Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Z ust do ust, Siostry, Dobry doktor)

Przedstawiamy najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Z ust do ust, Siostry, Dobry doktor)
15.08.2013

Polsat Film, 19:00, Sześć żon i jeden pogrzeb, komedia

Barbara Lefay chciałaby być przykładną córką. Ojciec nie ułatwia jej sprawy. Dziewczynie ciężko przejść do porządku dziennego nad licznymi romansami Henry`ego. Kiedy mężczyzna ginie podczas skoku ze spadochronem, Barbara postanawia wyprawić mu wspaniały pogrzeb. Nie zdaje sobie spawy, jak trudne może być to zadanie. W domu zmarłego pojawia się jego pięć byłych żon i obecna. Każda z nich ma własną koncepcję pochówku.

TVN, 20:00, Z ust do ust, komedia

Życie Sary nie napawa jej optymizmem. Pracuje wprawdzie w redakcji New York Timesa, ale pisanie nekrologów trudno nazwać robieniem kariery. Ma narzeczonego, z którym planuje ślub, jednak nie jest do końca przekonana o słuszności decyzji. Na przyjęciu weselnym młodszej siostry jej babka opowiada historię sprzed lat, kiedy to ona i nieżyjąca już matka Sary kochały się w tym samym mężczyźnie. Dziewczyna łączy elementy tej układanki i dochodzi do wniosku, że obie kobiety były pierwowzorami bohaterek filmu `Absolwent` z 1967 roku.

Polsat, 20:00, Siostry, komediodramat

Maggie i Rose są siostrami. Pierwsza - zgrabna i atrakcyjna, lubi się bawić i niczym się nie przejmuje. Z trudem ukończyła szkołę średnią, nie ma stałej pracy ani mieszkania. Druga walczy z nadwagą, unika imprez, a wolny czas spędza samotnie. Ambitna i pracowita, robi karierę w kancelarii prawniczej. Pewnego dnia Maggie wprowadza się do siostry, lecz ta, po kolejnej awanturze, wyrzuca ją z domu. Dziewczyna wyjeżdża do babci, na Florydę. Jej przybycie wprowadza poruszenie w życie starszej pani. Tymczasem Rose postanawia zmienić swoje otoczenie.

Straż sąsiedzka

CANAL+, 20:00, Straż sąsiedzka, komedia

Kierownik supermarketu, Evan Trautwig, jest w szoku, gdy jeden ze strażników nocnych zostaje zamordowany. Aby odnaleźć zabójcę, mężczyzna postanawia sformować straż sąsiedzką. Pojawiają się trzej chętni do udziału w przedsięwzięciu: Bob, Franklin i Jamarcus. Podczas patrolu mężczyźni natykają się na coś, co uważają za ślad pozostawiony przez kosmitów. Tymczasem w mieście dochodzi do kolejnych tajemniczych morderstw. Evan i jego kompani podejrzewają, że za zbrodnie odpowiedzialni są przybysze z obcej planety.

HBO, 20:10, Dobry doktor, thriller

Martin Blake jest młodym, niepewnym siebie lekarzem. Mężczyzna właśnie rozpoczął wymarzoną rezydenturę i bardzo pragnie zdobyć uznanie starszych kolegów. Gdy w szpitalu pojawia się osiemnastoletnia Diane, Martinowi udaje się powstrzymać u niej rozwój infekcji nerek. Zyskuje dzięki temu szacunek przełożonych i wdzięczność pacjentki. Kiedy dziewczyna zaczyna wracać do zdrowia, Blake robi się niespokojny. Nie chcąc utracić władzy nad Diane, postanawia zrobić wszystko, by jak najdłużej zatrzymać ją w szpitalu.

TVP 1, 20:25, Bitwa Warszawska 1920, dramat historyczny

Warszawa, rok 1920. Młody kawalerzysta Jan zakochuje się w pięknej Oli, aktorce teatru rewiowego. Wieść o zbliżającej się wojnie z bolszewikami przyspiesza ich decyzję o ślubie. Tuż po ceremonii Jan wyjeżdża na front. Jego oddział zostaje rozbity, a on trafia do niewoli. Tymczasem linia frontu przesuwa się w pobliże Warszawy. Marszałek Piłsudski podejmuje ryzykowną decyzję o kontrofensywie. Dochodzi do decydującego starcia.

Niedojrzali

FilmBox, 21:15, Kłopoty z Dee Dee, komedia

Dee Dee Rutherford nigdy nie dogadywała się z ojcem. Nie potrafiła sprostać jego oczekiwaniom. Przez ostatnich 15 lat nie mieli ze sobą bliższych kontaktów i niewiele o sobie wiedzą. Tuż przed emeryturą ojciec Dee Dee, dyrektor dużej firmy, stwierdza, że dopilnował wszystkiego oprócz córki. Postanawia więc zrobić, co w jego mocy, by szalona i niezdyscyplinowana Dee Dee w końcu zmądrzała i zaczęła normalne życie. Po pewnym czasie dostrzega, że jego córka potrafi więcej, niż się spodziewał.

HBO Comedy, 22:10, Niedojrzali, komedia

Giorgio, Lorenzo, Piero, Luisa, Virgilio i Francesca w szkole średniej tworzyli zespół muzyczny. Po ukończeniu nauki ich drogi się rozeszły. Dwadzieścia lat po maturze absolwenci otrzymują listy z Ministerstwa Oświaty. Okazuje się, że z powodu błędów formalnych muszą jeszcze raz zdać egzamin dojrzałości. Początkowo wszyscy są zszokowani, ale cieszą się, że spotkają dawnych przyjaciół.

Cinemax , 22:55, Zemsta w Bangkoku, film sensacyjny

Dziesięcioletni Manit jest świadkiem morderstwa swoich rodziców. Postrzelony w głowę chłopiec uchodzi z życiem i poprzysięga zemstę. Jego uszkodzony w czasie strzelaniny mózg został pozbawiony zdolności odczuwania emocji, a wiele lat treningu pod okiem mistrza sztuk walki sprawiło, że mężczyzna stał się maszyną do zabijania. Trzydziestoletni Manit wraca w rodzinne strony, aby wymierzyć sprawiedliwość sprawcom mordu.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie