Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Szkoła uwodzenia 2, Rodzinny dom wariatów, Kac Wawa)

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Szkoła uwodzenia 2, Rodzinny dom wariatów, Kac Wawa)
14.08.2013

FilmBox, 19:00, Mandie i sekretny tunel, film przygodowy

Ojciec Amandy zginął podczas polowania. Dziewczynka czuje się samotna i bezradna, nie ma dobrych relacji z chłodną matką i obojętną siostrą. Może jedynie liczyć na wsparcie przyjaciela ojca, Neda, który pochodzi z plemienia Cherokee. Gdy matka postanawia wysłać córkę na służbę do hotelu, rozżalona dziewczynka prosi o pomoc Neda. Zwierza mu się, że ojciec miał brata, z którym nie utrzymywał bliskich stosunków. Amanda wierzy, że jedynym wyjściem jest poprosić go o opiekę. Pod osłoną nocy, w towarzystwie Neda, wyrusza do posiadłości wuja.

HBO 2, 19:05, Jesse Stone: Skażona niewinność, film kryminalny

Prowincjonalne miasteczko Paradise. Jesse Stone, były komendant policji, traci pracę. Pogrążony w apatii Jesse stara się zapomnieć o problemach, topiąc smutki w alkoholu. Pewnego dnia dociera do niego wiadomość o śmierci Cindy van Aldan, zaprzyjaźnionej z nim dziewczyny, którą traktował jak córkę. Dowody znalezione na miejscu zdarzenia wskazują samobójstwo. Lecz Stone ma wątpliwości, które skłonią go do zainteresowania się śledztwem.

FilmBox HD, 19:30, Magia, komedia 

Betty mieszka z dziesięcioletnim synem na farmie. Ich życie nie jest szczęśliwe - mały Tommy tęskni za ojcem, którego nigdy nie poznał. Betty często jest smutna. Gdy do pobliskiego miasteczka przyjeżdżają cyrkowcy, chłopiec namawia ich, by rozstawili namiot na farmie. Z pomocą beztroskich i pełnych fantazji artystów Betty i Tommy odkrywają, jak ważne w życiu są radość i przyjaźń.

Kac Wawa

Polsat, 20:35, Kac Wawa, komedia 

Andrzej, Jarek, Karol, Tomek oraz Jerzy spotykają się w hotelu, gdzie w apartamencie mają grać w karty z okazji wieczoru kawalerskiego. Tymczasem panna młoda spędza wieczór panieński w towarzystwie druhen. Wkrótce drużbowie pana młodego postanawiają bawić się po męsku zamiast grać w nudnego brydża. Na spotkanie zapraszają studentki do zabawy. Oporny Andrzej dostaje wspomagacze do drinka, a czwórka jego przyjaciół rozpoczyna burzliwy wieczór kawalerski.

TVP Kultura, 21:05, Jak narkotyk, dramat obyczajowy

Anna, 18-latka z małego miasteczka, początkująca poetka, dowiaduje się, że jest ciężko chora na serce. Lekarze dają jej 2-3 lata życia. Wrażliwa z natury dziewczyna zaczyna reagować na wszystko jeszcze bardziej emocjonalnie. Stara się przeżyć jak najpełniej krótki czas, który jej pozostał. Popełnia wiele błędów, potrafi być okrutna i egoistyczna, rani najbliższych. Wychodzi za mąż za poznanego w sanatorium studenta. Kiedy pewnego dnia odwiedza męża w Gdańsku, dowiaduje się, że popełnił samobójstwo. Niebawem Anna wyjeżdża na operację do Londynu.

Polsat Film, 22:50, Szkoła uwodzenia II, dramat obyczajowy

Sebastian Valmont i jego przyrodnia siostra, Kathryn, bezwzględnie bawią się uczuciami rówieśników. Jednak pewnego dnia chłopak oświadcza siostrze, że zamierza z tym skończyć i pozostać wiernym niewinnej Danielle. Zazdrosna Kathryn, która wątpi w szczerość intencji brata, postanawia go uwieść i rozwiać jego nadzieje na trwały związek.

Grbavica

TVN, 23:05, Skrzyżowanie, thriller

Jimmy McGee chciał przejechać przez małe miasteczko, ale jego samochód nagle zboczył z drogi. Młoda kobieta oferuje mu pomoc. Na czas naprawy samochodu Missy proponuje mu także zamieszkanie we własnej posiadłości. Jimmy chętnie z tego korzysta, pomimo że w samochodzie Missy odkrył ciało jej męża. Pomaga kobiecie usunąć zwłoki i szybko wdaje się w niebezpieczny romans z femme fatale. Wkrótce okazuje się, że oboje mają wiele na sumieniu.

TVP Kultura, 23:35, Grbavica, dramat obyczajowy

Esma, mieszkanka Grbavicy, jednej z dzielnic Sarajewa, samotnie wychowuje 12-letnią córkę Sarę. Miasto nie podniosło się ze zniszczeń wojennych. Ludzie żyją w biedzie, dlatego Esma cieszy się, że udało jej się zdobyć pracę kelnerki w nocnym klubie. Kobieta nie rozmawia z córką o przeszłości i o jej ojcu, który, jak twierdzi, został zabity podczas wojny. Gdy Sara stara się o zniżkę na wycieczkę szkolną, musi dostarczyć dokument poświadczający, że ojciec zginął jak żołnierz. Esma musi wyjawić córce trudną prawdę.

Polsat, 00:50, Rodzinny dom wariatów, komediodramat

Na święta Bożego Narodzenia do domu państwa Stone`ów zjeżdża rodzina. Przybywają synowie - gej Thad z czarnoskórym partnerem i niestroniący od lekkich narkotyków filmowiec Ben. Pojawia się także córka, Amy. Największe poruszenie wywołuje przyjazd trzeciego z braci, biznesmena Everetta, który przywozi narzeczoną, Meredith. Karierowiczka, dla której liczy się przede wszystkim wygląd zewnętrzny, nie wzbudza sympatii Stone`ów. Dziewczyna, zdesperowana ich docinkami, prosi o pomoc siostrę. Ta z kolei natychmiast przypada Stone`om do gustu.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2013 13:56
Kac Wawa to chyba najwieksze g*wno stulecia. Ze Polszit to chce wyemitować. Z ciekawosci obejrzałam i po 30 minutach wylączyłam, ale mialam problemy z psychiką.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2013 10:20
czemu rodzinny dom wariatów tak późno leci :((((( uwielbiam Sarah Jessice Parker!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo