Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Miłosne sztuczki, Randki na zlecenie, Tylko spokojnie)

Propozycje stacji telewizyjnych na poniedziałkowy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Miłosne sztuczki, Randki na zlecenie, Tylko spokojnie)
22.07.2013

HBO, 18:25, Niedojrzali, komedia

Giorgio, Lorenzo, Piero, Luisa, Virgilio i Francesca w szkole średniej tworzyli zespół muzyczny. Po ukończeniu nauki ich drogi się rozeszły. Dwadzieścia lat po maturze absolwenci otrzymują listy z Ministerstwa Oświaty. Okazuje się, że z powodu błędów formalnych muszą jeszcze raz zdać egzamin dojrzałości. Początkowo wszyscy są zszokowani, ale cieszą się, że spotkają dawnych przyjaciół.

FilmBox HD, 19:15, Miłosne sztuczki, komedia romantyczna

David jest przystojnym dilerem samochodowym, który zna wszystkie sztuczki potrzebne do poderwania dziewczyny. Chłopak zauważa, że jego owdowiały dziadek Joe, który mieszka w domu spokojnej starości, jest coraz bardziej samotny. David postanawia udzielić mężczyźnie kilku rad, jak zdobyć względy kobiet. Joe szybko staje się najbardziej popularnym mężczyzną w ośrodku. Tymczasem David ma problem ze zdobyciem dziewczyny, na której mu zależy. Wtedy do akcji wkracza Joe, który uczy wnuka, czym tak naprawdę jest miłość.

Cinemax, 20:00, Wieża, dramat obyczajowy

Drezno, lata osiemdziesiąte XX wieku. Christian, syn znanego lekarza Richarda Hoffmanna, pragnie pójść w ślady ojca. Okazuje się jednak, że Richard nie jest wzorem godnym naśladowania. Jego wątpliwa postawa moralna wpływa na relacje z synem i zaangażowaną w opozycyjną działalność żoną Anną. W zmieniającej się rzeczywistości rodzina Hoffmannów oddala się od siebie. Każdy z nich staje po innej stronie barykady.

Śmierć superbohatera

Cinemax 2, 20:00, Śmierć superbohatera, dramat obyczajowy

Donald, jak typowy nastolatek, miewa humory, nie może dogadać się z rodzicami, czuje się niepewnie w towarzystwie dziewcząt. Niestety, chłopak jest chory na raka. Dzięki swojej wyobraźni potrafi jednak oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości. Tworzy komiks, w którym obsadza się w roli superbohatera. Z pomocą terapeuty, rodziców oraz pewnej młodej dziewczyny zaczyna walkę o życie.

Polsat, 20:05, Wpół do śmierci, Film sensacyjny

Sasha Petrosevitch to tajny agent FBI, który, chcąc zdobyć informacje na temat pewnego gangstera, idzie wraz z jednym jego wspólników do więzienia. Trafiają do osadzonej na wyspie i wyposażonej w najnowszą technologię placówki, z której nie ma ucieczki. W tym samym więzieniu na wyrok czeka również legendarny Lester, który przed siedemnastu laty ukradł złoto wartości 200 mln dolarów i nigdy nie zdradził miejsca ukrycia łupu. Tuż przed egzekucją do budynku dostaje się grupa uzbrojonych ludzi. Chcą wydobyć od Lestera informacje na temat złota.

FilmBox Extra, 21:00, Viva Riva!, thriller

Gangster Riva wraca do rodzinnej Kinszasy z cennym łupem - ładunkiem benzyny, deficytowego i niezwykle pożądanego w Kongo towaru. Riva ukradł paliwo swemu bezwzględnemu szefowi Cesarowi. Przestępca robi wszystko, by je odzyskać. Próbując umknąć Cesarowi, Riva poznaję piękną i uwodzicielską Norę. Niestety, kobieta jest kochanką Azora, niebezpiecznego szefa mafii w Kinszasie.

Wpół do śmierci

TVP 2, 21:10, Randki na zlecenie, komedia romantyczna

Początkująca dziennikarka marzy o karierze w świecie mody i o wielkiej miłości. Jej życie nabiera barw, gdy incognito zatrudnia się w banku, aby napisać dla Cosmo artykuł o miłości w sferach biznesu. Młoda, atrakcyjna kobieta ma nadzieję, że wśród przystojnych mężczyzn w garniturach znajdzie tego jedynego. Wkrótce zaczyna się nią interesować kolega z pracy, Seth, lecz wtedy Lane poznaje muzyka, Liama, w którym się zakochuje. Dziennikarka wpada na pomysł, by spotykać się z Liamem, który w artykule będzie występował pod imieniem Seth.

Polsat, 22:15, Za linią wroga II - Oś zła, film sensacyjny

Amerykański oddział specjalny zostaje wysłany do Korei Północnej z zadaniem zniszczenia wyrzutni rakietowej. Na czele jednostki staje Bobby James. Porucznik wie, że Korea prawdopodobnie przygotowuje się do ataku nuklearnego na Stany Zjednoczone. Od tego, czy szwadron odniesie sukces, zależą losy świata. Jednak misja zostaje odwołana w momencie, gdy James i trzej jego ludzie skoczyli ze spadochronami na teren wroga. Mimo wszelkich przeciwności, żołnierze postanawiają dokończyć misję.

HBO Comedy, 23:30, Tylko spokojnie, komediodramat

Henry McCarthy, autor popularnych powieści, powraca do rodzinnego Sacramento. Ma wygłosić mowę na zakończenie roku w dawnej szkole. Wyprawa do domu przypomina Henry`emu o wszystkich młodzieńczych porażkach i marzeniach, których nigdy nie zdołał zrealizować. Jednym z najboleśniejszych wspomnień jest niespełniona miłość do pięknej Scarlet Smith.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo