Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ryzykantka, Jack i Jill, Borat)

Te filmy możecie obejrzeć w telewizji dziś wieczorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ryzykantka, Jack i Jill, Borat)
13.08.2013

FilmBox Extra, 19:30, Dolina Cieni, dramat obyczajowy

Matteo jedzie z wizytą do dziadka, który mieszka w górskiej wiosce. W tym czasie trwają tam przygotowania do święta, którego historia sięga starożytności. Dzień przed rozpoczęciem uroczystości Matteo, Lidia i trzech chłopców z wioski dla zabawy odprawiają starożytny rytuał. Mateo przechodzi rodzaj inicjacji, która prowadzi go wprost w ramiona zła.

CANAL+, 20:00, Uwięzieni, thriller

Emma i David Nashowie kupują dom po okazyjnej cenie. Wkrótce w ścianach budynku odnajdują heroinę. Zanim młodzi małżonkowie zdążą zadzwonić na policję, na miejscu pojawiają się dwaj zawodowi mordercy - Ray Jaffe i Andy Spector. Nashowie zostają uwięzieni w domu. Okazuje się, że budynek, który kupili, jest centrum operacyjnym kartelu narkotykowego.

ale kino+ HD, 20:10, Ryzykantka, film sensacyjny

Policjantka z Nebraski, Kathryn Bolkovac, zasila siły pokojowe ONZ stacjonujące w Bośni. Ma doradzać i szkolić miejscowych stróżów prawa. Wkrótce styka się ze sprawą Ukrainki sprzedanej do domu publicznego w zachodniej Europie. Z czasem odkrywa więcej przypadków handlu żywym towarem. Dowiaduje się, że pracownicy ONZ są zaangażowani w proceder. Gdy usiłuje poinformować o tym przełożonych, sprawa zostaje zatuszowana. Kathryn postanawia przedstawić światu prawdę. Jedynie Madeleine Rees i Peter Ward są gotowi ją wesprzeć.

Borat

Polsat Film, 21:00 Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę a ludzie żyli dostatniej, komedia

Borat Sagdijew, dziennikarz telewizji kazachskiej, zostaje wydelegowany przez rząd do USA, by sprawdzić, na czym polega fenomen Stanów Zjednoczonych. Bohater trafia do kraju, w którym wszystko jest inne niż w rodzinnej wiosce. Amerykanie traktują go z przymrużeniem oka i, rezygnując z politycznej poprawności, śmiało wyrażają poglądy. Okazuje się, że chętnie karaliby homoseksualistów śmiercią i nie mieliby nic przeciwko przywróceniu niewolnictwa. Kazach chce połączyć narodową misję z prywatnym interesem.

TVP 2, 21:30, Żona z Internetu, thriller

Bryant Meyers jest rozwodnikiem. Od rozstania z żoną nie związał się z żadną kobietą. Poświęca dużo czasu 10-letniej córce, oprócz tego absorbuje go praca. Wszystko się zmienia, gdy za namową sąsiada postanawia poszukać miłości przez Internet. Poznaje Georgię, która od początku budzi w nim fascynację. Po kilku miesiącach związku na odległość Bryant postanawia poprosić kobietę o rękę. Po ślubie okazuje się, że Georgia jest patologicznie zazdrosna. Zaczyna prześladować byłą żonę Bryanta, Virginię.

CANAL+ Film2, 21:40, Akt odwagi, film sensacyjny

Oddział sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej przygotowuje się do wyjazdu z misją. W San Diego żołnierze spędzają ostatnie chwile z bliskimi. Siedmiu profesjonalistów z Navy SEALs nie pozwala sobie na emocje w pracy. Jeden z nich, porucznik Rorke, wyjaśnia, że przed wyruszeniem żołnierz musi zamknąć wszystkie prywatne sprawy - zażegnać konflikty i pogodzić się z wrogami, aby móc skoncentrować się na zadaniach. Wkrótce jednym z nich będzie dla jednostki odbicie agentki CIA z rąk terrorystów.

Jack i Jill

Polsat, 22:10, Ojczym, thriller

Michael Harding jest studentem szkoły wojskowej. Kiedy wraca do domu po dłuższej nieobecności, dowiaduje się, że jego matka się zakochała. Wybrańcem jej serca jest David - z pozoru ciepły, troskliwy i kochający człowiek. Michael nie może jednak się do niego przekonać. Kiedy zaczyna analizować przeszłość przyszłego ojczyma, odkrywa przerażający sekret. Teraz nikt nie może czuć się bezpiecznie.

HBO Comedy, 22:15, Jack i Jill, komedia

Bliźniacze rodzeństwo, Jack i Jill, spotyka się z okazji Święta Dziękczynienia. Różni ich wszystko, z wyjątkiem wyglądu. Jack to stateczny ojciec rodziny z Los Angeles, nieobliczalna Jill wiedzie szalone życie na nowojorskim Bronksie. Od lat nie potrafią się ze sobą porozumieć. Podczas rodzinnego spotkania dochodzi do wielu konfliktowych sytuacji.

FilmBox Extra, 22:40, I zapadła ciemność, Thriller

Dwie młode Amerykanki, Stephanie i Ellie, spędzają wakacje na wycieczce rowerowej po bezdrożach Argentyny. Ostatniej nocy zatrzymują się w miasteczku położonym przy granicy z Paragwajem. W barze, po wypiciu kilku drinków, Ellie flirtuje z miejscowym chłopakiem. Gdy odrzuca zaproszenie do jego domu, mężczyzna staje się agresywny. Z pomocą dziewczynie przychodzi Amerykanin Michael. Nazajutrz przyjaciółki spóźniają się na autobus. Czekając na następny, sprzeczają się o nocny incydent. Gdy na chwilę się rozdzielają, Ellie znika.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Oh! (Ocena: 5) 13.08.2013 16:43
Uwielbiam Rachel Weisz...jest piękna...i co najlepsze jestem do niej podobna:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo