Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Niebezpieczne związki, Ciężko doświadczeni, Zachować twarz)

Co poszczególne stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Niebezpieczne związki, Ciężko doświadczeni, Zachować twarz)
27.08.2013

Cinemax, 18:20, Niebezpieczne związki, dramat obyczajowy

Szanghaj, lata trzydzieste XX wieku. Mo Jieyu, jedna z najsłynniejszych dam miasta zwanego `Paryżem Wschodu`, namawia byłego kochanka, znanego playboya Xie Yifana, do udziału w okrutnej miłosnej intrydze. Xie ma uwieść niewinną i naiwną Du Fenyu, a potem ją zostawić. Sytuacja komplikuje się, gdy Xie zakochuje się w swojej ofierze.

FilmBox, 19:00, Rok pierwszy, komedia

Jaskiniowcy Zed i Oh nie należą do elity swojej społeczności. Mężczyzn nie wyróżnia ani inteligencja, ani pracowitość, ani żadna inna zaleta. Ich niefrasobliwość i brak zaangażowania w życie wioski sprawiają, że decyzją starszyzny zostają z niej wygnani. Zed i Oh rozpoczynają szaloną, pełną niezwykłych przygód podróż. Niespodziewanie ci dwaj niewydarzeni myśliwi biorą udział w najbardziej kluczowych momentach w dziejach ludzkości. Na drodze spotykają m.in. patriarchę Abrahama i jego syna, Izaaka, oraz trafiają do biblijnej Sodomy.

HBO Comedy, 20:40, Ciężko doświadczeni, komedia

Ben i Alan znają się od dzieciństwa. Łączy ich wspólna przeszłość i ogromny urok osobisty, który wykorzystują w nie do końca legalny sposób. Pewnego dnia poznają 12-letniego Kelseya. Matka chłopca nie ma dla niego czasu, nic więc dziwnego, że ten szuka towarzystwa. Szybko staje się ulubieńcem Bena i Alana, którzy postanawiają zająć się jego wychowaniem. Najpierw muszą sami dorosnąć.

Wykidajło

TVN ,20:50, Wykidajło, film sensacyjny

Właściciel baru `Double Deuce` wynajmuje Jamesa Daltona do utrzymania porządku w lokalu, w którym na dobre zadomowili się członkowie gangu pod wodzą Brada Wesleya.

FilmBox Extra, 21:00, Pewnego razu na północy, film obyczajowy

Na bezdrożach Ostrobothi w Finlandii Zachodniej wciąż panuje tradycja, że najstarszy syn z rodu dziedziczy cały rodzinny majątek, pozostałe rodzeństwo musi radzić sobie same. Prawo to, zostaje jednak coraz częściej odrzucane na wielu obszarach. Uzbrojeni bandyci starają się przejąć kontrolę nad ziemią mieszkańców.

TVP 2, 21:15, Ostateczny termin, thriller

Sophie Fyne jest właścicielką butiku, w którym sprzedaje zaprojektowane przez siebie ubrania. Pewnego dnia jedna z pracownic zostaje zamordowana. Splot wstrząsających wydarzeń uzmysławia kobiecie, że musi szybko działać, inaczej jej kariera zostanie zrujnowana. Wkrótce Sophie przekonuje się, że musi zmierzyć się z dużo poważniejszym problemem. Jej córka jest w niebezpieczeństwie.

Ciężko doświadczeni

CANAL+ Film2, 21:30, Kierowca, dramat kryminalny

Studentka Anna dorabia wieczorami jako kierowca limuzyny. gdy pewnego wieczoru czeka na francuskiego biznesmena nazwiskiem Devereaux, zauważa na parkingu ukrywającego się młodego mężczyznę. Okazuje się, że zarabia on jako chłopak do towarzystwa. Ania postanawia mu pomóc w ucieczce przed ochroną hotelową. Zamyka go w bagażniku. Nocny kurs okazuje się znacznie dłuższy, niż przypuszczała.

CANAL+ Film, 21:30, Cedar Rapids, komedia

Nieśmiały pracownik firmy ubezpieczeniowej Tim Lippe po raz pierwszy wyprawia się na służbową imprezę do dużego miasta. Początkowo atmosfera Cedar Rapids przytłacza prowincjusza, lecz niebawem, za sprawą stałego bywalca firmowych zjazdów, Deana, Tim zaczyna czuć się coraz swobodniej.

Cinemax, 22:50, Zachować twarz, komediodramat

Mieszkająca w Ameryce wdowa Ma wbrew wpojonym zasadom dopuszcza się czynu niegodnego niezamężnej Chinki, a mianowicie zachodzi w ciążę. Jej ojciec, zatwardziały konserwatysta, nie może znieść takiej hańby i wyrzuca ją z domu. Kobieta szuka ratunku u swojej 28-letniej córki Wilhelminy, która jest cenionym chirurgiem. Wprowadza się do jej mieszkania na Manhattanie, czym Wil nie jest specjalnie zachwycona, ponieważ sama ukrywa pewien sekret. Mimo tego postanawia pomóc matce w kłopotach.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo