Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dzieci mojej siostry, Zabić wspomnienia, Pęknięcia)

Przedstawiamy propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dzieci mojej siostry, Zabić wspomnienia, Pęknięcia)
29.07.2013

Polsat Film, 18:35, Zabić wspomnienia, dramat obyczajowy

Przypadek sprawił, że koledzy z czasów studiów, Charlie i Alan, spotykają się po latach. Charlie nie może pogodzić się z tragedią, która go dotknęła. W wyniku zamachu terrorystycznego na WTC zginęła cała jego rodzina. Tymczasem Alan ma ciekawą pracę, szczęśliwą rodzinę i niewiele, na pozór, powodów do narzekań. Ich spotkanie i odnowiona przyjaźń okazują się być lekiem na całe zło. Dzięki wzajemnemu wsparciu życie każdego z nich nabiera nowego blasku.

HBO, 18:50, Wszyscy za jednego, komedia kryminalna

Martin, Nikolai, Ralf i Timo razem się wychowywali. Po latach ich drogi się rozeszły. Martin został policjantem, zaś jego trzej najlepsi przyjaciele wkroczyli na ścieżkę przestępstwa. Gdy Martina dopada frustracja związana z brakiem sukcesów w pracy i nieudanym życiem osobistym, postanawia on zwrócić się o wsparcie do dawnych kolegów. Prosi ich, by pomogli mu zebrać dowody przeciwko gangsterowi Niemeyerowi.

FilmBox Family, 19:20, Dzieci mojej siostry, komedia

Znany psycholog dziecięcy ma okazję sprawdzić w praktyce słuszność swoich teorii, gdy siostra wyjeżdża na wakacje, zostawiając pod jego opieką piątkę swoich pociech. Dzieci bezczelnie wykorzystują brak doświadczenia wuja. Ponieważ matka zamierza sprzedać rozsypujący się dom, namawiają wuja do przeprowadzenia kapitalnego remontu. Niczego niepodejrzewający pan psycholog zgadza się, a potem ze zgrozą obserwuje poczynania siostrzeńców.

Wydział zabójstw Hollywood

CANAL+ Film, 20:00, Witaj wśród nas, dramat obyczajowy

Wzięty malarz, 60-letni Taillander, częściej myśli o śmierci niż o życiu. Z dnia na dzień zostawia wszystko i wyrusza w podróż - ucieka od przyjaciół, żony i życia. Zbuntowana, odrzucona przez matkę, nękana przez ojczyma nastoletnia Marylou również podejmuje ucieczkę. W pewien deszczowy dzień on podwozi ją samochodem. Oboje postanawiają, że ich wspólna wyprawa powinna potrwać nieco dłużej.

Polsat, 20:10, Wydział zabójstw Hollywood, komedia sensacyjna

Para niedobranych policjantów, weteran i żółtodziób, prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa popełnionego w jednym z klubów Hollywood. Ofiary zbrodni to czterej członkowie grupy rapowej. Detektywi nie przejawiają zbytniego zapału do śledztwa, pochłaniają ich bowiem własne sprawy. Starszy i doświadczony Joe Gavilan musi dać pieniądze byłej żonie, więc dorabia na boku, sprzedając nieruchomości. K.C. Calden z kolei poświęca każdą wolną chwilę na ćwiczenia jogi, a jego najskrytszym marzeniem jest kariera aktorska.

TVP 1, 20:20, Ostatnia akcja, Film sensacyjny

Mateusz Zuber pracuje jako kelner w klubie prowadzącego nielegalne interesy mecenasa Szary. Pewnego dnia chłopak staje w obronie koleżanki, za co zostaje wyrzucony z pracy. Chcąc odebrać należną wypłatę, Zuber udaje się do klubu, gdzie zostaje dotkliwie pobity. Trafia do szpitala. Będący na usługach Szary komisarz Majchrowski stara się umorzyć śledztwo. Zirytowany bierną postawą policji dziadek Mateusza postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość gangsterom. Były akowiec i uczestnik powstania warszawskiego skrzykuje dawnych kolegów.

Pęknięcia

FilmBox Family, 20:45, Rock it!, musical

Utalentowana nastolatka Julia, zostaje wysłana do szkoły z internatem, w celu nauki gry na pianinie. Na miejscu odkrywa świat rock`a i zaprzyjaźnia się z ludźmi, którzy go tworzą. Zakochana w Nick`u, który jest członkiem rockowej kapeli, postanawia wstąpić do jego zespołu. Rozdarta między swoją pasją, jaką jest gra na pianie, a uczuciem do Nick`a, dla którego rock jest całym życiem, Julia musi dowiedzieć się kim, tak naprawdę jest i wybrać swoją własną drogę.

FilmBox, 21:15, Jeden dzień, komedia romantyczna

Londyn. Pracująca w barze kanapkowym Ashley jest obiecującą, niespełnioną pianistką jazzową. Bohaterka, niemalże jak co dzień, ma fatalny poranek. Podczas oczekiwania na autobus dochodzi do scysji z innym pasażerem. Na pomoc dziewczynie rusza Michael, przystojny mężczyzna o nienagannych manierach, który proponuje jej kawę. Tak rozpoczyna się jeden z najbardziej ekscytujących dni w życiu obojga. Dzień, który może zaważyć na ich przyszłości, a także wyjaśnić motywy działania Michaela.

HBO 2, 21:15, Pęknięcia, dramat psychologiczny

Angielska szkoła z internatem, lata trzydzieste ubiegłego wieku. Piękna i obdarzona niezwykłą charyzmą nauczycielka wzbudza zachwyt wśród uczennic. Dziewczęta nazywają ją Miss G i nieustannie rywalizują o jej względy. Gdy w szkole pojawia się nowa uczennica, Hiszpanka Fiamma, Miss G skupia na niej całą uwagę. Uroda i dojrzałość dziewczyny robią na nauczycielce ogromne wrażenie. Pojawia się sympatia, która niebawem przerodzi się w obsesję.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2013 10:18
Zabić wspomnienia - polecam. Niezapomniana rola Adama Sandlera.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie