Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Amerykański wieczór, Wino truskawkowe, Hitch)

Co poszczególne stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Amerykański wieczór, Wino truskawkowe, Hitch)
04.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2458

Starania Feliksa o pracę w agencji reklamowej nie odnoszą skutku. W konsekwencji pada on ofiarą złośliwego żartu. Agnieszka nadal zajmuje się sprawą bezprawnej wycinki drzewa. Interweniuje w urzędzie dzielnicy. Postanawia też napisać artykuł do `Brukowej`. Bożenka oznajmia Grażynce, że wraz z Miłoszem planują ślub. Ola i Ewa spotykają się z nowym szefem. Okazuje się, że grozi im redukcja etatów.

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 958

Projekt remontu salonu przedstawiony przez Jeremiego przewyższa możliwości finansowe Sabiny. Kordian próbuje znaleźć kompromis. Szef Władka cały czas szuka okazji, by go upokorzyć. Oksana oznajmia Stefanowi, że go kocha i chce ratować ich małżeństwo. Mężczyzna nie potrafi się przyznać, że jest związany z inną kobietą. Zraniona Waleria postanawia się wyprowadzić. Klara dostaje awans. Olgierd prosi Huberta, by go zatrudnił.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe: Konfrontacja, odc. 527

Wanda miała płukanie żołądka. Adam jest wściekły na Falkowicza, że dał pacjentce leki, których nie wolno stosować. Wiki znajduje lekarstwa w rzeczach matki. Starzyński zostaje potrącony przez motocyklistę. Latoszkowie są zaniepokojeni wynikami badań profesora. Okazuje się, że mężczyzna ma białaczkę. W szpitalu pojawia się motocyklista, który skaleczył się butelką whisky. Marek pomaga Adamowi przy operacji. Krajewski jest pod wrażeniem jego profesjonalizmu. Lena podstępem zmusza męża, by przyznał się do zdrady.

Wino truskawkowe

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1782

Ojciec pobitego przez Kubę chłopca żąda przeniesienia Brzozowskiego do innej szkoły. Uważa, że rodzice źle wychowali Kubę. Basię ponoszą nerwy. Igor przyjeżdża do Polski. Młody Nowak wyznaje matce, że zastanawia się nad powrotem do Warszawy. Zamierza odzyskać rodzinę. Żaneta chce pojechać z Wojtkiem na jego trening off-roadowy. Szulc jest niezadowolony, lecz nie oponuje. Niemniej dyskretnie prosi przyjaciela, aby zabrał Żanetę na taką przejażdżkę, po której sama zrezygnuje ze wspólnych treningów.

Kino Polska, 20:15, Wino truskawkowe, komediodramat

Andrzej, 30-letni policjant z Warszawy, po rodzinnym dramacie przeprowadza się do Żłobisk nieopodal Dukli w Beskidzie Niskim. Miejscowość rządzi się własnymi prawami. Komendant policji nie zmienił się od lat, mężczyźni przesiadują w barze nad kuflem piwa lub szklanką wina truskawkowego, w niedzielę wszyscy idą na mszę. Młodym policjantem interesuje się lokalna piękność, pochodząca ze Słowacji Lubica Zalatywój. Pewnego wieczoru w barze dochodzi do morderstwa.

Polsat, 20:35, Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta, komedia romantyczna

Alex Hitchens jest prywatnym doradcą do spraw uwodzenia kobiet, który z każdego mężczyzny potrafi zrobić Romea i Casanovę w jednym. Dlatego też Hitch nie narzeka na brak klientów. Obecnie zajmuje się nieśmiałym, a na dodatek bardzo otyłym księgowym Albertem, nieszczęśliwie zakochanym w urodziwej i bogatej Allegrze Cole. Nieoczekiwanie Alex zakochuje się w pięknej, lecz dość cynicznej dziennikarce nowojorskiego dziennika. Znajomość stopniowo nabiera rumieńców. Sielanka kończy się z chwilą, gdy kobieta odkrywa, czym naprawdę zajmuje się Hitch.

Cold creek manor

TVP 1, 22:20, Cold Creek Manor, thriller

Leah i Cooper Tilsonowie są zmęczeni tempem życia w Nowym Jorku. Postanawiają opuścić luksusowy apartament i kupić dom na wsi. Jedną z oglądanych przez nich nieruchomości jest Cold Creek Manor. Zauroczeni decydują się na kupno malowniczo położonej posiadłości. Niestety, wkrótce okazuje się, że wymarzony dom kryje mroczną tajemnicę. Zapowiedzią kłopotów są odwiedziny byłego właściciela Cold Creek Manor, Dale`a Massie`go, który chce za wszelką cenę odzyskać posiadłość. Aby osiągnąć cel, zamienia życie Leah i Coopera koszmar.

TV 4, 22:45, Harry Brown, film kryminalny

Harry Brown to emerytowany żołnierz elitarnej jednostki komandosów. Opiekuje się ciężko chorą żoną, która przebywa w szpitalu, a wieczorami grywa w szachy z jedynym przyjacielem Leonardem. Któregoś dnia Leonard próbuje sprzeciwić się bandzie młodocianych chuliganów, która terroryzuje okolicę. Zostaje dotkliwie pobity i umiera. Śledztwo prowadzą inspektor Alice Frampton i Terry Hicock. Wkrótce dochodzenie zostaje umorzone z powodu braku świadków i dowodów. Harry postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość.

Polsat, 23:05, Amerykański wieczór, komediodramat

Przez lata Johnny planował krok po kroku ziścić amerykański sen. Wszystkie jego starania zostają przekreślone w chwili, w której decyduje się on urządzić wieczór kawalerski najlepszemu przyjacielowi. Nim wstanie nowy dzień, ekscentryczne osoby zebrane w jednym miejscu - transseksualista o wątpliwej moralności, prawiczek na gigancie, król porno i światowej klasy przestępca - zapewnią panu młodemu i Johnny`emu wieczór, którego nigdy nie zapomną.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo