Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Marley i ja, Sherlock Holmes, Paranormal Activity)

Streszczenia najciekawszych filmów i seriali.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Marley i ja, Sherlock Holmes, Paranormal Activity)
06.09.2013

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 960

Oksana, odtrącona przez Stefana, postanawia wrócić na Ukrainę. Górka przeprasza Walerię za swoje zachowanie i prosi, by do niego wróciła. Robert odkrywa, że Paulina zna Piotra. Podejrzewa, że dziewczyna uwiodła go na polecenie Walawskiego i urządza jej awanturę. Olgierd namawia Huberta, by przyjął go do pracy. Gdy nie udaje mu się tego dokonać na trzeźwo, próbuje chłopaka upić.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 105, 106

Boscy spędzają wakacje w Gdyni. Przez zepsutą zmywarkę i kłótnię o restaurację zamawiają tylko pizzę. Później zwiedzają centrum edukacji i surfują. Wybryki chłopców uniemożliwiają Natalii odpoczynek. Rodzice marzą o emeryturze nad morzem i śmieją się z dzieci, które wtedy będą zakopane w pieluchach i kredytach. Tomek chce na dwa tygodnie pożyczyć samochód od rodziców. Ludwik zgadza się, ale stawia warunek - Tomek musi odwieźć braci na wakacyjny obóz. Natalia i Ludwik zostają sami, ale wolność szybko zaczyna im doskwierać. Sposobem na zabicie czasu bez chłopców okazuje się wspólne malowanie. Maria, która uważa, że remont to jedna z najczęstszych przyczyn rozwodów, postanawia pomóc Natalii i Ludwikowi. Przyprowadza do Boskich swoją koleżankę, Izkę.

TVN, 20:00, Sherlock Holmes, film kryminalny

Londyn, koniec XIX wieku. Największą metropolią ówczesnego świata wstrząsa seria rytualnych morderstw, których rzekomym sprawcą jest lord Blackwood. W rozwiązaniu sprawy ogromną rolę odgrywają ekscentryczny, obdarzony wybitną inteligencją detektyw Sherlock Holmes i współpracujący z nim doktor John Watson. Sprawa Blackwooda nabiera nowego charakteru. Holmes próbuje udaremnić spisek. W jego życiu pojawia się też piękna oszustka, dawna wielka miłość, Irene Adler.

Paranormal Activity

Polsat, 20:05 Marley i ja, komediodramat

Jennifer i John Groganowie, młode małżeństwo z Michigan, postanawiają przeprowadzić się na Florydę. Tu kupują dom, znajdują posady w redakcjach konkurencyjnych gazet i zaczynają myśleć o dziecku. Jenny czuje się gotowa do pełnienia roli matki, lecz małżonek ma wątpliwości, czy będzie dobrym ojcem. Zwierza się koledze, a ten wpada na pomysł, jak zaspokoić instynkt macierzyński Jennifer. Proponuje Johnowi, by kupił psa. Zwierzak ma być sprawdzianem cierpliwości i umiejętności wychowawczych pary. Wkrótce u Groganów pojawia się labrador Marley.

Polsat, 22:20, Pakt milczenia, horror

W elitarnej szkole z internatem, Spenser Academy, uczą się dzieci prominentów. Wśród nich są także obdarzeni nadnaturalnymi mocami potomkowie czterech rodzin, które w 1692 roku zawarły tajemniczy pakt milczenia. Mimo upływu czasu przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Niespodziewanie w murach prestiżowej Spenser Academy pojawia się potomek piątego, skazanego niegdyś na wygnanie, rodu. Jego powrót może mieć katastrofalne konsekwencje - złamanie paktu, który chronił rodziny od wieków.

TVN, 22:45, Paranormal Activity, horror

W swoim życiu Katie wiele razy doświadczała obecności sił nadprzyrodzonych. Jako dziecko była w nocy nawiedzana przez demona. Dzięki żarliwym modlitwom udało się go przepędzić. Niestety, pewnego dnia kobieta przeprowadza się do nowego domu, gdzie znów zaczyna odczuwać obecność diabelskich mocy. Aby znaleźć przyczynę niepokojących zjawisk, jej mąż, Micah, umieszcza w sypialni kamerę. Na taśmie filmowej zostaje nagrany szokujący materiał.

Wendy i Lucy

TVP Kultura, 22:50, Wendy i Lucy, dramat obyczajowy

Wendy nie potrafi znaleźć sobie miejsca w życiu. Aby odmienić los, postanawia udać się na Alaskę. Wierzy, że dostanie tam dobrze płatną pracę. Niestety, po drodze psuje się jej samochód, a jej jedyny towarzysz podróży, pies o imieniu Lucy, ucieka. Wszystko to prowadzi do serii poważnych komplikacji, które burzą plan wyprawy. Na domiar złego dziewczynie zaczyna brakować pieniędzy na dalszą podróż.

TVP 1, 23:05, Ostatni dom po lewej, thriller

Policja konwojuje do więzienia bandytę. Brat skazańca oraz jego ukochana odbijają przestępcę. W tym samym czasie Emma i John Collingwoodowie wraz z córką Mari przebywają na wakacjach w domu nad jeziorem. Nastolatka odwiedza w miasteczku koleżankę. Niestety, dziewczyny trafiają w ręce poszukiwanych przez policję uciekinierów. Przestępcy próbują je zamordować. Chcąc przeczekać burzę, chronią się w domu Mari. Gdy jej rodzice dowiadują się, co spotkało ich córkę, robią wszystko, aby zemścić się na oprawcach.

TV Puls, 00:55, Krwawa uczta III, horror

Bohaterów, którym udało się przeżyć atak bestii, ponownie czeka śmiertelna walka. Chwilowo są bezpieczni, dzięki tajemniczemu prorokowi Shot Bus Gusowi, który ma kontrolę nad bestiami. Wyruszają w podróż do dużego miasta, gdzie mają nadzieję znaleźć ratunek. Pomocy udziela im mistrz karate Jean-Claude Seagal.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2013 14:32
POLECAM Marley i ja ! jeden z moich ulubionych filmów ! Polecam to przede wszystkim osobą wrażliwym i tym , którym umarł kiedyś piesek. Świetny film :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2013 12:08
Co sądzicie o Paranormal Activity? Straszny? Chciałabym obejrzeć, ale boję się, że będę się bać (niestety...)
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie