Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Skóra, w której żyję, Chłopaki nie płaczą, Wojna pokus)

Przedstawiamy propozycje wybranych stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Skóra, w której żyję, Chłopaki nie płaczą, Wojna pokus)
05.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2459

Za namową Ewy Ola postanawia poprosić szefa o pierwszą samodzielną sprawę. Agnieszka bezskutecznie próbuje wytłumaczyć matce Tosi, dlaczego powinno się reagować na bezprawne ścinanie drzew. Zosia obawia się, że straci przez to koleżankę. Czesia i Darek zastanawiają się, jak sprostać kosztom dodatkowego zajęcia Anulki. Arkadiusz przeprowadza z Grażynką szczerą rozmowę. Przedstawia jej też córkę. Bożenka i Julka szybko nawiązują kontakt.

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 959

Oksana odkrywa, że Stefan miał romans z Walerią. Ludmiła namawia przyjaciółkę, by walczyła o męża. Stefan zwierza się Kasi, która radzi mu, by wybrał tę kobietę, którą naprawdę kocha. Irek nie chce, by Natalia realizowała zamiłowanie do tańca. Dziewczyna rezygnuje z wyjazdu na zgrupowanie. Eryk mówi jej, że nie powinna pozwolić, by Irek ją ograniczał. Marlena zaczyna traktować Justynę jak rywalkę. Jola przynosi córce jej stare skrzypce. Daniel jest coraz bardziej oczarowany Justyną.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1783

Igor zwierza się Kamilowi, że zrobi wszystko, by odzyskać Magdę. Przyjaciel próbuje mu wytłumaczyć, że już na to za późno. Igor nie przyjmuje tego do wiadomości. Kinga przekonuje dyrektora do własnego planu ratowania wydawnictwa. Dostaje pół roku na jego realizację. Brzozowska zwołuje pracowników i stawia im ultimatum. By uniknąć zwolnień, oczekuje, że będą do dyspozycji redakcji o każdej porze. Pracownicy są w szoku.

2XL

Polsat, 21:00, Hotel 52, sezon 7, odc. 1

Marta wychodzi z sądu, gdzie odbyła się jej rozprawa rozwodowa. Artur przyleciał ze Stanów Zjednoczonych, aby zeznawać jako świadek. Dzięki niemu rozprawa przebiegła szybko i sprawnie. Podczas nieobecności Natalii Tomasz pełni obowiązki menedżera. W hotelu melduje się pilot Andrzej Radecki, który obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji próbuje umówić się z którąś z byłych kochanek. Niestety, każda z nich wiedzie ustatkowane życie. Andrzej postanawia samotnie napić się drinka. W restauracji spotyka Izę, z którą przed trzema laty miał romans.

Polsat, 22:00, 2XL, odc. 1

Agata Dec pracuje w laboratorium analiz medycznych `LAM`. W pracy kieruje się jakością i dokładnością. Kobieta ma wiele kompleksów. Jedną z największych jej bolączek jest jej otyłość. Dietetyczka Laura Zabawska także boryka się z nadwagą. Jest uzależniona od czekolady i ukrywa to przed innymi. Nadmiar kilogramów wpływa na jej małżeństwo z Karolem, który nie akceptuje pulchnej żony. W wyniku zasłabnięcia Agata trafia do szpitala. Lekarz radzi, aby skontaktowała się z dietetyczką. W ten sposób Agata Dec umawia się na konsultacje do Laury.

TVN 7, 20:00, Wojna pokus, komedia muzyczna

Darrin od dawna nie był w rodzinnym miasteczku Monte Carlo w Georgii, z którego przed laty został wygnany przez sterującą działaniami parafii Paulinę Pritchett. Wydarzenia zmuszają go jednak do powrotu. Zostaje zwolniony z pracy, a w Georgii umiera ciotka Sally. W Monte Carlo czeka na Darrina spadek, lecz otrzyma go, gdy wykona zadanie. Marzeniem ciotki było, aby miejscowy chór zwyciężył w konkursie chórów gospel. Darrin jest zmuszony współpracować z Pauliną. Z pomocą nieoczekiwanie przychodzi dawna miłość Darrina, Lilly.

Skóra, w której żyję

TVP 2, 20:40, Straszny film, komedia

Grupa młodych ludzi jest prześladowana przez mordercę znającego ich wspólną tajemnicę: przyjaciele podczas Halloween spowodowali wypadek samochodowy, a ciało potrąconego mężczyzny wrzucili do morza. Zbrodniarz zabija uczennicę Drew Decker. Jego kolejnymi ofiarami mają być Cindy Campbell i jej przyjaciele - Bobby, Ray, Brenda, Greg i Buffy. Wszystkie ofiary łączy niski iloraz inteligencji. Stróże prawa nie chcą interweniować, a młodzież czuje się coraz bardziej bezbronna.

TVP 2, 22:20, Skóra, w której żyję, thriller

Po samobójczej śmierci żony, ciężko poparzonej w wypadku samochodowym, chirurg plastyczny Robert Ledgard porzuca zawód. Owładnięty obsesyjnym pragnieniem stworzenia syntetycznej ludzkiej skóry, odpornej na obrażenia, lekarz prowadzi eksperymenty w rezydencji w Toledo. Rolę królika doświadczalnego pełni Vera. Pozbawiona kontaktu ze światem zewnętrznym kobieta całymi dniami ćwiczy jogę, rzeźbi, czyta i ogląda telewizję. Robert obserwuje ją na wielkim ekranie w jadalni. W rezydencji mieszka też gospodyni, Marilia. Pewnego dnia pojawia się jej syn.

TVN, 22:30, Chłopaki nie płaczą, komedia sensacyjna

Kuba Brenner, młody skrzypek, przypadkowo wplątuje się w gangsterskie porachunki. Zgadza się pomóc Oskarowi, nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po upojnym wieczorze spędzonym z dwiema dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara okazuje się, że chłopcy są niewypłacalni. Opiekun dziewczyn zabiera więc figurkę z kolekcji wuja. Chłopcy postanawiają ją odzyskać. Kuba zastawia skrzypce w lombardzie i udaje się do agencji, by wykupić cenny przedmiot.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2013 19:06
Zabrakło tutaj ,,Filadelfii'. Jeden z lepszych dramatów. Na Polsacie o 23
odpowiedz
gosc (Ocena: 5) 05.09.2013 14:15
A gdzie pierwsza milosc ?!!!
odpowiedz
Truskawkowa malina (Ocena: 5) 05.09.2013 13:44
Skóra w której zyję - polecam! Zaskakującay jak każdy film Almodóvara :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2013 11:46
hotel 52 jupi jupi !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo