Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Śledztwo we dwoje, Zakochane ptaszki, Ring)

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Śledztwo we dwoje, Zakochane ptaszki, Ring)
21.08.2013

Polsat Film, 19:00, Jaskinia, film sensacyjny

Grupa nurków i grotołazów udaje się w rumuńskie Karpaty, gdzie 30 lat wcześniej zaginęła wyprawa badająca sieć jaskiń znajdujących się pod XIII-wiecznym opactwem templariuszy. Miejscowi naukowcy są przekonani, że w grotach panuje unikalny ekosystem. Amerykańska ekspedycja ma pomóc im w odkryciu podziemnych tajemnic i zbadać, co stało się z zaginionymi speleologami. Po wejściu do groty okazuje się jednak, że jest w niej nie tylko poszukiwany ekosystem, ale także nieznany gatunek stworzeń.

CANAL+ Film, 20:00, Śledztwo we dwoje, komedia kryminalna

Ekscentryczna para, Prudence i Bélisaire Beresfordowie, tworzy niezwykły związek. Prudence woli zdobywać doświadczenie detektywa amatora niż być panią domu. Pułkownik Bélisaire promuje swoją autobiografię, w której pojawia się niewiele wątków dotyczących żony. Autor tłumaczy to `strategią marketingową`. W odwecie Prudence zakłada agencję detektywistyczną i wyrusza na poszukiwanie zaginionego rosyjskiego dziedzica. Trop prowadzi do kliniki chirurgii plastycznej, której pacjenci, na ogół około 90-letni, wyglądają zadziwiająco młodo.

Polsat, 20:35, Boski żigolo w Europie, komedia

Po serii życiowych niepowodzeń Deuce Bigalow jedzie do kolegi do Amsterdamu, gdzie ma zamiar doskonalić umiejętności żigolaka. Tam odkrywa istnienie tajnej elitarnej organizacji zrzeszającej męskie prostytutki, w rankingu której znajduje się na szarym końcu. Najlepsi uczniowie holenderskiej szkoły nie mogą jednak spać spokojnie, bowiem na ich życie czyha seryjny morderca. Na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności policja zaczyna podejrzewać, że jest nim kolega Deuce`a. W tej sytuacji przyjaciele rozpoczynają śledztwo.

zakochane ptaszki

HBO Comedy, 20:35, Zakochane ptaszki, komedia romantyczna

Dough i Susan tworzą szczęśliwą parę. Chłopak załamuje się, kiedy dziewczyna rzuca go nagle, bez żadnego poważnego powodu. Pewnego dnia Dough znajduje ranną dziką kaczkę na dachu własnego domu. Decyduje się uratować ptaka. Kieruje się do gabinetu weterynaryjnego. Poznaje tam atrakcyjną panią doktor, w której się zakochuje.

TVN, 20:50, Przepowiednia, thriller

John Klein ma ciekawą pracę, dobre zarobki i udane małżeństwo. Wkrótce jego żona ginie w wypadku samochodowym. Po pogrzebie John odkrywa jej szkicownik, a w nim serię rysunków gigantycznej ćmy. W niewytłumaczalny sposób mężczyzna trafia do oddalonego o setki mil miasteczka Point Pleasant. Okazuje się, że wielu jego mieszkańców ma wizje przypominające rysunki jego żony. Szeryf Connie Parker i badacz zjawisk paranormalnych starają się mu pomóc w rozwiązaniu zagadki.

FilmBox HD, 21:00, Ojcowie i synowie, dramat obyczajowy

Film składa się z trzech odrębnych historii, które opisują życie rodzin mieszkających po sąsiedzku na jednej ulicy. Akcja każdej z nich koncentruje się na relacjach, które łączą ojca i syna.

ring

TVP 2, 21:15, Cudotwórca, komedia

Ricky Hayman, dyrektor sieci telewizyjnej Good Buy Shopping Network, ma coraz gorsze wyniki sprzedaży. Nowy właściciel, John McBainbridge, grozi mu zwolnieniem. Zatrudnia analityczkę rynku, Kate Newell, i daje Haymanowi dwa tygodnie na wykazanie się. Ten próbuje zalecać się do Kate. Podczas wspólnej przejażdżki samochodem spotykają ciemnoskórego kaznodzieję. Ricky, przekonany, że go potrącił jaguarem, w poczuciu winy zabiera go do domu. G świetnie przyciąga uwagę otoczenia, Hayman więc zatrudnia go w roli sprzedawcy.

TVN, 23:15, Ring, horror

Wśród nastolatków krąży historia o taśmie wideo: kto ją obejrzy, po siedmiu dniach umiera, odebrawszy uprzednio telefoniczną zapowiedź. Dziennikarka Rachel Keller, podchodząca sceptycznie do sensacyjnych tematów, tym razem traktuje sprawę z powagą. W grupie zagrożonych nastolatków jest jej siostrzenica. Rachel odnajduje kasetę, ogląda nagranie, lecz nie umiera. Legenda głosi, że przeżywają ci, którzy pokażą materiał innej osobie. Kobieta uświadamia sobie, że widział go jej kilkuletni synek. Dziennikarka rozpoczyna walkę o ocalenie dziecka.

TVP Kultura, 23:20, Mała podróż do nieba, thriller

W tragicznym wypadku samochodowym ginie mężczyzna. Pieniądze z polisy na życie opiewającej na sumę miliona dolarów ma otrzymać siostra zmarłego, Isold, która mieszka z mężem i synem w przyczepie kempingowej w bardzo złych warunkach. Ponieważ firma ubezpieczeniowa ma pewne podejrzenia, więc wysyła na miejsce inspektora Abe Holta w celu zbadania sprawy. Wkrótce Abe odkrywa oszustwo. Jednak współczując rodzinie, zastanawia się, czy wyjawić prawdę.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo