Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Paryż-Manhattan, Jutro idziemy do kina, 2012)

Wasze ulubione seriale wracają po wakacjach!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Paryż-Manhattan, Jutro idziemy do kina, 2012)
02.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2456

Będąc z córką w El-Medzie, Arkadiusz odwiedza gabinet Grażynki i otrzymuje zaproszenie na kolację. Elżbieta proponuje Jerzemu wyprawę do Niemiec w poszukiwaniu Beaty. Chojnicki sceptycznie podchodzi do propozycji. Uważa, że póki Beata nie chce się ujawnić, wszelkie poszukiwania nie mają sensu. Czesię martwi silna konkurencja, która przejęła dużą część przedszkolaków. Paweł z synem wracają z Topolina. Pobyt Krystyny za granicą niespodziewanie się przedłuża.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, serial obyczajowy

Związek Natalii i Irka przechodzi kryzys. Dziewczyna szuka zapomnienia w tańcu. Instruktorzy salsy, Eryk i Dagmara, dostrzegają w Natalii potencjał i proponują, aby wyjechała z nimi na zgrupowanie w trakcie ferii. Marlena jest zazdrosna o związek Justyny i Daniela. Okazuje się, że w kasie Feel Good brakuje kilkuset złotych. Róża i Daniel podejrzewają, że Marlena ich okrada.

TVN, 20:05, Na Wspólnej odc. 1780

Wspomagając się amfetaminą, Ola znakomicie zdaje kolejny egzamin. Zimińscy są pod wrażeniem jej sukcesów, zamierzają zaprosić córkę na wykwintny obiad. Tymczasem Ola nagle zasypia i nie można jej dobudzić. Do biura Cieślika przychodzi Tomasz Bednarski, prezes fundacji, która dofinansowuje wiejskie szkoły. Mężczyzna podoba się Ewie. Ada, siostra Weroniki, organizuje przyjęcie urodzinowe mamy. Roztoccy wreszcie mają okazję poznać męża Ady.

Lekarze

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 3, odc.1

Daniel ulega wypadkowi podczas jazdy na motocyklu, trafia do szpitala w ciężkim stanie. Sylwia szaleje z niepokoju o ukochanego, o którego życie Alicja i Maks walczą na sali operacyjnej. Alicja wyznaje Maksowi, że spotykała się z Bartkiem. Dziewczyna obawia się, że to może zmienić jej związek z Kellerem. Maks pokazuje Alicji kościół, w którym za dwa tygodnie mają wziąć ślub. Pojawienie się Olgi zakłóca sielankę. Chirurdzy zajmują się siostrami, Karoliną i Janiną. Młodsza decyduje się oddać starszej nerkę. Filip podrywa Beatę w kawiarni.

Polsat, 20:05, 2012, film katastroficzny

Rok 2009. Naukowcy odkrywają, że na Słońcu dochodzi do silnych burz. Zjawisko może mieć katastrofalne skutki dla przyszłości Ziemi. Badacze powiadamiają o tym przywódców wszystkich państw. Rok później część z nich ma już ustalony plan postępowania na wypadek zagłady. Pisarz Jackson Curtis przez przypadek wpada na trop projektu. Jest wstrząśnięty tym, że władze od dawna wiedzą o zbliżającym się końcu świata. Budują statki, które w chwili kataklizmu zabiorą na pokład wybrane osoby. Jackson postanawia za wszelką cenę umieścić na nich rodzinę.

TVP 1, 20:25, Jutro idziemy do kina, dramat obyczajowy

Andrzej Skowroński, Jerzy Bolesławski i Piotr Dołowy w 1938 roku zdają maturę i idą na studia. Latem 1939 r. atmosfera polityczna w kraju staje się coraz bardziej napięta. Coraz częściej mówi się o wojnie. Andrzej, który zakochał się w pięknej Ani, córce starosty, umawia się z nią w końcu na randkę. Mają się spotkać szóstego września, gdy on wróci z ćwiczeń z Pomorza, a ona ze Lwowa. Z kolei Krysia i Jurek wyznaczają sobie spotkanie na 1 września. Piotr i Zosia są w tym czasie nad morzem. Wieść o wybuchu wojny spada na nich wszystkich jak grom.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2013 14:50
jutro idziemy do kina - cudowny film!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 11:18
Jutro idziemy do kina - historia pokazana niby w zabawny, młodzieńczy i beztroski sposób, ale dotykająca jednego z najmniej pozytywnych tematów - wojny. Każda młoda - i nie tylko - osoba, może wczuć się w sytuację bohaterów, naszych rodaków, przeżywając z nimi ciężkie chwile. polecam każdemu!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 11:08
no tak zaczął się wrzesień to i wszystkie durne serialiki powróciły. Teraz to nawet nie ma po co włączać telewizora :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 10:34
To zdjęcie jest z filmu Tatarak, a nie Jutro idziemy do kina ...
odpowiedz
Natalia (Ocena: 5) 02.09.2013 07:40
Te zdjecie przy torach jest we Franołowie woj. mazowieckie- cudne miejsce!!! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie