Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Karmel, Coś wisi w powietrzu, Goodbye Lenin)

Przedstawiamy najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Karmel, Coś wisi w powietrzu, Goodbye Lenin)
22.08.2013

Polsat Film, 19:00, Tron Syreny, dramat obyczajowy

Wydaje się, że Jessie niczego w życiu nie brakuje - jest piękna, ma ładny dom i kochającego męża, który jest przystojnym, zaradnym mężczyzną. Gdy pewnego dnia zaczyna chorować jej matka, Jessie odwiedza miejsce, w którym spędziła dzieciństwo. Chce się dowiedzieć, co spowodowało dziwne zachowanie starszej pani, która w trudnych do zrozumienia okolicznościach odcięła sobie palce u rąk. W rodzinnych stronach Jessie na nowo odkrywa miłość do sztuki, poznaje prawdę o swojej przeszłości i nieoczekiwanie dla siebie - zakochuje się w zakonniku.

TVN 7, 20:00, Grease II, komedia muzyczna

Rok 1961. Michael Carrington rozpoczyna naukę w szkole Rydell High. Chłopak zaczyna się interesować atrakcyjną Stephanie Zinone, przywódczynią żeńskiej grupy Pink Ladies. Dziewczyny spotykają się tylko z rówieśnikami z gangu T-Birds, jeżdżącymi na motorach. By zwrócić na siebie uwagę Stephanie, Michael kupuje motocykl. Tymczasem T-Birds stają do rywalizacji z konkurencyjnym gangiem. Wtedy pojawia się tajemniczy jeździec, który pokonuje wrogą bandę. Od tej pory Stephanie myśli tylko o nieznajomym.

Cinemax , 20:00, Ptactwo powietrzne, dramat obyczajowy

Lyman jest samotnikiem, który pracuje nocą, patrolując okolice autostrady. Pewnego razu do jego przyczepy wlatuje egzotyczna, zielona papuga, która potrafi mówić. Zaintrygowany Lyman postanawia odnaleźć jej właścicieli. W trakcie poszukiwań poznaje bibliotekarkę Fionę. Wspólnie usiłują poznać historię zabłąkanej papużki. Między Lymanem i Fioną wkrótce rodzi się sympatia.

Coś wisi w powietrzu

ale kino+ HD, 20:10, Pewnego razu w Anatolii, dramat obyczajowy

Opowieść o podróży policjantów, prokuratora, lekarza i dwóch podejrzanych oraz zapis wizji lokalnej, podczas której odbywa się poszukiwanie zwłok zamordowanego mężczyzny. Ciała jednak nie można odnaleźć, bo zabójca był prawdopodobnie tak pijany, że nie pamięta, gdzie się go pozbył. Okoliczności morderstwa okazują się ostatecznie drugorzędne, bowiem na pierwszy plan wysuwają się relacje pomiędzy uczestnikami wyprawy, z których wyłania się obraz współczesnego tureckiego społeczeństwa.

HBO, 20:10, Coś wisi w powietrzu, komedia romantyczna

Pernille jest młodą kobietą, która potrafi przewidywać przyszłość. Postanawia wykorzystać ten dar w celach zarobkowych, a także aby pomagać ludziom. Pewnego dnia zjawia się u niej dziennikarz Daniel, który chce przygotować duży materiał na temat faktów i mitów dotyczących jej profesji. Para zaczyna współpracować ze sobą i szybko rodzi się między nimi uczucie. Nieoczekiwanie, po raz pierwszy w życiu, Pernille nie wie, co przyniesie przyszłość.

FilmBox Family, 20:15, Kolejne pierwsze wspólne święta, komedia

Opowieść o rodzinie, która pierwszy raz od siedmiu lat spotyka się w całości w jednym miejscu. Dobrą okolicznością do rodzinnego spotkania stają się święta Bożego Narodzenia. Kiedy cała rodzina przyjeżdża do domu, wszystko robi się coraz bardziej skomplikowane.

goodbye lenin

Polsat Film, 21:00, Szkoła uwodzenia III, thriller

Po sukcesie perfidnego zakładu dotyczącego uwiedzenia i porzucenia dwóch ufnych i niewinnych koleżanek ze szkoły Jason Argyle i Patrick Bales, zepsuci i niemoralni studenci Prestridge College, kierują zainteresowanie w stronę Cassie Marteuil. Jest to kobieta tak zimna i wyrachowana, że wynosi pojęcie seksualnej manipulacji na nowe poziomy.

FilmBox, 21:15, Good bye Lenin, komedia

Matka Aleksa jest zwolenniczką komunizmu. Upadek muru berlińskiego zastaje ją w szpitalu, pogrążoną w śpiączce. Pewnego dnia Christiane budzi się, ale jej stan jest nadal poważny. Lekarze przestrzegają syna, że każdy wstrząs może ją zabić. Alex przygotowuje więc mistyfikację. Wraz z przyjaciółmi i siostrą Ariane próbuje sztucznie odtworzyć sytuację w kraju sprzed choroby matki. Informacje, które docierające do kobiety, są starannie preparowane, by nie zorientowała się, że komunizm upadł, a Niemcy są krajem zjednoczonym i demokratycznym.

TVP 2, 23:20, Karmel, komediodramat

Pięć kobiet w różnym wieku spotyka się regularnie w salonie piękności w centrum Bejrutu. W trakcie zabiegów panie dzielą się troskami, opowiadają o swoich pragnieniach i problemach. Nisrine wychodzi za mąż za ortodoksyjnego muzułmanina. Jest przerażona, że wyjdzie na jaw, że nie zachowała czystości przed ślubem. Lesbijka Rima zakochuje się w klientce salonu. Jamale, rozwódka i matka nastoletnich dzieci, zamartwia się przemijającą młodością. Starsza krawcowa Rose po raz pierwszy się zakochuje.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Adelka (Ocena: 5) 22.08.2013 20:41
god bye lenin- jeden z lepszych niemieckich filmów, nie nazwałabym tego komedią, aczkolwiek warto obejrzeć:).
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo