Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Zamrożone marzenie, Poznaj moich Spartan, Zakochana na zabój)

Te filmy możesz obejrzeć w telewizji jeszcze dziś wieczorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Zamrożone marzenie, Poznaj moich Spartan, Zakochana na zabój)
17.07.2013

FilmBox Family, 19:35, Zamrożone marzenia, film przygodowy

Amy Clayton była łyżwiarką figurową, która dawniej odnosiła sukcesy na tafli lodowej. Przed czternastoma laty przeżyła tragiczny wypadek i musiała zrezygnować z ukochanego sportu. Amy postanawia wziąć pod swoje skrzydła i wytrenować nastoletnią dziewczynę. Mimo czerpania dużej satysfakcji z pracy, powrót na lodowisko okazuje się być dla niej nie lada wyzwaniem. Amy musi zmierzyć się z bolesną przeszłością, uporządkować życie osobiste i wyszkolić uczennicę na zawodową łyżwiarkę.

HBO 2, 19:50, Dzienniki z Poll, dramat obyczajowy

Rok 1914. Ostatnie spokojne lato w przededniu wojny. Nastoletnia Oda von Siering przyjeżdża z Berlina do Poll, nadbałtyckiej miejscowości zamieszkanej przez Niemców, Rosjan i Estończyków. Zamierza pochować w rodzinnym grobowcu prochy matki, która niedawno zmarła, oraz odwiedzić ojca. W Poll ma okazję zaobserwować nasilające się konflikty pomiędzy bałtycką szlachtą i estońskimi anarchistami. Pewnego dnia Oda podejmuje decyzję, która może poważnie zaważyć na jej życiu.

TVN 7, 20:00, Jedwab, melodramat

Francuska prowincja, rok 1861. Młody Hervé Joncour, mąż Hélene, rozpoczyna pracę dla pana Baldabiou, przedsiębiorcy, który chce uczynić z miasteczka Lavilledieu ośrodek produkcji jedwabiu. Aby zdobyć jaja jedwabników, Hervé wyrusza do Japonii. W czasie podróży poznaje piękną gejszę. Chociaż nie zamienił z nią ani słowa, nie może o niej zapomnieć. Hervé zaczyna regularnie odwiedzać Japonię. Każda wyprawa coraz bardziej go unieszczęśliwia z powodu rozdarcia między miłością do żony a pragnieniem poznania tajemniczej Japonki.

Poznaj moich Spartan

HBO Comedy, 20:35, Święta woda, komedia kryminalna

Czwórka bezrobotnych mieszkańców sennego irlandzkiego miasteczka postanawia ukraść ciężarówkę z ładunkiem Viagry, przemycić ją do Amsterdamu i tam sprzedać. Początkowo wszystko idzie po ich myśli. Kiedy jednak na jaw wychodzi, iż wartość skradzionych leków wynosi aż 63 miliony dolarów, mężczyźni wpadają w panikę. Zrobią wszystko, żeby pozbyć się felernego łupu. Lecz to nie będzie tak proste, jak wydawało im się na początku.

Polsat, 20:35, Poznaj moich Spartan, komedia

Do władcy starożytnej Sparty, Leonidasa, przybywają posłowie z Persji. Stawiają mu ultimatum - dobrowolne podporządkowanie się królowi Kserksesowi albo wojna. Władca mobilizuje wojsko. Choć udaje mu się zwerbować tylko trzynastu wojowników, odrzuca kandydaturę Paris Hilton pragnącej zaciągnąć się do armii. Gotów do walki, opuszcza małżonkę i rusza na Persów. Spartanom udaje się odeprzeć pierwsze natarcie przeciwnika i pokonać go w konkursie tanecznym. Gdy szala zwycięstwa przechyla się na ich stronę, Paris zdradza wrogom, jak pokonać Spartan.

CANAL+ Film2, 20:50, Łowcy głów, thriller

Norweski headhunter Roger rekrutuje fachowców na najwyższe stanowiska. Ma piękną żonę, która prowadzi ekskluzywną galerię sztuki, oraz luksusową willę. By wieść wystawne życie, od czasu do czasu dokonuje kradzieży w domach klientów. Pewnego dnia w galerii żony poznaje przystojnego Clasa Greve`a, który ma bezcenny obraz. Planując kradzież dzieła, Brown nie podejrzewa, że trafił na przebiegłego przeciwnika, który zmusi go do walki o żonę i o życie.

Zakochana na zabój

TVP Kultura, 21:05, Weiser, dramat psychologiczny

Posiadający nadprzyrodzone zdolności żydowski chłopiec, Dawid Weiser, staje się przywódcą grupy rówieśników. Pewnego dnia konstruuje bombę, która niespodziewanie wybucha. Chłopiec przepada bez wieści. Jego przyjaciele wciąż żyją wydarzeniami z dzieciństwa. Po trzydziestu latach Paweł Heller postanawia rozwikłać zagadkę zniknięcia Dawida. Stopniowo traci zainteresowanie pracą i rodziną. Zaczyna obsesyjnie wierzyć, że odszyfrowanie tajemnicy Weisera pomoże mu nadać sens własnemu życiu i wewnętrznie pogodzić się z sobą.

TVP 2, 21:10, Zakochana na zabój, komediodramat

Przebywający na zwolnieniu warunkowym złodziej, Silas Parker, żeni się z Camille Foster, siostrzenicą kuratora sądowego. Silas traktuje to małżeństwo jako szansę na odzyskanie wolności, którą ma zamiar cieszyć się podczas miesiąca miodowego. Młoda para wybiera się w podróż poślubną nad wodospad Niagara. Camille liczy, że zmieni Silasa w praworządnego obywatela. Tymczasem nic nie układa się po ich myśli..

Polsat, 22:10, Włamanie na śniadanie, komedia kryminalna

Dwaj złodzieje, Joe Blake - cwaniak i gaduła, oraz Terry Lee Collins - wiecznie narzekający hipochondryk, są specami od okradania banków. Coraz częściej myślą o przejściu na emeryturę. Ich ostatni napad na bank ma sfinansować zakup pensjonatu spokojnej starości. Plan działania zawsze jest ten sam. W wieczór poprzedzający skok mają zatrzymać szefa banku jako zakładnika w jego własnym domu, a o świcie poproszą o otwarcie banku. Sprawy się komplikują, gdy pojawia się Kate Wheeler, sfrustrowana nudnym życiem gospodyni domowa.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2013 11:42
z jakiego filmu jest zdjęcie z 3 strony?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo