Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Rock of ages, Jutro będzie futro, Nikomu ani słowa)

Co poszczególne stacje telewizyjne proponują na dzisiejszy wieczór?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Rock of ages, Jutro będzie futro, Nikomu ani słowa)
20.08.2013

FilmBox, 19:15, Daltry Calhoun, komedia

Znakomita komedia, której producentem jest Quentin Tarantino. Poukładane życie właściciela dobrze prosperującego pola golfowego zaczyna się rozpadać, gdy nagle pojawia się jego nastoletnia córka, o istnieniu której wcześniej nie wiedział.

CANAL+, 20:00, Guido Superstar, komedia

Włoski imigrant Guido zostaje wyrzucony z pracy. Przyciąga uwagę agentów FBI. Federalni postanawiają powierzyć niepozornemu mężczyźnie bardzo ważną misję. Podając się za sycylijskiego barona narkotykowego, Guido ma przeniknąć do potężnego gangu Czerwonego Smoka i zaprzyjaźnić się z przywódcą, bezwzględnym Andrew Cho. Skromny imigrant trafia do półświatka, w którym wielkie pieniądze, szybkie samochody i piękne kobiety są na wyciągnięcie ręki.

Cinemax, 20:00, Rock of Ages, musical

Koniec lat osiemdziesiątych XX wieku, Los Angeles. Sherrie i Drew poznają się w podupadającym klubie Bourbon Room. Ona pochodzi z małej miejscowości, on jest barmanem. Młodzi zakochują się w sobie. Oboje marzą o wielkiej muzycznej karierze. Pewnego dnia okazuje się, że w klubie ma wystąpić legendarny rockman Stacee Jaxx.

Jutro będzie futro

Polsat, 20:05, Legionista, film sensacyjny

Paryż, lata 20. Młody francuski bokser Alain Lefevre zgadza się sprzedać zwycięstwo w pojedynku z zawodnikiem wystawionym przez wpływowego mafiosa, Luciena. Okazuje się, że dziewczyna szefa mafii to dawna ukochana Alaina. Ich uczucie powraca. Lucien, na wieść o romansie, każe zabić amanta, zwłaszcza że ten wygrywa walkę wbrew umowie. Przed zemstą gangstera ratuje Alaina ucieczka do Legii Cudzoziemskiej. Ochotnicy trafiają na Saharę. Do fortu przybywają także przeciwnik Alaina z ringu i organizator nieudanej walki.

TVN ,20:50, Zabójcy, film sensacyjny

Płatny morderca Robert Rath dostaje zlecenie zabicia świadka, który znajduje się pod ochroną FBI. Ku jego zdumieniu ubiega go inny zabójca, Miguel Bain. Okazuje się, że tajemniczy zleceniodawca wynajął ich obu do tego samego zadania. W obawie, że Bain chce zająć jego miejsce Rath przyjmuje kolejne zlecenie, być może ostatnie w jego karierze. W grę wchodzi suma 2 milionów dolarów, które Rath ma otrzymać za zlikwidowanie pewnego Holendra handlującego oprogramowaniem oraz jego dostawcy, którym okazuje się piękna kobieta o imieniu Electra.

Polsat Film, 21:00, Jutro będzie futro, komedia

Adam zostaje porzucony przez kolejną dziewczynę, Lou to pechowiec, Jacob jest uzależniony od gier komputerowych, a Nick przeklina pracę i apodyktyczną żonę. Gdy pewnego dnia Lou zatruwa się tlenkiem węgla, koledzy, przekonani, iż była to próba samobójcza, zabierają go do kurortu narciarskiego. Tam oddają się pijaństwu, kąpielom i degustacji rosyjskiego napoju energetyzującego `Czernobyl`. Następnego dnia po upojnym wieczorze kompani budzą się w 1986 r. Podróż w czasie stwarza szansę na odmianę losu.

Nikomu ani słowa

TVP 2, 21:15, Jedna gorąca letnia noc, dramat kryminalny

Milioner Arthur Brooks zostaje zastrzelony we własnej posiadłości przez płatnego zabójcę. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi detektyw Mingus, który powiadamia młodą żonę Brooksa, Kelly, o tragicznej śmierci męża. Kobieta mieszka z kochankiem, jej małżeństwo rozpadło się krótko po ślubie. Na pogrzebie Arthura Brooksa zbierają się znajomi i rodzina, pojawia się również dorosła córka milionera, Jenna, która oskarża macochę o śmierć ojca.

FilmBox, 21:15, Dziewczyny z przemytu, dramat kryminalny

16-letnia Ukrainka Nadia, licząc na karierę w agencji modelek, ucieka z domu i znika bez wieści. Podczas wakacji w Azji amerykańskie małżeństwo straciło 12-letnią córkę Annie, która została porwana. W Rumunii 17-letnia Katerina poznała chłopaka dzięki internetowej agencji matrymonialnej. Okazuje się, że nowy znajomy ma powiązania z handlem ludźmi. Porwane dziewczyny trafiają do domów publicznych, gdzie są upokarzane i zmuszane do prostytucji. Ich tropem podąża detektyw Kate Morozow. Ojciec Nadii także próbuje odnaleźć córkę.

Polsat, 22:10, Nikomu ani słowa, thriller

Szanowany psychiatra doktor Nathan Conrad zostaje poproszony przez kolegę po fachu o rozmowę z trudną pacjentką, Elizabeth Burrows. Dziewczyna cierpi od dziesięciu lat na poważne problemy nerwowe. Conrad stwierdza, że tak naprawdę wcale nie jest chora, lecz z jakichś powodów udaje, by pozostać w zakładach zamkniętych. Doktor nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce to właśnie od niej będzie zależał los jego bliskich, a w szczególności 8-letniej córeczki Jessie. Elizabeth wie coś, co bardzo interesuje pewną grupę przestępców.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo