Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dla niej wszystko, Zdrajca, Życie, którego nie było)

Oto najciekawsze propozycje filmowe i serialowe na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dla niej wszystko, Zdrajca, Życie, którego nie było)
03.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2457

Mimo zakończonego kongresu Krystyna nie może wrócić do kraju, ponieważ wszyscy uczestnicy zostali poddani kwarantannie. Czesia zwierza się Grażynce z problemów zawodowych. Otrzymuje od niej ofertę pożyczki. Podczas spaceru z Zosią Agnieszka próbuje udaremnić nielegalne ścięcie drzewa w parku miejskim. Jej towarzyszka, mama koleżanki Zosi, nie jest świadoma zagrożenia, bagatelizuje problem, a nawet upatruje korzyści dla siebie. Miłosz z Bożenką rozmawiają o ślubie.

TVP 2 , 19:30, Barwy Szczęścia, odc. 956, 957

Związek Natalii i Irka przechodzi kryzys. Dziewczyna szuka zapomnienia w tańcu. Instruktorzy salsy, Eryk i Dagmara, dostrzegają w Natalii potencjał i proponują, aby wyjechała z nimi na zgrupowanie w trakcie ferii. Marlena jest zazdrosna o związek Justyny i Daniela. Okazuje się, że w kasie Feel Good brakuje kilkuset złotych. Róża i Daniel podejrzewają, że Marlena ich okrada.

Anna jest przygnębiona porażką zawodową. Uważa, że jej praca nie została doceniona. Jerzy i Malwina starają się podnieść ją na duchu. Waleria, dzięki pomocy Stefana, zdaje egzamin na prawo jazdy. Niezapowiedziany powrót Oksany przerywa wspólne świętowanie sukcesu Koszykowej. Ksenia i Zuza biorą udział w pokazie mody. Rozmawiają o odpowiedniej diecie. Edycie nie podoba się, że Kostek umożliwił Zuzie karierę w modelingu. Martwi się, że wynikną z tego problemy.

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 997

Marek nie potrafi zdecydować, czy chce być z Anną, czy z Ewą. Zwierza się Budzyńskiemu, który radzi mu, by korzystał z życia, umawiając się z dwiema kobietami jednocześnie. Mirka poznaje nowego sąsiada Kingi. Architekt bardzo jej się podoba. Zazdrosny Irek postanawia się wyprowadzić. Dzieci Mostowiaków spotykają się w Warszawie, by opracować nowy plan działania. Budzyński proponuje, by wziąć z banku pożyczkę i wspólnie ją spłacić. Kisiel informuje Mostowiaków, że znalazł testament matki Lucjana. Janka pokazuje Lucjanowi rodzinne zdjęcia.

Prawo Agaty

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1781

Basia zostaje powiadomiona telefonicznie o pobiciu jednego z uczniów przez jej syna. Brzozowska ma nadzieję, że przeprosiny wystarczą. Niemniej ojciec pobitego chłopca chce zgłosić sprawę policji. Bednarski dziękuje Ewie za umówienie spotkania z senatorem. Podczas rozmowy biznesmen tłumaczy Cieślikowi, że ustawa, nad którą ten pracuje, może poważnie zaszkodzić fundacjom. Kinga dowiaduje się od dyrektora, że korporacja zastanawia się nad sprzedaniem ich wydawnictwa. Powodem jest drastyczny spadek zysków.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 4, odc.1

Po utracie prawa wykonywania zawodu Agata spędza czas w Gruzji. Zamierza nabrać dystansu, a także zastanowić się nad przyszłością. Dorota zawiadamia ją telefonicznie, że apelacja została odrzucona. Podczas pobytu za granicą Agata poznaje polskiego marynarza oskarżonego o przemyt narkotyków. Sprowadza sprawę do Polski, gdzie Dębski ją przejmuje. Agata nieoficjalnie kontroluje przebieg sprawy dotyczącej marynarza. Dębski jest pomocny i skuteczny, ale ich wzajemne stosunki pozostają chłodne. Mecenas Przybysz podejmuje ważne decyzje.

Polsat, 20:05, Krzyżowy ogień, film sensacyjny

Brazil i Flint uchodzą za najlepszych płatnych zabójców świata. Pierwszy kieruje się wyłącznie interesem, przyjmuje zlecenie tylko wtedy, gdy uzna wynagrodzenie za odpowiednie. Flint, którego żona została zamordowana, planuje wycofanie się zawodu. Gdy mężczyzna dowiaduje się, kto jest odpowiedzialny za śmierć ukochanej, postanawia jeszcze raz wkroczyć do akcji. Okazuje się, że Brazil dostał zlecenie zabicia tej samej osoby - wpływowego dilera narkotyków mającego kontakty w Interpolu. Płatni zabójcy postanawiają połączyć siły.

Życie, którego nie było

TV 4, 22:00, Dla niej wszystko, dramat kryminalny 

John Brennan, wykładowca języka angielskiego w college`u, wiedzie spokojne życie u boku żony, Lary, która z powodzeniem łączy ambicje zawodowe z obowiązkami rodzinnymi. Pewnego dnia ich uporządkowany świat ulega zniszczeniu. Lara zostaje aresztowana i oskarżona o zamordowanie przełożonej. John wierzy w niewinność żony, choć dowody poważnie ją obciążają. Kobieta zostaje skazana na długoletnie więzienie. John dochodzi do wniosku, że musi zorganizować jej ucieczkę. Z pomocą byłego przestępcy konstruuje precyzyjny plan działania.

TVP 1, 22:00, Zdrajca, film sensacyjny

Sudan, rok 1978. 10-letni Samir jest świadkiem śmierci ojca, który ginie w płonącym samochodzie po eksplozji ładunku wybuchowego. Po wielu latach, w Jemenie, oddział służby bezpieczeństwa oraz agenci FBI przeprowadzają atak na punkt zborny muzułmanów podejrzanych o terroryzm. Wśród aresztowanych jest Samir Horn, który oferował Arabom sprzedaż 6 skrzyń semteksu z detonatorami. Mężczyzna zostaje osadzony w więzieniu. Tu poznaje Omara, dla którego dżihad jest obowiązkiem. Omar organizuje ucieczkę. Wraz z Samirem przedostają się do Francji.

Polsat, 23:15, Życie, którego nie było, thriller

Telly Paretta to pogrążona w bólu matka, która kilkanaście miesięcy wcześniej straciła 8-letniego syna w katastrofie lotniczej. Tragedia nie pozwala jej wrócić do normalnego życia. Na domiar złego rozpada się także jej małżeństwo. Osamotniona kobieta postanawia szukać pomocy u psychiatry, dr Munce`a. Ten usiłuje ją przekonać, że nigdy nie miała syna, a wspomnienia o nim są jedynie projekcją chorego umysłu. Telly próbuje znaleźć dowody istnienia dziecka, lecz ku jej zaskoczeniu wszystko przepadło bez śladu.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2013 17:13
Życie, którego nie było i Garuś! :)
odpowiedz
Lucy (Ocena: 5) 03.09.2013 12:33
"Dla niej wszystko" - oglądałam... świetny :) - polecam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie