Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Sztos II, Tatarak, Kac Vegas w Bangkoku)

Najciekawsze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Sztos II, Tatarak, Kac Vegas w Bangkoku)
24.07.2013

CANAL+ Film, 20:00, Hollywoo, komedia

Jeanne jest aktorką specjalizującą się w dubbingu. W popularnym serialu nadawanym przez francuską telewizję użycza głosu amerykańskiej koleżance po fachu, Jennifer Marshall. Pewnego dnia Amerykanka ogłasza, że kończy karierę aktorską. Dla Jeanne oznacza to koniec pracy i pieniędzy. Zdesperowana jedzie do Hollywood, by nakłonić Jennifer do powrotu do pracy. Na miejscu spotyka Farresa, który otwiera przed nią drogę do fabryki snów.

HBO 2, 20:30, Miły gość Johnny, komedia romantyczna

W życiu dwudziestopięcioletniego Johnny`ego Rizzo najbardziej liczą się narzeczona Claire oraz praca w rozgłośni radiowej. Dziewczyna jest świadoma, że posada narzeczonego nie jest zbyt intratnym zajęciem. Namawia go do szukania lepszej pracy. Johnny obiecuje Claire, że jeśli nie dostanie awansu, zatrudni się w firmie jej ojca. Za pośrednictwem wujka Terry`ego Johnny poznaje uroczą trenerkę tenisa, Brooke, która uświadamia mu, że powinien pozostać wierny sobie i marzeniom, a nie ulegać presji otoczenia.

Polsat, 20:35, John Tucker musi odejść, komedia romantyczna

John Tucker, kapitan drużyny koszykówki, jest obiektem westchnień żeńskiej części szkoły. Zdając sobie z tego sprawę, rozkochuje w sobie dziewczyny, a potem je porzuca. Trzy z nich - inteligentna Carrie, mająca zadatki na dziennikarkę, Heatrher, najlepsza cheerleaderka w szkole, i Beth, weganka i ekolożka, jednoczą siły, by dokonać zemsty na byłej sympatii. Narzędziem odwetu ma być śliczna Kate, która ma rozkochać w sobie Johna i go porzucić. Dziewczyna odkrywa jednak, że chłopak nie jest taki zły, jak opisywały go koleżanki.

Tatarak

HBO Comedy, 20:35, Wykształcenie ogólne, komedia

Levi Collins jest młodym, utalentowanym tenisistą, który dzięki stypendium sportowemu ma zacząć studia na uniwersytecie. Niestety, aby tak się stało, musi najpierw ukończyć szkołę średnią. Gdy nie zdaje egzaminów końcowych i postanawia nie mówić o tym rodzicom, jego sytuacja mocno się komplikuje. Zamiast cieszyć się wakacjami Levi musi chodzić do szkoły letniej. Na zajęciach spotyka piękną dziewczynę, w której się zakochuje. Okaże się, czy nowe doświadczenia pomogą mu dokonać ważnych wyborów życiowych.

FilmBox HD, 21:00, Morderstwo w pensjonacie, thriller 

Czternaście lat po ukończeniu szkoły grupa przyjaciół z dawnych lat spotyka się na przyjęciu organizowanym z okazji ślubu jednego członka paczki. Joss i Cait były współlokatorkami na studiach oraz najlepszymi przyjaciółkami. Jednak kobiety nie utrzymywały ze sobą kontaktu od momentu, kiedy Joss dowiedziała się, że Cait odwiedziła jej narzeczonego w nocy, której chłopak zginął w wypadku motocyklowym. Cait pragnie pogodzić się z dawną przyjaciółką, lecz nim kobieta zdoła cokolwiek wytłumaczyć, ginie.

TVP Kultura, 21:05, Tatarak, dramat obyczajowy

Marta jest wykształconą, wrażliwą i atrakcyjną kobietą w średnim wieku. Żyje wśród książek, pielęgnując wspomnienia z czasów, gdy była młodą mężatką. Nie może przeboleć straty synów, choć od ich śmierci minęło wiele lat. Pewnego dnia Marta poznaje młodego mężczyznę. Przystojny, miły i prostolinijny Boguś zaprzyjaźnia się z nią. Kobieta jest zafascynowana jego młodością, niewinnością i naiwnością, które przypominają jej to, co utraciła. Ich spotkania na brzegu rzeki są naznaczone wzajemną fascynacją. Kres kładzie im okrutny kaprys losu.

kac vegas w bangkoku

CANAL+ Film, 21:45, Sztos II, film sensacyjny

Rok 1981, początek stanu wojennego. Pokątnie handlujący obcymi walutami hazardzista i oszust Synek oraz jego podopieczny Janek wybierają się do Sopotu po pobycie w Zakopanem. Po drodze zatrzymują się w Krakowie u Markiza, który zleca im przetransportowanie działacza Solidarności do Warszawy. Dotychczasowe szczęście zawodzi mężczyzn - trafiają oni w ręce milicji. Oficer SB Mietek Królikowski ratuje ich z tarapatów. Chce, by skupowali dla niego walutę. Synek i Janek zwracają się o pomoc do Eryka. Planują oszukanie bezpieki.

HBO Comedy, 22:00, Kac Vegas w Bangkoku, komedia

Minęły dwa lata od niezapomnianego wieczoru kawalerskiego Douga. Mężczyzna z przyjaciółmi udaje się do Tajlandii, gdzie ma się odbyć wesele Stu. Po doświadczeniach z Las Vegas przyszły pan młody nie chce urządzać wieczoru kawalerskiego. Mimo to kolegom udaje się przekonać go do zorganizowania skromnej imprezy na plaży. Następnego dnia Stu, Phil i Alan budzą się w nieznanym pokoju hotelowym.

Polsat, 22:25, Jak ugryźć 10 milionów II, komedia sensacyjna

Jimmy Tudeski, uważany niegdyś za jednego z najgroźniejszych przestępców Ameryki, przeistoczył się w gospodynię domową, a do ulubionych zajęć zalicza odkurzanie i hodowlę kurczaków. Jego niegdysiejszy wspólnik, Nicholas `Oz` Oseransky, żyje w ciągłym strachu, czekając na zemstę bandytów, którym kilka lat wcześniej ukradli miliony dolarów. Wkrótce sprawdzają się jego obawy. Z więzienia wychodzi mafioso obwiniający Tulipana o śmierć syna, a jego ludzie porywają żonę Oza. Ten udaje się po pomoc do Jimmy`ego, doprowadzając do niego gangsterów.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.07.2013 19:57
Sophia=One tree hill
odpowiedz
Domi (Ocena: 5) 24.07.2013 07:47
Sophia Bush z filmu John Tucker musi odejść to piękna i utalentowana kobieta:)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie