Filmowy przewodnik weekendowy (Bridget Jones - W pogoni za rozumem, Ta podstępna miłość, Ja Anna)

Zobacz co wybrane stacje telewizyjne przygotowały na ten weekend.
Filmowy przewodnik weekendowy (Bridget Jones - W pogoni za rozumem, Ta podstępna miłość, Ja Anna)
13.07.2013

Sobota, TVN, 20:00, Bridget Jones - w pogoni za rozumem, komedia romantyczna

Bridget Jones pracuje w mediach, zbyt dużo pije i pali, liczy kalorie i walczy z pechem. Nie jest już jednak samotna. Choć jej wybranek Mark Darcy kocha ją i nie ogląda się za szczuplejszymi kobietami, Bridget i tak nie potrafi spać spokojnie. Zwłaszcza gdy u boku ukochanego pojawia się asystentka. Znacznie lepiej układa się za to zawodowe życie Bridget - szef powierza jej prowadzenie programu o kuchniach całego świata. Jej partnerem ma być były szef, Daniel Cleaver, z którym łączyło ją w przeszłości znacznie więcej niż tylko relacje zawodowe.

Sobota, TVN, 22:15, Ta podstępna miłość, komedia romantyczna

Rowena i Dan rozwiedli się wiele lat temu. Ich związek był bardzo burzliwy. Spotykają się na ślubie córki i wywołują skandal. Okazuje się, że wciąż żywią do siebie uczucie. Porzucają dotychczasowych partnerów i uciekają. Córka postanawia ich odnaleźć. Pewien reporter pomaga jej w poszukiwaniu. Pod jego wpływem dziewczyna zaczyna się zmieniać, inaczej ocenia rodziców i łączące ich uczucie.

Dziennik zabójczyni

Sobota, TVP 1, 22:30, Anioł zemsty, western

Bezwzględny pułkownik Cusack nakazuje zastrzelić wszystkich, którzy nielegalnie zajmują jego tereny. Grupa osadników ukrywa się w kościele. Wściekli bandyci wrzucają do środka ładunek wybuchowy. W wyniku eksplozji giną żona nowego pastora oraz ich córka. Nie mogąc sobie poradzić z odejściem bliskich, duchowny postanawia się zemścić.

Sobota, TV 4, 23:00 Dziennik zabójczyni, thriller

Stephanie Komack pracowała jako luksusowa prostytutka i płatna zabójczyni dla włoskiej mafii. Ten etap życia ma już jednak za sobą. Teraz mieszka w Londynie, jest kelnerką i zajmuje się wychowywaniem siedmioletniej córki. Niestety, przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Odnalazłszy Stephanie, szef mafii żąda, by wykonała dla niego jeszcze jedno zlecenie. Kobieta odrzuca propozycję, ściągając na siebie gniew gangsterów, którzy porywają jej córkę. Zdesperowana Stephanie zrobi wszystko, by odzyskać dziecko.

Spadaj, tato

Niedziela, Cinemax, 20:00, Ja, Anna, dramat kryminalny

Samotna Anna Welles za namową córki zaczyna brać udział w przyjęciach dla singli. W czasie jednego z takich spotkań poznaje Berniego Reida, cierpiącego na bezsenność detektywa. Anna i Bernie nie potrafią przestać o sobie myśleć. Jednocześnie kobieta zdaje się nie pamiętać, że ich drogi skrzyżowały się już wcześniej. Bernie prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, w które być może Anna jest zamieszana.

Niedziela, HBO 20:10, Spadaj, tato, komedia

Donny jest lekkoduchem, który jako trzynastolatek wdał się w romans z nauczycielką i został ojcem. Kobieta trafiła z tego powodu do więzienia, za to on błyszczał w mediach. Mężczyzna od lat nie miał kontaktu z synem. Todd w niczym nie przypomina ojca - jest odpowiedzialny, poukładany i właśnie przygotowuje się do ślubu. Kilka dni przed uroczystością w jego domu niespodziewanie zjawia się Donny, który potrzebuje pieniędzy na spłatę długów.

Ladykillers, czyli zabójczy kwintet

Niedziela, HBO Comedy, 20:15, Ladykillers,czyli zabójczy kwintet, komedia kryminalna

Grupa nieudaczników pod kierunkiem rzekomego profesora Dorra planuje włamanie do skarbca kasyna. Aby dobrać się do pieniędzy, postanawiają wykopać tunel i w tym celu wynajmują pomieszczenie piwniczne w domu starszej pani Munson. Czujność pobożnej staruszki ma uśpić informacja, że są zespołem muzycznym i w piwnicy będą ćwiczyć muzykę kościelną. Złodzieje okazują się zbyt ograniczeni umysłowo, aby podołać skomplikowanemu zadaniu, za to starsza pani wykazuje dużą przenikliwość.

Niedziela, TVP 1, 20:20 Ostatnia szansa Harveya, melodramat

Życie Harveya Shine`a nie układa się szczęśliwie. Praca autora muzyki do reklam nie daje mu satysfakcji. Tym, czego pragnie, jest komponowanie i wykonywanie utworów jazzowych. Tymczasem szef, niezadowolony z jego osiągnięć, daje mu ostatnią szansę. Była żona Harveya wyszła ponownie za mąż i wraz z córką mieszka w Anglii. Nowojorczyk wybiera się do Londynu na ślub jedynaczki. Spotyka się tam jednak z chłodnym przyjęciem. Przybity, opuszcza wesele, by wrócić do Ameryki i uratować stanowisko. W barze na lotnisku poznaje Kate.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2013 09:10
Napisz komentarz...będę oglądać bridget
odpowiedz

Polecane dla Ciebie