Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Cudowne lato, Szare niebo, Starsky i Hutch)

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na wtorkowy relaks przed telewizorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Cudowne lato, Szare niebo, Starsky i Hutch)
28.08.2013

FilmBox HD, 19:30, Niebezpieczny romans, thriller

Akcja rozgrywa się w niewielkim miasteczku. Kiedy umiera 34-letni Tommy Heaton, wszyscy są wstrząśnięci. Rafe Marino postanawia odkryć przyczynę śmierci przyjaciela. Z pomocą znajomej policjantki Glorii dowiaduje się, że Tommy spotykał się z kobietą, o której nikomu nie powiedział. Wkrótce miejscowy lekarz oraz tenisista umierają na zawał. Okazuje się, że oni też otrzymywali dziwne wiadomości faksem i prawdopodobnie romansowali z tajemniczą kobietą. Na pogrzebie Rafe poznaje piękną Laurę Clifford. Szybko nawiązuje się płomienny romans.

CANAL+ Film, 20:00, Cudowne lato, komedia

Polska prowincja. Kitka, nastolatka z wielkimi marzeniami, dorasta bez matki, lecz pod troskliwą kuratelą ojca, kamieniarza. Matka Kitki, Helena, lokalna piękność, zginęła przygnieciona płytą nagrobną. Kitka ma z nią kontakt - z zaświatów matka pomaga jej w rozwiązywaniu problemów. Tych przysparzają jej dwaj adoratorzy: Rudy - jeden z pracowników ojca, i Konrad - syn właściciela zakładu pogrzebowego, w którego objęciach chętnie zobaczyłby Kitkę dziadek. Dziewczyna marzy o innym życiu - w innym miejscu i na innych zasadach.

TVP 2, 21:15, Starsky i Hutch, komedia

Remake popularnego serialu z lat siedemdziesiątych o przygodach pary kalifornijskich policjantów, którzy różnią się od siebie jak ogień i woda. David Starsky to służbista tropiący przestępców na służbie i w cywilu, z kolei `Hutch` Hutchinson nieustannie kombinuje, jak ominąć pracę. Tym razem wpadają na ślad dilerów narkotyków, którzy zamierzają wprowadzić na rynek kokainę niewykrywalną tradycyjnymi sposobami.

fujary na tropie

TVP Kultura, 21:50, Edukatorzy, film sensacyjny 

20-latkowie Jan i Peter nienawidzą wszystkiego, co jest związane z bogactwem. Manifestują swoje przekonania, włamując się do willi zamożnych obywateli i przestawiając meble. Pozostawiają po sobie kartkę z napisem: `Dni twojego bogactwa są policzone. Edukatorzy`. Gdy Peter wyjeżdża na pewien czas do Hiszpanii, jego dziewczyna Jule namawia Jana, by włamali się do willi biznesmena, któremu jest winna dużą sumę pieniędzy. Wspólna wyprawa zbliża parę bardziej, gdy pojawiają się kłopoty: włamywacze zostają nakryci przez właściciela.

TVN, 22:40, Fujary na tropie, komedia

Po kolejnej nieudanej akcji dwaj nowojorscy policjanci, Jimmy Monroe i Paul Hodges, zostają wysłani na bezpłatny urlop. Jimmy potrzebuje pieniędzy, aby przygotować wesele córki. Mężczyzna postanawia sprzedać cenną kartę z podobizną jednego z najsłynniejszych graczy w baseball. Niestety, zostaje ona skradziona. Wraz z przyjacielem rozpoczynają śledztwo, które prowadzi do handlarza narkotyków.

Polsat, 22:45, Medalion, komedia sensacyjna

Detektyw Eddie Yang prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego medalionu. Przedmiot ma magiczne właściwości. Eddie przekonuje się, że ten, kto go posiada, nabywa nadzwyczajnej mocy i umiejętności walki. Zafascynowany prosi o pomoc w odkryciu jego sekretów brytyjską agentkę Nicole. To jednak nie będzie ich jedyne zadanie, gdyż medalionem jest także zainteresowany król przestępczego świata, Snakehead. Mężczyzna pragnie wykorzystać moc przedmiotu do realizacji zbrodniczego planu.

Confetti

FilmBox, 23:55, Szare niebo, horror

Grupa dawnych znajomych z uczelni postanawia zorganizować wyjazd, by po latach przeżyć ze sobą trochę beztroskiego czasu. W wynajętym domu w środku lasu bawią się wyśmienicie. Pijaństwo i tańce zostają nagle przerwane przez błyski oślepiającego światła, które ogłaszają przybycie tajemniczych stworzeń. Okazuje się, że obcy pragną przejąć planetę, a podbój zaczynają od tego właśnie domu. Przerażeni przyjaciele muszą stawić czoła nadludzkim siłom, by przeżyć.

Polsat, 00:25, Confetti, komedia romantyczna

Trzy młode pary - Matt i Samantha, Mangan i Meredith oraz Michael i Joanna - walczą na śmierć i życie o przyznawany przez magazyn `Confetti` tytuł Najbardziej Oryginalnego Ślubu Roku. Stawką jest warty pół miliona funtów dom, zdjęcie na okładce czasopisma i przeżycie najwspanialszych dni życia. Problemem jest to, że jedna z par to naturyści.

HBO 2, 01:40, Koszmar matki, thriller

Historia oparta na faktach. Inteligentny i pogodny Chris ma wielu przyjaciół. Pewnego dnia w jego szkole pojawia się nowa uczennica - Vanessa. Dziewczyna od początku stara się ze wszystkich sił rozkochać w sobie chłopaka. Jest zaborcza i chce mieć go wyłącznie dla siebie. Zaczyna to niepokoić matkę Chrisa, która nie ufa Vanessie i jest pewna, że niezrównoważona nastolatka skrywa jakąś mroczną tajemnicę. Matka bezskutecznie stara się przekonać syna, żeby zakończył destrukcyjny związek.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo