta zapłakaną Anię, co się stało. Dziewczyna prosi Dankę o pomoc w zdobyciu pigułki wczesnoporonnej.

M jak miłość

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 998

Mirka źle się czuje. Kinga podejrzewa, że jej przyjaciółka jest w ciąży. Suchy próbuje zmusić Irka, by wziął udział w kradzieży. Janka opowiada Pawłowi o chorobie swojej siostry. Zduński traktuje kuzynkę chłodno, pamiętając, że chciała zaszkodzić jego rodzinie. Olga, ciotka Basi, informuje Pawła, że dziewczynka znów uciekła ze szkoły. Budzyński jest zdenerwowany tym, że Wojdas nadal jest na wolności. Spotyka się z policjantem, który prowadzi jego sprawę. Holtz kolejny raz grozi, że Łukaszowi stanie się coś złego.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 3, odc.2

Olga Rojko dołącza do personelu Copernicusa. Orda przechodzi kolejną operację dłoni. Sylwia ma zamiar mu towarzyszyć na dobre i na złe. Olga próbuje odwieść Kellera od poślubienia Alicji. Beata przejmuje się losem Filipa, chłopaka, który wyskoczył przez okno. Do szpitala trafia dziewczyna, której matka dosypywała do jedzenia lek na niewydolność krążenia. Iza wraca z ośrodka dla narkomanów. Piotr pozwala jej zostać w jego mieszkaniu, lecz nie wie, jak dalej potoczą się losy ich związku. Alicja i Maks stają przed ołtarzem.

FilmBox, 19:00, Wiara, zdrada i płaca minimalna, komediodramat

Casey jest niezależną, zbuntowaną nastolatką, która w głębi duszy skrywa prawdziwą siebie. Dziewczyna niepokoi się o siostrę leżącą w śpiączce po wypadku. Sfrustrowana sytuacją rodzinną, ciągłym brakiem ojca, pracą za minimalne wynagrodzenie Casey rozładowuje emocje rozbijając kubek kawy o ścianę. Powstała na murze plama przypomina podobiznę Jezusa Chrystusa. Z pozoru nic nieznaczące zdarzenie zmienia życie nastolatki.

Kaznodzieja z karabinem

Polsat, 20:05, Niezniszczalni, film sensacyjny

Barney Ross dowodzi grupą najemników, do której należą: Lee Christmas, Yin Yang, Hale Caesar i Toll Road. Po jednej z akcji snajper Gunner Jensen zostaje wykluczony z grupy. Najemnicy przyjmują zlecenie od enigmatycznego `Kościelnego`. Mają obalić generała Garzę, który sprawuje krwawe rządy na niewielkiej południowoamerykańskiej wyspie. W trakcie rozpoznania Ross i Christmas spotykają Sandrę, działającą w lokalnym ruchu oporu. Dziewczyna okazuje się córką generała, a on sam jedynie marionetką w rękach handlarzy narkotyków.

TVP Kultura, 20:20, Sala samobójców, dramat obyczajowy

18-letni Dominik ma zapewnione wszelkie wygody, łącznie z prywatnym szoferem wożącym go do renomowanego liceum i na zajęcia judo. Szukający tożsamości wrażliwy chłopak przeżywa fascynację kolegą ze szkoły, z którym za namową rówieśników dla zabawy całuje się na studniówce. Wkrótce za sprawą obiektu swoich uczuć zostaje upokorzony, pada ofiarą drwin na portalu społecznościowym. Skompromitowany, szuka azylu w wirtualnej rzeczywistości. W sieci poznaje Sylwię, która wycofała się z realnego życia. Dziewczyna wprowadza Dominika do `sali samobójców`.

HBO 2, 20:50, Kaznodzieja z karabinem, film biograficzny

Sam Childers, były diler narkotyków, doznaje duchowej przemiany. Podejmuje decyzję, która zaważy na jego życiu. Wyjeżdża do Sudanu, aby pomagać w odbudowie domów zniszczonych w czasie wojny. Jest zszokowany cierpieniem mieszkańców, przede wszystkim dzieci. Ignorując rady doświadczonych pracowników organizacji humanitarnych, przenosi się na tereny kontrolowane przez rebeliantów, gdzie żołnierzami często są dzieci. Rozpoczyna pracę w sierocińcu, traktując to jako odkupienie win. Z karabinem w ręku broni podopiecznych przed wysłaniem na front.

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2013 22:17
Wlasnie obejrzalam sale samobojcow :) super film :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2013 19:08
Jakub Gierszał jest genialny. Mój idealny typ.. jest rewelacyjny w każdym filmie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2013 17:47
Sala Samobójców :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2013 17:03
Kaznodzieja z karabinem - płakałam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2013 16:04
Sala Samobójców!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie