Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Tajemnica, Moja dziewczyna wychodzi za mąż, Rozbitkowie)

Oto najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór przed telewizorem..
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Tajemnica, Moja dziewczyna wychodzi za mąż, Rozbitkowie)
01.08.2013

FilmBox Family, 19:35, Mistrzyni kierownicy, film dla młodzieży

Alex Johnstone, sierota po kierowcy wyścigowym, chce iść w ślady ojca. Ponieważ nie ma dobrego samochodu, podkrada inne wozy i je testuje, co stryj na próżno stara się jej wyperswadować. Pracując w barze, dziewczyna poznaje Darryla, początkującego kierowcę rajdowego, który pomaga jej naprawić wóz. Alex ma nadzieję zdobyć licencję zawodowego kierowcy rajdowego. Musi jednak pokonać opór stryja i problemy, z którymi ma do czynienia na pewnym odcinku toru.

HBO 2, 19:35, Dziewczyna Hitchcocka, dramat psychologiczny

Film oparty na wspomnieniach Tippi Hedren, amerykańskiej aktorki odkrytej przez Alfreda Hitchcocka. Zasłynęła rolą Melanie Daniels w `Ptakach`. Pojawiła się także w kolejnym filmie tego reżysera - `Marnie`. Potem zniknęła z ekranów. Dopiero po wielu latach zaczęła opowiadać o swoich przeżyciach na planie filmów Hitchcocka i trudnej relacji, jaka łączyła ją z reżyserem - wyjątkowo skomplikowanym człowiekiem, stosującym niestandardowe metody pracy.

TV Puls, 20:00, Pracownik miesiąca, komedia

Szefostwo wielkiego supermarketu po raz kolejny organizuje konkurs na pracownika miesiąca. Faworytem do zdobycia tytułu jest wielokrotny laureat wcześniejszych edycji, kasjer Vince Downey - punktualny, sumienny i uwielbiany przez klientki. Jego przeciwieństwem jest leniwy pakowacz Zack Bradley, którego podejście do pracy kwalifikuje go raczej do miana najgorszego pracownika. Sytuacja się zmienia, gdy okazuje się, że nagrodą w konkursie jest randka z nową kasjerką, piękną Amy.

Rozbitkowie

Polsat, 20:05, Moja dziewczyna wychodzi za mąż, komedia romantyczna 

Tom traktuje kobiety przedmiotowo. Wyjątkiem jest długoletnia i platoniczna przyjaźń z malarką Hanną. Gdy przyjaciółka wyjeżdża służbowo na kilka tygodni do Szkocji, Tom uświadamia sobie, jak bardzo mu jej brakuje. Tymczasem kobieta po powrocie oznajmia, że zaręczyła się z przystojnym i bogatym Szkotem, planuje ślub i przeprowadzkę do kraju przyszłego męża. Zrozpaczony Tom z ciężkim sercem zgadza się zostać jej drużbą, wierząc, że być może do tego czasu jakoś uda mu się odwieść ukochaną od małżeńskich planów.

ale kino+ HD, 20:10, Tajemnica, thriller

Lu Jie i jej mąż Yongzhao to para atrakcyjnych, zamożnych 30-latków z uroczą córeczką. Ten idealny obraz rozpada się na kawałki w dniu, gdy Lu poznaje na placu zabaw inną młodą matkę, Sang Qi. Kobiety szybko się zaprzyjaźniają. Sang zwierza się Lu Jie z podejrzeń dotyczących męża. Szybko okazuje się, że owym mężem jest Yongzhao, a Sang Qi nie jest jego jedyną kochanką. Ma on też romans z 20-latką Xiaomin, która wkrótce ginie w wypadku samochodowym. Policjant prowadzący sprawę podejrzewa, że jej śmierć nie była przypadkowa.

FilmBox, 21:15, Rozbitkowie, komedia romantyczna

Osiemnastoletnia Jenny pracuje w czasie wakacji w tropikalnej miejscowości, w której ma się pojawić gwiazda rocka - Jason. Dziewczyna jest jego zagorzałą fanką. Podczas rejsu jachtem oboje wypadają za burtę i lądują na, wydawałoby się, bezludnej wyspie. Jenny jest szczęśliwa i postanawia zataić przed Jasonem prawdę, że po przeciwnej stronie znajduje się kurort, w którym pracuje.

Nie bój się ciemności

FilmBox HD, 21:45, Świąteczne zaręczyny, komedia

30-letnia Hilary całe życie spędziła na dogadzaniu rodzicom. Przede wszystkim bezskutecznie starała się przypodobać matce. Jednym z wymogów, jakie zostały przed kobietą postawione, było godne zamążpójście. Hilary cieszy się, że jest zaręczona z prawnikiem, Jason`em, którego ma zamiar wkrótce przedstawić rodzicom. Wszystko zmienia się, gdy kobieta traci pracę a zaraz później Jason porzuca ją. Hilary musi coś wymyślić, gdyż nie może pokazać się w domu bez narzeczonego.

Cinemax , 21:45, Nie bój się ciemności, horror

Rhode Island. Alex i jego narzeczona Kim wprowadzają się do starej wiktoriańskiej posiadłości. Dołącza do nich Sally, córeczka Aleksa z poprzedniego związku. Zwiedzając budynek, dziewczynka trafia do tajemniczego schowka, z którego dobiegają dziwne szepty i odgłosy. O odkryciu pragnie zaalarmować dorosłych, jednak nikt nie chce wierzyć w rewelacje dziecka.

HBO, 23:20, Dom w Bretanii, dramat obyczajowy 

Trzydziestopięcioletnia bizneswoman Odile otrzymuje wiadomość o śmierci ciotki. Krewna zostawiła jej w spadku dom w Bretanii. Odile zamierza się go szybko pozbyć, ale przedtem chce ostatni raz zobaczyć posiadłość kojarzącą się z krainą dzieciństwa. Jedzie do Bretanii. Tam musi stawić czoła traumatycznym wspomnieniom z przeszłości.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie