Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Skóra, w której żyję, Niezapomniany weekend, Samotny port – miłość)

Zobacz, co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Skóra, w której żyję, Niezapomniany weekend, Samotny port – miłość)
23.08.2013

Polsat Film, 18:30, Duża ryba, dramat obyczajowy

Edward Bloom, gawędziarz i ulubieniec całego miasteczka, choruje na raka. Jego syn opuścił przed laty rodzinny dom, aby wyjść z cienia ojca i uwolnić się spod władzy jego opowieści. Wraca towarzyszyć Edwardowi w ostatnich chwilach. Wsłuchując się ponownie w ojcowskie bajki, Will stara się zebrać je w sensowną całość. Obraz, który się z nich wyłania, jest zaskakująco spójny i ukazuje życie Edwarda w zupełnie nowym świetle. Syn zaczyna rozumieć, kim naprawdę był ojciec, skąd wzięły się jego wzloty i upadki.

FilmBox HD, 19:25, Niezapomniany weekend, komedia muzyczna

Losy przyjaciół, którzy spotykają się po 15 latach z okazji ślubu jednego z nich. Mężczyźni śpiewali razem w studenckim zespole, a teraz planują wystąpić na weselu. Bohaterowie wspominają stare czasy oraz analizują, jak potoczyło się życie każdego z nich.

Cinemax, 20:00, Angielka i książę, dramat obyczajowy

Historia angielskiej arystokratki, mieszkającej w Paryżu podczas rewolucji. Grace Elliott jest zwolenniczką monarchii i byłą kochanką Filipa, księcia Orleanu - królewskiego kuzyna, oddanego bez reszty sprawie rewolucji. Związek tych dwojga w świetle otaczających wydarzeń robi się coraz bardziej skomplikowany, niepewny, a przede wszystkim niebezpieczny.

skóra, w której żyję

ale kino+ HD, 20:10, Rabuś, film kryminalny

Oparta na faktach opowieść o Johannie Rettenbergeru - utalentowanym austriackim maratończyku, który `dla sportu` napada na banki w całej Austrii. Motywują go nie pieniądze, ale adrenalina. Kryminalny proceder trwa do momentu, w którym policji udaje się go wytropić. Kiedy zaczyna się największa w historii Austrii obława, maratończyk ucieka, korzystając z fenomenalnych umiejętności sportowych.

FilmBox, Family, 21:05, Nawiedzona, thriller

Bliźniaczki Ericę i Heather zawsze łączyła wyjątkowa więź. Ich dzieci, Sarah, córka Eriki, i David, syn Heather, również są nierozłączne. Pewnego dnia dochodzi do tragedii, David ginie po kołami samochodu. Erica nie wie, w jaki sposób powiadomić córkę o śmierci przyjaciela. Ale dziewczynka już wie, że David odszedł. Chłopiec sam jej o tym powiedział.

CANAL+ Film2, 21:50, Skóra, w której żyję, thriller

Po samobójczej śmierci żony, ciężko poparzonej w wypadku samochodowym, chirurg plastyczny Robert Ledgard porzuca zawód. Owładnięty obsesyjnym pragnieniem stworzenia syntetycznej ludzkiej skóry, odpornej na obrażenia, lekarz prowadzi eksperymenty w rezydencji w Toledo. Rolę królika doświadczalnego pełni Vera. Pozbawiona kontaktu ze światem zewnętrznym kobieta całymi dniami ćwiczy jogę, rzeźbi, czyta i ogląda telewizję. Robert obserwuje ją na wielkim ekranie w jadalni. W rezydencji mieszka też gospodyni, Marilia. Pewnego dnia pojawia się jej syn.

samotny port - miłość

TV Puls, 21:50, Kontrola umysłu, thriller

Lee Ray Oliver, wielokrotny morderca, zostaje skazany na śmierć. Jest zdziwiony, gdy tuż po egzekucji budzi się cały i zdrów. Chwilę później otrzymuje zaskakującą ofertę. W zamian za udział w tajnym medycznym eksperymencie, który ma na celu udowodnienie skuteczności pewnego specyfiku, doktor Michael Copeland ocali mu życie. Działanie leku ma polegać na kontrolowaniu ludzkich zachowań, co w efekcie pozwoliłoby zmienić brutalnych kryminalistów we współczujących i przyjaznych ludzi. Oliver zgadza się poddać terapii.

TVN, 22:15, Wodny świat, film SF

Bohaterowie filmu żyją w nieokreślonej przyszłości, w której ziemia zostaje zalana przez wodę po stopieniu wiecznych lodów. Ludzie mieszkają w przedziwnych konstrukcjach na wodzie, wierzą jednak w istnienie suchego lądu. Jedynie Sternik, żeglarz należący do pierwszego pokolenia ludzi-ryb, nie łudzi się, że stały ląd istnieje. Mężczyzna przybywa do miasta zbudowanego na sztucznym atolu. Poznaje tam młodą i ładną Helen oraz jej przybraną córkę Enolę. Dziewczynka ma na plecach wytatuowane tajemnicze znaki, wskazujące ponoć drogę do lądu.

Cinemax, 23:35, Samotny port - miłość, dramat obyczajowy

Pewnego zimowego dnia w Vuosaari, wielokulturowej dzielnicy na przedmieściach Helsinek, krzyżują się drogi kilkorga zagubionych ludzi. Różni ich wiek, pochodzenie oraz status społeczny, łączy pragnienie bliskości i ciepła. Są wśród nich m.in. nadużywająca narkotyków Iiris, nastoletnia Milla, która marzy o karierze modelki, mąż zdradzający swoją oziębłą żonę, samotna matka, goszczący w finlandii Amerykanin i chłopiec z rozbitej rodziny.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2013 12:59
zgadzam sie film -skóra w której zyje jest dobry a jednak cos straszny, i chory
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2013 10:57
Skóra, w której żyję - dobry film, ale chory, jak wiekszosc filmow Almodovara
odpowiedz

Polecane dla Ciebie