Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Miłosne sztuczki, Królewna Śnieżka i Łowca, Mój kawałek tortu)

Oto co stacje telewizyjne przygotowały na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Miłosne sztuczki, Królewna Śnieżka i Łowca, Mój kawałek tortu)
25.07.2013

FilmBox HD, 19:05, Miłosne sztuczki, komedia romantyczna

David jest przystojnym dilerem samochodowym, który zna wszystkie sztuczki potrzebne do poderwania dziewczyny. Chłopak zauważa, że jego owdowiały dziadek Joe, który mieszka w domu spokojnej starości, jest coraz bardziej samotny. David postanawia udzielić mężczyźnie kilku rad, jak zdobyć względy kobiet. Joe szybko staje się najbardziej popularnym mężczyzną w ośrodku. Tymczasem David ma problem ze zdobyciem dziewczyny, na której mu zależy. Wtedy do akcji wkracza Joe, który uczy wnuka, czym tak naprawdę jest miłość.

CANAL+, 20:00, Wilkołak: Bestia wśród nas, horror

Połowa XIX w., wioska w środkowej Europie. Podczas pełni księżyca okolica jest terroryzowana przez wilkołaka. Wieści o bestii przyciągają łowców nagród, awanturników i szarlatanów. Jednym z nich jest mężczyzna przewodzący grupie myśliwych. Pomimo protestów matki dołącza do nich uczeń lekarza, Daniel. Wkrótce okazuje się, że wilkołak jest silniejszy i bardziej przebiegły niż stworzenia, z którymi łowcy mieli wcześniej do czynienia. Rośnie liczba ofiar, wzrasta panika wśród mieszkańców wioski. Ci chcą się dowiedzieć, kim potwór jest za dnia.

Cinemax 2, 20:00, Simon i dęby, dramat obyczajowy

Rok 1940, Göteborg. Wrażliwy i inteligentny nastolatek Simon zostaje adoptowany przez małżeństwo Larssonów. Mimo że nowy dom wydaje się być przyjaznym miejscem, chłopak czuje się w nim nieswojo. Pewnego dnia Simon spotyka w szkole Isaka Lentova, którego ojciec, Ruben, jest zamożnym żydowskim księgarzem. Chłopcy zaprzyjaźniają się. Ruben zaraża kolegę syna miłością do literatury i sztuki.

Wielkie nadzieje

TVN 7, 20:00, Kłopotliwy gość, komedia

Gérard od trzech lat jest bezrobotny. Kiedy nieoczekiwanie pojawia się propozycja pracy w Indonezji, przyjmuje ją bez wahania. Chcąc okazać wdzięczność nowemu pracodawcy, postanawia zaprosić go do domu na obiad. Wywarcie na ważnym gościu odpowiedniego wrażenia jest utrudnione ze względu na brak zdolności kulinarnych żony Gérarda. Natrętny sąsiad Alexandre proponuje mu pomoc w przygotowaniach.

CANAL+ Film2, 20:00, Cud w wiosce Santa Anna, dramat wojenny

Rok 1983. Weteran wojenny, Hector Negron, na poczcie wyciąga pistolet i strzela do klienta. Dziennikarz Tim Boyle namawia Hectora do zwierzeń, tłumacząc, że przychylny artykuł w prasie może mu pomóc. Akcja cofa się do 1944 r. Hector jest kapralem 92. dywizjonu stacjonującego w Toskanii. W trakcie wymiany ognia on i jego towarzysze tracą kontakt z oddziałem. Próbując znaleźć drogę powrotną, ratują życie włoskiemu chłopcu. Wkrótce trafiają do pobliskiej wsi i tam czekają na transport. Między żołnierzami i lokalną społecznością powstaje więź.

Polsat, 20:05, Wielkie nadzieje, melodramat

Finnegan Bell jest towarzyszem zabaw 11-letniej Estelli. Opiekunka pięknej i dumnej dziewczyny, bogata Nora Dinsmoor, przed laty została porzucona przez narzeczonego. Teraz przelewa na wychowanicę nienawiść do mężczyzn. Zakochany chłopiec maluje portrety towarzyszki, ale ona nie odwzajemnia jego uczuć. Mijają lata. Dorosła Estella wyjeżdża do Nowego Jorku. Finn porzuca malarskie pasje i postanawia zapomnieć o młodzieńczej miłości. Niespodziewanie stypendium otrzymane od tajemniczego ofiarodawcy pozwala mu na przeprowadzkę do Nowego Jorku.

Królewna Śnieżka i Łowca

HBO, 20:10, Mój kawałek tortu, komediodramat

France, samotnie wychowująca córki, traci pracę. Próbuje popełnić samobójstwo, ale zostaje uratowana. Zostawia dzieci pod opieką siostry i wyjeżdża do Paryża w poszukiwaniu pracy. Znajduje zatrudnienie jako pomoc domowa u pozbawionego skrupułów biznesmena, Steve`a Delarue. Finansowe machinacje obecnego pracodawcy France doprowadziły do likwidacji fabryki, w której wcześniej pracowała. Delarue początkowo nie zwraca uwagi na gospodynię, ale gdy była żona nagle oddaje mu pod opiekę synka i wyjeżdża na wakacje, jest zdany na jej pomoc.

CANAL+ , 21:35, Królewna Śnieżka i Łowca, film fantastyczny

Wiedźma Ravenna uwodzi króla Magnusa. Zabija władcę, przejmuje rządy w królestwie i każe uwięzić córkę Magnusa, Śnieżkę. Ogarnięta obsesją na punkcie wyglądu, jest gotowa zrobić wszystko, by zachować urodę. Pewnego dnia magiczne lustro ostrzega ją przed Śnieżką. Dziewczynie udaje się zbiec do lasu, nad którym królowa nie ma kontroli. Ravenna wysyła w pościg myśliwego Erika. Łowca nie chce skrzywdzić dziewczyny - zostaje jej obrońcą i nauczycielem. Wkrótce królewna na czele armii krasnoludów jest gotowa stawić czoła macosze.

TVP 2, 23:15, Obsługiwałem angielskiego króla, komedia

Jan Díte wychodzi na wolność po prawie 15-letnim pobycie w więzieniu. Z rozrzewnieniem wspomina stare czasy. Urodził się w biednym miasteczku. Zaczynał jako kelner, a potem trafił do luksusowego hotelu w stolicy. W tym czasie zakochał się i ożenił się z niemiecką nacjonalistką Lizą. Po wybuchu wojny Liza była pielęgniarką na froncie, a Jan pracował w specjalnym instytucie powołanym przez Himmlera. Oboje marzyli, by po wojnie zbudować własny hotel. Liza zginęła podczas nalotu, a Jan za kolaborację z okupantem trafił po wojnie do więzienia.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2013 14:12
Uwielbiam "Wielkie nadzieje", muzykę z tego filmu, aktorów i ogółem całą historię. Jak dla mnie mega.
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 25.07.2013 11:34
Wielkie nadzieje... genialne!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie