Filmowy przewodnik weekendowy (Dwa tygodnie na miłość, Niania w Nowym Jorku, Amerykańskie ciacho)

Co stacje telewizyjne proponują na ten weekend?
Filmowy przewodnik weekendowy (Dwa tygodnie na miłość, Niania w Nowym Jorku, Amerykańskie ciacho)
31.08.2013

Sobota, Polsat, 20:05, Prawdziwe kłamstwa, komedia sensacyjna

Harry Tasker jest tajnym agentem, zajmuje się zwalczaniem terroryzmu nuklearnego. Ze względów bezpieczeństwa utrzymuje profesję w tajemnicy przed bliskimi. Gdy jest pochłonięty kolejną sprawą - rozpracowywaniem grupy terrorystów, którzy przemycają broń nuklearną z terenów byłego Związku Radzieckiego, zaniedbywana żona flirtuje ze sprzedawcą samochodów podającym się za tajnego agenta. Harry, odkrywszy romans, usiłuje odzyskać Helen. Podstępem sprowadza ją do hotelu. Ich spotkanie zostaje przerwane przez terrorystów, którzy porywają małżonków.

Sobota, TVN, 20:00, Dwa tygodnie na miłość, komedia romantyczna

George Wade jest czarujący i niewiarygodnie bogaty. Lucy to prawniczka o zacięciu społecznika. Los styka tych dwoje przypadkowo, ale George szybko docenia inteligencję panny Kelson i zatrudnia ją jako doradcę. Błyskotliwe akcje na arenie finansowej oraz dyspozycyjność prawniczki wkrótce czynią ją niezbędnym elementem życia George`a. Jednak konieczność stawiania się na każde zawołanie szefa szybko staje się dla Lucy nieznośna. Dziewczyna postanawia rzucić posadę. Uświadamia sobie jednak, że George wcale nie jest jej obojętny.

Wielki Stach

Sobota, Cinemax, 23:25, Trainspotting, komediodramat

Jeden z najgłośniejszych angielskich filmów ostatnich lat, uhonorowany nominacją do Oscara w kategorii najlepszego scenariusza adaptowanego. Narkoman Mark Renton, inteligentny i wrażliwy chłopak, już wiele razy próbował zerwać z nałogiem. Ciągle jednak odrzuca ustabilizowane życie rodzinne, wybierając trans narkotykowy. Mieszka w jednej z najbardziej ponurych dzielnic Edynburga z grupą przyjaciół, podobnie jak on przegranych i straconych dla świata. Pewnego dnia wskutek przedawkowania narkotyków Mark trafia do szpitala.

Sobota, TVN, 22:10, Wielki Stach, komedia sensacyjna

Stach dorobił się majątku na oszustwach i wyłudzeniach, za co sąd skazuje go na kilka lat więzienia. Pogrążonemu w depresji mężczyźnie udaje się odroczyć wyrok o sześć miesięcy, by w tym czasie uporządkować interesy, a przede wszystkim odpowiednio przygotować się do odsiadki. Świadomość, że czeka go pobyt wśród najgorszych przestępców, sprawia, że niegrzeszący odwagą ani siłą fizyczną Stach postanawia opanować wschodnie sztuki walki. Jego trenerem zostaje tajemniczy Mistrz, który słynie z niekonwencjonalnych metod nauczania.

Niania w Nowym Jorku

Niedziela, CANAL+, 21:00, Odwróceni zakochani, melodramat

Ewa i Adam pochodzą z dwóch różnych planet. Spotykają się przypadkowo i zakochują w sobie od pierwszego wejrzenia, ale zostają rozdzieleni i na 10 lat tracą ze sobą kontakt. Pewnego dnia Adam widzi ukochaną w telewizji i postanawia znaleźć sposób, by wbrew obowiązującemu prawu przedostać się do jej świata.

Niedziela, TVP 1, 21:20, Niania w Nowym Jorku, komedia romantyczna

Annie Braddock, absolwentka antropologii, nie ma pomysłu na to, co robić po studiach. Podczas spaceru w parku poznaje Panią X i jej synka. Nowa znajoma proponuje Annie pracę w charakterze opiekunki do dziecka. Dziewczyna przyjmuje ofertę. Państwo X nie mają czasu dla małego Grayera, który jak każde dziecko potrzebuje dużo miłości i ciepła. Annie stara się wynagrodzić chłopcu zaniedbanie ze strony rodziców. Sprawy komplikują się, gdy na horyzoncie pojawia się przystojny chłopak. Anna nazywa go Harvardzkim Ciachem.

Amerykańskie ciacho

Niedziela, Polsat, 22:00, Amerykańskie ciacho, komedia

Przystojny Nikki ma słabość do pięknych i bogatych pań. Dzięki zniewalającemu urokowi może w nich przebierać jak w ulęgałkach, co też chętnie czyni. Kolejne kobiety go utrzymują, więc chłopak przywykł do luksusu i łatwego życia. Jego ostatnią zdobyczą jest zamożna prawniczka w średnim wieku, Samantha. Pewnego dnia wszystko się zmienia, gdy Nikki zakochuje się w pięknej kelnerce Heather, która prowadzi podobne życie jak on.

Niedziela, TVN, 23:00, Oszukać przeznaczenie, horror

Alex wybiera się z klasą na szkolną wycieczkę samolotem. Przed startem doznaje wizji, w której przeczuwa nadchodzącą katastrofę. Jego próby wstrzymania lotu są lekceważone. Dochodzi do awantury. Alex wraz z kilkoma osobami zostają zmuszeni do opuszczenia pokładu. Niebawem jego wizja sprawdza się, maszyna eksploduje tuż po starcie. Alex jest przekonany, że on i osoby, które ocalały z katastrofy, i tak niebawem umrą. Wkrótce jego przyjaciele zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo