Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Harry Potter i Insygnia Śmierci, Spider-Man II, Uśpiona )

Sprawdź, co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Harry Potter i Insygnia Śmierci, Spider-Man II, Uśpiona )
30.08.2013

TVN, 20:00, Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I min, film przygodowy

Wpływy lorda Voldemorta rosną. Jego zwolennicy zaczynają pełnić coraz istotniejsze role w Ministerstwie Magii. Po śmierci Dumbledore`a dyrektorem szkoły w Hogwarcie zostaje poplecznik Księcia Ciemności, Severus Snape. Harry, Ron i Hermiona opuszczają Hogwart i rozpoczynają zleconą im przed Dumbledore`a misję. Chcą znaleźć horkruksy, tajemnicze przedmioty, w których polujący na nich Voldemort ukrył część swojej duszy.

Cinemax, 20:00, Detektyw Cloth, komedia

Inspektor Jack Cloth jest samotnikiem, który nie stroni od alkoholu. Gdy zmarła jego żona, całym życiem mężczyzny stała się walka z przestępczością. Po brutalnym morderstwie wpływowego i znanego Alberta Stafforda Cloth i jego partnerka Anne Oldman zostają wysłani na miejsce zbrodni. Ich przełożony liczy, że uda im się szybko złapać zabójcę. Jednak sprawy nie idą po myśli pary policjantów, którzy popełniają błąd za błędem.

TVP Kultura, 20:10, Control, film biograficzny

Rok 1973. Ian Curtis mieszka w robotniczym Macclesfield pod Manchesterem. Uczy się w miejscowej King`s School, ale różni się od większości rówieśników. Jest zamkniętym w sobie ekscentrykiem. W lipcu 1976 r. Ian przystępuje do zespołu, który zaczyna grać pod nazwą Warsaw, by z czasem przekształcić się w Joy Division. Wszystko się zmienia po koncercie, podczas którego Joy Division wybija się ponad pozostałe grupy. Wkrótce zespół Curtisa wkracza na drogę sukcesu i sławy, zaś sam wokalista na szlak pełen cierpienia i trudnych wyborów.

Spider-Man II

Polsat 20:10 Spider-Man II, film sensacyjny

Człowiek-pająk, w życiu prywatnym znany jako spokojny Peter Parker, przeżywa trudny okres. Dwa lata wcześniej rozstał się z ukochaną, aby móc bez przeszkód realizować wyjątkową misję. Teraz targany wątpliwościami, musi stawić czoła nowemu zagrożeniu. Jest nim genialny naukowiec Otto Octavius, który na skutek nieudanego eksperymentu przeobraził się w przerażającego doktora Ośmiornicę.

ale kino+ HD, 20:10, Uśpiona, dramat obyczajowy

Oparta na faktach historia eutanazji kobiety będącej wiele lat w śpiączce. Eluana Englaro, która od 17 lat jest w śpiączce, na prośbę ojca, udręczonego cierpieniem córki, ma zostać odłączona od sprzętu podtrzymującego jej życie. Decyzja zdeterminowanego ojca dziewczyny staje się sensacją medialną. Protestują zwolennicy Kościoła, premier Silvio Berlusconi i parlamentarzyści, którzy mają zdecydować o tym, czy ustawa wstrzymująca eutanazję zostanie przyjęta.

ale kino+ HD, 22:15, Jestem miłością, melodramat

Pochodząca z Rosji Emma dzięki małżeństwu z Tancredim Recchim należy do jednej z bogatszych familii w Mediolanie. Otoczona luksusem kobieta sprawdza się jako żona, gospodyni i matka trójki dorosłych dzieci. Mimo tego czuje się niespełniona. Wdaje się w romans z przyjacielem syna. Tymczasem w trakcie urodzinowej kolacji głowy rodu wychodzą na jaw zdarzenia zwiastujące upadek rodziny. Edoardo senior ogłasza przekazanie władzy nad imperium tekstylnym synowi i Edoardo juniorowi. Wydarzenia wieczoru zmierzają do tragicznego wypadku.

Resident Evil: Zagłada

Polsat, 22:40, Resident Evil: Zagłada, horror

Obdarzona nadnaturalnymi mocami Alice dowodzi konwojem ludzi, którym udało się uchronić przed spreparowanym przez korporację Umbrella, wirusem `T`. Przez pustynną Nevadę zmierzają w stronę Alaski - jednego z najmniej zaludnionych regionów świata, gdzie będą w końcu bezpieczni. Tymczasem twórca wirusa, doktor Isaacs, zrobi wszystko, aby przeszkodzić ocalałym w dotarciu do celu. Ma mu w tym pomóc najnowszej generacji mutant wirusa `T`. Alice i drużynę obrońców ludzkości czeka starcie z bezwzględnymi zombie.

TVN, 23:05, Mecz ostatniej szansy, komediodramat

Danny Meehan, dawna gwiazda piłki nożnej, za sprzedanie meczu zostaje wyrzucony z drużyny. Na domiar złego popada w konflikt z prawem - za napad na policjantów zostaje skazany na trzy lata więzienia. W zakładzie jest źle traktowany przez strażników. Naczelnik składa Danny`emu propozycję, by trenował drużynę złożoną z więźniów. Bohater postanawia przygotować ekipę złożoną ze współwięźniów do meczu ze strażnikami.

HBO 2, 19:30, Tylko spokojnie, komediodramat

Henry McCarthy, autor popularnych powieści, powraca do rodzinnego Sacramento. Ma wygłosić mowę na zakończenie roku w dawnej szkole. Wyprawa do domu przypomina Henry`emu o wszystkich młodzieńczych porażkach i marzeniach, których nigdy nie zdołał zrealizować. Jednym z najboleśniejszych wspomnień jest niespełniona miłość do pięknej Scarlet Smith.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2013 19:40
To był mój największy dylemat.Czy HP czy S-M?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.08.2013 18:35
KJHGF
odpowiedz

Polecane dla Ciebie