Co dziś warto zobaczyć w telewizji? ( Specjalista, Siedem grzechów głównych, Drive)

Zobacz, co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? ( Specjalista, Siedem grzechów głównych, Drive)
09.08.2013

FilmBox Extra, 19:20, Brother And Sister, komediodramat

50-letni adwokat Bruno prowadzi dość nudne, uporządkowane i samotne życie. Jego spokój zostaje zaburzony, gdy ojciec, który opuścił go przed czterdziestu laty, niespodziewanie wraca. Bruno dowiaduje się także, że ma 15-letnią siostrę, Taritę.

FilmBox HD, 19:45, Tatuś, komedia 

Historia niezwykłej więzi między synem i ojcem. Obaj są dziwakami, których różni prawie wszystko. Jeden obawia się włosów, a drugi płacze bez powodu. Razem tworzą niesamowity duet, który wzrusza i bawi. Obserwujemy ich, jak pakują się w różne absurdalne sytuacje, które życie potrafi zgotować każdemu z nas.

Polsat, 20:10, Małolaty u taty, komedia 

Charlie i Phil pracują w agencji reklamowej, ale po nieudanej kampanii promującej płatki śniadaniowe zostają wyrzuceni z pracy. Teraz ich żony utrzymują rodziny, a oni muszą siedzieć w domu i zajmować się dziećmi. Ich męska ambicja cierpi, a nowe zadania wydają się ponad siły. W tej sytuacji wpadają na pomysł, by pogodzić domowe obowiązki z zarabianiem pieniędzy i otwierają eksperymentalne przedszkole pod nazwą `Małolaty u taty`.

Specjalista

TVN, 20:00, Specjalista, film sensacyjny

Przed laty May była świadkiem śmierci rodziców, którzy zostali zamordowani przez kubańską mafię. Przysięgła wtedy, że sprawcy zostaną ukarani, przez lata żyła myślą o krwawej zemście na gangsterskiej rodzinie Leon. Zleceniodawcą egzekucji sprzed lat jest Leo. May uwodzi jego syna i dzięki temu udaje jej się przeniknąć do `rodziny`. Dziewczyna opętana żądzą odwetu spotyka znanego specjalistę od materiałów wybuchowych. Ray Quick ulega jej czarowi. Zostaje uwikłany w jej plany wyrównania rachunków z Kubańczykami.

ale kino+ HD, 20:10, Diaz, dramat obyczajowy

Jest rok 2001, trwa szczyt państw G8 w Genui. W mieście oprócz debatujących polityków pojawiają się tłumy demonstrujących alterglobalistów, a służby porządkowe szykują się do interwencji. Ostatniego dnia, chwilę przed północą kilkuset policjantów wdziera się do budynku szkoły Diaz, w której rezyduje 90 przeciwników szczytu wraz z grupką dziennikarzy. Policja napada na nich z bronią, rzekomo w poszukiwaniu terrorystów. Napastnicy biją wszystkich bez względu na płeć i wiek. Następnie przewożą demonstrantów do koszar.

HBO, 20:30, Siedem grzechów głównych, thriller

Współczesna wersja przypowieści o siedmiu grzechach głównych. Grupa kalifornijskich licealistów zostaje uwikłana w niebezpieczną grę, pełną seksu, kłamstw i manipulacji. Jej inicjatorką jest nowa uczennica, piękna i pozbawiona moralnych hamulców Kaia Sellars. Skomplikowane intrygi kończą się tragicznie.

Drive

CANAL+, 20:40, Drive, film sensacyjny

Pewien młody mężczyzna prowadzi podwójne życie. W ciągu dnia pracuje w warsztacie samochodowym Shannona, który załatwia mu zlecenia na sceny kaskaderskie na planach filmowych. Nocami kierowca pomaga rabusiom w ucieczkach z miejsca przestępstw. Po przeprowadzeniu się do nowego lokum chłopak poznaje wychowującą kilkuletniego syna Irene. Między dziewczyną i kierowcą, który okazuje małemu Benicio dużo sympatii, rodzi się uczucie. Gdy mający porachunki z mafią mąż Irene wychodzi z więzienia, następuje ciąg tragicznych wypadków.

TVP Kultura, 21:10, Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady, western

Teksas. Na pustyni zostaje znalezione niedbale pochowane ciało zastrzelonego mężczyzny. Okazuje się, że zmarły to nielegalny imigrant, Meksykanin Melquiades Estrada. Władze stanowe umarzają śledztwo w sprawie zabójstwa. Melquiades miał jednak przyjaciela i powiernika w osobie kowboja Pete`a, byłego pracodawcy. Ten postanawia na własną rękę odnaleźć sprawcę zbrodni, a także zapewnić przyjacielowi godny pochówek w ojczyźnie.

Polsat, 23:55, Ostatni król Szkocji, thriller

Lata 70. XX w. W Ugandzie krwawe rządy sprawuje dyktator Idi Amin. Młody szkocki lekarz Nicholas Garrigan, który przybywa do Ugandy tuż po zrobieniu dyplomu, jest zafascynowany władcą. Amin, mający słabość do Szkotów, również zwraca uwagę na europejskiego medyka. Garrigan staje się bliskim doradcą tyrana, a nawet kimś w rodzaju przyjaciela. Nicholasowi imponuje status Amina, podobnie jak luksus i przywileje, a później romans z jedną z jego żon. Szkot nie może jednak udawać, że nie widzi okrucieństwa władcy. W końcu zaczyna się buntować.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2013 20:35
STAR TREK NA TVN O 22:25!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo