Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Kobieta na topie, Trudne słówka, Copacabana)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Kobieta na topie, Trudne słówka, Copacabana)
08.08.2013

Polsat Film, 18:20, Trudne słówka, komedia romantyczna

John Clasky jest oddanym ojcem, którego nieprzeciętne umiejętności szefa kuchni zapewniły jego rodzinie życie na najwyższym poziomie, włączając letni dom w Malibu i cudowną gosposię, Flor. Piękna Meksykanka właśnie przeprowadziła się do Los Angeles z 12-letnią córką, szukając lepszego życia. Gdy podejmuje pracę i wprowadza się na lato do państwa Claskych, nie zdaje sobie sprawy, jakie niebezpieczeństwa czekają na nią ze strony bogatych, ekscentrycznych Amerykanów. Różnice kulturowe prowadzą do serii zabawnych nieporozumień.

FilmBox, 18:50, Wszystko gra, thriller psychologiczny

Magnat przemysłowy Alec Hewett ma dwoje dzieci - syna Toma oraz córkę Chloe. Hewettowie należą do londyńskiej elity wpływowych, dobrze urodzonych i zamożnych ludzi. Kiedy Chloe zakochuje się w przystojnym instruktorze tenisa, pochodzącym z irlandzkich nizin społecznych, ojciec dziewczyny postanawia pomóc chłopakowi w awansie. Początkowo Chris jest zachwycony lukratywną posadą i małżeństwem, lecz niebawem życie, o którym zawsze marzył, zaczyna go nudzić. Wdaje się w romans z dziewczyną Toma, Nolą Rice.

FilmBox Family, 19:00, Punkt widzenia, dramat obyczajowy

Reporterka telewizyjna, Kelly Faraday, po zawodowych niepowodzeniach marzy o tym, aby wrócić do rodzinnego miasta w Nevadzie. Kobieta wraz z nastoletnią córką Kamillą wyrusza w podróż do domu. Po przybyciu na miejsce odkrywa, że miasto zmaga się z wielką suszą. Matka Kelly, Ruth, wszelkimi siłami próbuje ratować rodzinne ranczo i powstrzymać budowę kasyna, która zagraża miejskiemu zaopatrzeniu w wodę.

Kobieta na topie

Cinemax , Terri, 20:00, komediodramat 

Terri jest nieśmiałym chłopakiem z nadwagą, który mieszka u wujka. Nastolatek nie umie odnaleźć się w rzeczywistości, a rówieśników zraża do siebie ekscentrycznym zachowaniem. Często też staje się obiektem kpin. Pewnego dnia Terri przykuwa uwagę wicedyrektora szkoły, pana Fitzgeralda. Pedagog postanawia pomóc chłopakowi otworzyć się na innych.

CANAL+,20:00, Dom na końcu ulicy, thriller

Młoda rozwódka Sarah Cassidy i jej dorastająca córka Elissa wprowadzają się do domu w małym miasteczku. Budynek był stosunkowo tani, ponieważ okolica jest owiana złą sławą. Cztery lata wcześniej w sąsiedztwie małżeństwo zostało zamordowane przez córkę, Carrie Anne, która zniknęła bez wieści. Elissa poznaje brata morderczyni, Ryana, nawiązuje z nim bliską relację. Chłopak wyjawia nastolatce szczegóły zbrodni. Tymczasem miejscowi mówią, że Carrie Anne ukrywa się w okolicznych lasach, gotowa znowu zabijać.

Polsat, 20:10, Kobieta na topie, komedia romantyczna

Isabella oraz jej mąż prowadzą znaną restaurację. W gotowaniu i wymyślaniu nowych, coraz smaczniejszych potraw nikt nie jest w stanie jej dorównać. Ale Isabella ma też wady, w życiu prywatnym lubi dominować. Staje się to przyczyną zdrady męża. Isabella ze złamanym sercem wyjeżdża do przyjaciółki do San Francisco. Nie byłaby jednak sobą, gdyby i tu nie zaczęła rządzić. I gdy skruszony mąż zaczyna szukać żony, odkrywa, że Isabella stała się gwiazdą popularnego programu kulinarnego.

Copacabana

HBO, 20:10, Copacabana, komedia

Babou jest szczęśliwą kobietą w średnim wieku, która nigdy tak naprawdę nie dorosła. Jej pasją są zabawy i podróże, nie znosi natomiast rutyny i wszystkiego, co ograniczałoby jej wolność. Niefrasobliwy styl życia doprowadził Babou do konfliktu z córką Esméraldą, która nie zamierza zaprosić matki na ślub. Aby odzyskać jej szacunek, kobieta postanawia zająć się prawdziwą pracą.

FilmBox, 21:15, Pokojowy, komedia 

Vincent pracuje w hotelu, wykonując zadania przypisane pokojówkom. Mimo iż uchodzi to za mało męskie zajęcie, stara się wykonywać je najlepiej, jak potrafi. Vincent to mistrz zamieszania. Znają go wszyscy pracownicy i goście, którym uatrakcyjnia pobyt. Kiedy pewnego dnia okazuje się, że hotelowi grozi zamknięcie, Vincent postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. W tej sytuacji ośmiela się nawet umówić z czarującą kierowniczką, Torry.

Polsat, 23:55, Miłosna zagrywka, komedia romantyczna

Uwielbiany nauczyciel Ben Wrightman jest zagorzałym fanem baseballu, a zwłaszcza drużyny Red Sox. Kiedy poznaje ambitną bizneswoman Lindsey, za namową uczniów zaprasza ją na randkę i wkrótce stają się parą. Ona jest pracoholiczką, robiącą karierę zawodową, on ma wolne całe lato i ekscytuje się każdym meczem baseballu, lecz wzajemne uczucie pozwala im przezwyciężyć dzielące ich różnice. Jednak gdy zaczynają się wiosenne treningi Red Soksów, Ben zamienia się w fanatycznego kibica. Przerażona Lindsey obmyśla zagranie godne mistrzowskiego pucharu.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie