Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Spacer po linie, Harry Potter i Zakon Feniksa, Niebezpieczna Metoda)

Zobacz, co stacje telewizyjne przygotowały na piątkowy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Spacer po linie, Harry Potter i Zakon Feniksa, Niebezpieczna Metoda)
02.08.2013

Polsat Film, 18:20, Spacer po linie, film biograficzny

Opowieść o życiu i karierze Johnny`ego Casha, wybitnego muzyka country. Johnny i jego starszy brat Jack wychowywali się na farmie bawełny w Arkansas. Jack miał zostać pastorem. Johnny przesiadywał przed radiem, słuchając utworów country. Od chwili, gdy Jack zginął w wypadku, Johnny dorastał w poczuciu odrzucenia i winy. Nie przestawał jednak marzyć o scenie. W końcu został zauważony przez łowców talentów. Podczas jednego z pierwszych koncertów spotkał ulubioną wokalistkę - June Carter. Drogi tych dwojga miały przecinać się wielokrotnie.

FilmBox HD, 19:25, Zostańmy przyjaciółmi, komedia

Claude od dwóch lat nie był w żadnym stałym związku. Choć jest uczuciowy, kobiety go nie zauważają. Powodem może być jego dość prozaiczne zajęcie. Mężczyzna pracuje bowiem w supermarkecie. Przyjaciel Claude`a, Serge, przyjął inną taktykę poszukiwania kobiety życia - zawierza statystyce. Flirtuje na przyjęciach weselnych, ponieważ wyczytał, że 56 procent żonatych mężczyzn poznało wybranki w takich właśnie okolicznościach. Ignoruje natomiast fakt, że aż dwie trzecie zawartych w Paryżu małżeństw kończą się rozwodem.

TVN, 20:00, Harry Potter i Zakon Feniksa, film przygodowy

Harry wraca po wakacjach do Hogwartu, by rozpocząć piąty rok nauki. Zostaje oskarżony o bezprawne użycie magii poza szkołą. Musi stawić czoła kłamliwym plotkom. Dociera do domu Syriusza Blacka, gdzie dowiaduje się o istnieniu tajemniczego Zakonu Feniksa, który ma za zadanie przeciwdziałać Voldemortowi. Tymczasem w szkole pojawia się dwulicowa profesor obrony przed czarną magią, Dolores Umbridge, która wcale nie przygotowuje czarodziejów do walki z mrocznymi mocami. Harry przekazuje więc grupie uczniów informacje na ten temat.

Ziarno zła

Cinemax, 20:00, Szczęśliwa zrywa, komedia

Jimmy Hands odbywa wyrok dwunastu lat pozbawienia wolności za napad z bronią w ręku. Mężczyzna marzy o wydostaniu się na wolność. Pewnego dnia pojawia się ku temu okazja. W zakładzie karnym ma zostać wystawiona sztuka teatralna, której autorem jest naczelnik więzienia Graham Mortimer. Jej premiera ma się odbyć w najmniej strzeżonej części ośrodka - starej kaplicy. Jimmy postanawia zagrać w przedstawieniu, a w dniu premiery planuje spektakularną ucieczkę.

CANAL+, 20:40, Colombiana, film sensacyjny

Piękna Cataleya jest morderczynią do wynajęcia. W swoim fachu należy do najlepszych - jest niezwykle skuteczna. Obsesją kobiety jest odnalezienie i zniszczenie ludzi, którzy zamordowali jej rodziców. Z każdym wykonanym zleceniem Cataleya zbliża się do celu.

Cinemax, 21:45, Ziarno Zła, dramat psychologiczny

Pierre Verdier mieszka z szesnastoletnim synem Louisem w małym francuskim miasteczku. Mężczyzna uczy w miejscowym liceum i od śmierci żony nie poświęca Louisowi zbyt wiele uwagi. Chłopak zaprzyjaźnia się z Gregiem, zbuntowanym i agresywnym nastolatkiem, który z powodu konfliktu z nauczycielką zostaje wyrzucony ze szkoły. Greg przekonuje Louisa, żeby pomógł mu zemścić się na młodej pedagog. Postanawiają uprowadzić kobietę.

Niebezpieczna metoda

CANAL+ Film2, 21:50, Droga donikąd, thriller

W trakcie wakacji w Australii Alex i Sophie poznają tajemniczego Amerykanina, Taylora. Początkowo żadne z nich nie ma powodów do obaw. Taylor jest uprzejmy, oferuje przyjaźń i chętnie zabiera młodych Brytyjczyków do samochodu, nie chcąc niczego w zamian. Podróżuje z nimi także Ingrid, przyjaciółka Sophie. W miarę upływu czasu motywy działania Taylora są coraz bardziej podejrzane. Wkrótce Ingrid znika, a napięcie między podróżującymi młodymi ludźmi staje się trudne do zniesienia.

CANAL+,22:30, Niebezpieczna metoda, dramat obyczajowy

Relacja młodej kobiety, Sabiny, z jej terapeutą - Carlem Jungiem - szybko przekracza granice zwykłego kontaktu pacjentki z lekarzem. Sytuacja dodatkowo komplikuje się, gdy Sabina poznaje innego wielkiego psychoanalityka - Zygmunta Freuda. Za sprawą kobiety między dwoma naukowcami dochodzi do konfliktów.

FilmBox Extra, 22:45, Kolejny rok, komediodramat

Tom i Gerri to szczęśliwe małżeństwo, które wchodzi w jesień życia. Geolog i psychoterapeutka mają dorosłego syna, Joe, prawnika, który ku rozczarowaniu matki, nie założył jeszcze własnej rodziny. Współpracownica Gerri, Marry, przechodzi przez ciężki okres w życiu. Po odejściu męża kobieta topi smutki w alkoholu. Gerri próbuje pomóc koleżance. Ku jej zaskoczeniu Marry zaczyna flirtować z młodszym o dwadzieścia lat Joe.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2013 16:02
milosc,harryyyyyyy! lece po chipsy,ciastka i sok do sklepu na harrego :3
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2013 12:49
Jasne, że Harry!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2013 11:08
Harry Harry Harry :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo