Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Gdyby słońce było bogiem, U pana Boga w ogródku, Maraton tańca)

Co przygotowały stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Gdyby słońce było bogiem, U pana Boga w ogródku, Maraton tańca)
05.08.2013

Polsat Film, 19:05, Gdyby Słońce było bogiem, film obyczajowy

Jamie Spagnoletti pracuje jako pielęgniarka na oddziale intensywnej terapii. Pewnego dnia, gdy podczas dyżuru pomaga pacjentce, umiera jej ojciec. Jamie traci motywację do pracy i życia. Jest zła na starszą panią, która w krytycznym momencie zaprzątała jej uwagę, przestaje lubić pracę, popełnia kilka błędów, za które zostaje przeniesiona na inny oddział. Tu pod jej opiekę trafia umierająca na raka pani Eisenbloom. Jamie początkowo traktuje starszą panią z chłodną rezerwą, z czasem jednak zaczyna uczyć się od umierającej kobiety, jak żyć.

TVN 7, 20:00, Alarm dla Paryża, film katastroficzny

W Paryżu strajk służb oczyszczania miasta pogrąża stolicę w chaosie. Stosy odpadków zalegają ulice, dlatego wkrótce pojawiają się szczury. Laurence Renoux, szefowa oddziału chorób tropikalnych i zakaźnych paryskiego szpitala, musi opanować epidemię nieznanej choroby. Szybko odkrywa związek między wirusem, który atakuje coraz więcej osób, a wciąż rosnącą liczbą szczurów. Wydarzenia nabierają tempa, gdy Laurence dowiaduje się, że jej córka Lola została zaatakowana przez gryzonie.

CANAL+ Film, 20:00, Obywatelka Jane, film kryminalny

Zadowolona z życia atrakcyjna wdowa z San Francisco, Jane Alexander, od sześciu lat spotyka się z przystojnym Tomem O`Donnellem. Sielankę przerywa wiadomość o śmierci ukochanej ciotki Jane - zamordowanej w San Jose sędziwej Gertrude McCabe. Jane wynajmuje detektywa, Jacka Morrisa, by rozwiązał tajemnicę zabójstwa. Ten oznajmia, że mordercą jest O`Donnell. Tymczasem Tom zniknął z wyłudzonymi od Jane pieniędzmi. Kobieta i detektyw ruszają jego tropem. Spryt i wytrwałość Jane zaskakują policję oraz prawników.

Conan Barbarzyńca

Cinemax, 20:10, Janie Jones, dramat obyczajowy

Ethan Brand reaktywuje zespół i rusza w trasę koncertową. Gdy o muzyku znów robi się głośno, odwiedza go była kochanka. Informuje muzyka, że jest ojcem trzynastoletniej Janie. On nie wierzy jej słowom. Gdy kobieta trafia na kolejny odwyk, okazuje się, że Ethan jest jedyną osobą, która może zająć się dzieckiem. Zwariowany muzyk musi szybko odnaleźć się w roli ojca dorastającej i utalentowanej muzycznie córki.

TVP 1, 20:25, U Pana Boga w ogródku, komedia

W małym podlaskim miasteczku Królowy Most czas płynie leniwie, a mieszkańcy żyją w zgodzie z rytmem natury. To idealne miejsce dla aspiranta Cielęckiego, najsłabszego absolwenta szkoły policyjnej. Jego przełożeni są przekonani, że na dalekiej prowincji, gdzie największym przestępstwem jest przekroczenie prędkości, powinien sobie poradzić. Tymczasem funkcjonariusze CBŚ lokują tam świadka koronnego, który zeznaje w procesie mafii z Milanówka. W ramach programu ochrony świadków należy zmienić mu tożsamość i miejsce pobytu.

CANAL+ Film, 21:30, Conan Barbarzyńca, film fantastyczny

Conan od najmłodszych lat zapowiadał się na niezrównanego wojownika. Osada, w której się wychował, została zaatakowana przez grupę bezwzględnych siepaczy pod wodzą potężnego czarnoksiężnika Khalara Zyma. Tylko Conan uszedł z życiem. Po latach mężczyzna postanawia zemścić się na potężnym Zymie. Okazuje się, że jego działania wpłyną na losy całego świata.

Maraton tańca

CANAL+ Film, 23:20, Maraton tańca, komedia

Dąbie, miasteczko na Dolnym Śląsku. Maraton tańca ma być główną atrakcją tutejszego festynu. Zwycięzca otrzyma 50 tysięcy złotych, a uczestnicy mają szansę na wylosowanie luksusowego samochodu. Dla większości mieszkańców konkurs może być przepustką do lepszego świata. Konferansjer Alek i prowincjonalna piosenkarka `Dżessika` zapraszają do rywalizacji. Liczy się to, aby jak najdłużej wytrwać na parkiecie. Wkrótce taneczna przestrzeń staje się miejscem prywatnych rozgrywek. Na jaw wychodzą animozje, żale, sekrety i zdrady.

HBO 2, 23:30, Koszmarna adopcja, thriller

Małżeństwo Tima i Cheryl Broadbentów marzy o potomstwie. Ponieważ nie mogą mieć własnych dzieci, podejmują decyzję o adopcji. W ich domu pojawia się adoptowana córeczka Mona. Rodzinne szczęście trwa krótko, bowiem biologiczny ojciec dziewczynki zaczyna prześladować Broadbentów. Psychopata próbuje zastraszyć przybranych rodziców, aby odzyskać Monę.

FilmBox HD, 23:55, Izolacja, horror

Film opowiada o dramatycznych losach kilkorga ludzi, których los przypadkowo zetknął ze sobą na odludnej farmie gdzieś w Irlandii, gdzie tajemniczy naukowiec przeprowadza objęte ścisłą tajemnicą eksperymenty na krowach. Jednak rezultat jego pracy wymyka się spod kontroli i zaczyna zagrażać osaczonym na odciętej od świata farmie bohaterom.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie