Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pokaż kotku co masz w środku, Najlepsza debiutantka, Narodziny)

Co przygotowały stacje telewizyjne na poniedziałkowy relaks z pilotem w ręku?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pokaż kotku co masz w środku, Najlepsza debiutantka, Narodziny)
19.08.2013

FilmBox HD, 19:20, Najlepsza debiutantka, komedia

Rance jest mężczyzną w średnim wieku, mieszkającym we francuskiej Bretanii, prowadzącym salon fryzjerski dla starszych pań. Jego życiowym celem jest przekazanie prowadzenia salonu, jedynej córce Leatitii, którą sam wychowuje od 18 lat. Leatitia jednak, nie mówiąc nic ojcu, bierze udział w castingu do filmu i zostaje obsadzona w głównej roli.

HBO 2, 19:40, Kopciuszek. W rytmie miłości, komedia

Osadzona we współczesnych realiach opowieść o Kopciuszku. Siedemnastoletnia Katie wychowuje się w rodzinie zastępczej. Dziewczyna obdarzona jest wyjątkowym talentem wokalnym. Marzy o karierze piosenkarki. Pewnego dnia dowiaduje się, że prawdopodobnie będzie musiała zmienić rodzinę zastępczą. Aby tego uniknąć, decyduje się zrobić wszystko, o co poprosi ją macocha. A ona chciałaby, aby Katie śpiewała w zespole przyrodniej siostry, Bev.

TVN 7, 20:00, Morderczy rój, film katastroficzny

Podczas organizowanego w miasteczku święta kwiatów pojawiają się coraz liczniejsze przypadki użądleń przez pszczoły. Władze ignorują ostrzeżenia doktora François, do którego trafiają kolejni poszkodowani mieszkańcy. Również Clémentine, właścicielka pasieki i miłość z czasów szkolnych doktora, nie reaguje na symptomy zagrożenia. Dopiero śmierć wspólnika zmienia jej nastawienie. Tymczasem pszczoły znikają równie nagle, jak się pojawiły. François i Clémentine próbują ustalić przyczynę nieoczekiwanej zmiany zachowania owadów.

Pokaż kotku co masz w środku

CANAL+, 20:00, Outlaw Country, dramat kryminalny

Eli Larken mieszka w prowincjonalnym miasteczku Slaughter w Tennessee. Wrażliwy młodzieniec zostaje wciągnięty w nielegalne interesy przez wuja, Tarzena. Wpływowy krewny chce uczynić chłopaka swoim pomocnikiem. Pewnego dnia do miasteczka przyjeżdża na koncert gwiazda country, Anastasia Lee. Towarzyszy jej uzdolniona muzycznie córka, Annabel. Piosenkarka gardzi prowincją, z której przed laty udało jej się wyrwać. Ku niezadowoleniu despotycznej matki Annabel i Eli zakochują się w sobie.

CANAL+ Film 2, 20:45, Pokaż kotku co masz w środku, komedia

38-letni kawaler Andrzej Zientara razem z owdowiałym ojcem, Stanisławem, prowadzą gospodarstwo rolne. Brat Andrzeja, Zygmunt, jest komendantem komisariatu. Jego 18-letnia córka przygotowuje się do matury, a w tajemnicy spotyka się z Jackiem Paluchem, z którym zachodzi w nieplanowaną ciążę. Stanisław Zientara zamierza się ożenić. Senior rodu podejmuje wszystkie oszczędności i jedzie z Andrzejem do Warszawy, gdzie traci pieniądze. Zygmunt potrąca samochodem Jacka Palucha. Ucieka z miejsca wypadku. Podwładny komendanta wszczyna dochodzenie.

Polsat Film, 21:00, Drobnostka zwana morderstwem, komediodramat

Współczesna Ameryka. Sante Kimes i jej dorastający syn Kenny pozornie tworzą zwyczajną, szczęśliwą rodzinę. Wydają się bardzo do siebie przywiązani i nikt, kto ich poznaje, nie przypuszcza, co łączy tę parę. Tymczasem ich codziennym zajęciem jest popełnianie zbrodni. W katalogu zrealizowanych przestępstw mają kradzieże, oszustwa, podpalenia, porwania i morderstwa. Plan działania za każdym razem jest taki sam - zjednują zaufanie, realizują cel i znikają. Policja wpada na trop przestępczej pary.

Narodziny

HBO 2, 21:10, Chłopak rzeźnika, dramat obyczajowy

Irlandia, rok 1962. Dwunastolatek Francie jest synem alkoholika, niegdyś utalentowanego muzyka jazzowego. Matka stale balansuje na granicy załamania psychicznego. Od szarej rzeczywistości chłopiec ucieka w świat fantazji w towarzystwie najbliższego przyjaciela, Joego. Głównym wrogiem Franciego jest snobistyczna sąsiadka, która okazuje pogardliwą wyższość jego rodzinie. To przeciw niej zwróci się coraz agresywniejsza wyobraźnia osieroconego, zdradzonego, osamotnionego chłopca.

HBO Comedy, 22:00, Dolina słońca, komediodramat

Gdy przed laty Andy Taggert przybył do Hollywood, jak wszyscy młodzi aktorzy marzył o karierze. Niestety, nie wszystko ułożyło się zgodnie z jego planem. Andy zaczął występować w filmach pornograficznych. Jako Vick Velour osiągnął spory sukces. Niemniej sława w tej dziedzinie nie daje mu satysfakcji. Aktor jest rozczarowany i nieszczęśliwy. Doprowadza go to do załamania nerwowego. Andy próbuje się odnaleźć w zamieszkałym przez emerytów małym miasteczku w Arizonie.

TVN 7, 22:55, Narodziny, dramat psychologiczny

Minęło już 10 lat, od kiedy Anna została wdową, lecz ona wciąż nie potrafi pogodzić się ze stratą. W końcu postanawia zacząć wszystko od nowa i przyjmuje oświadczyny zakochanego w niej Josepha. Tego samego wieczoru w domu Anny pojawia się 10-letni chłopiec, który wyznaje, że jest wcieleniem jej zmarłego męża i zaklina ją, by nie wychodziła za mąż. Kobieta początkowo bierze to za głupi żart, ale podczas kolejnych spotkań okazuje się, że chłopiec zna nawet najdrobniejsze szczegóły z jej małżeńskiego życia.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2013 09:22
Aria
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo