Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dorwać gringo, Między słowami, Eragon)

Przedstawiamy propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dorwać gringo, Między słowami, Eragon)
12.07.2013

FilmBox, 19:15, Dom niespokojnej starości, komedia kryminalna

Coś złego stało się w domu spokojnej starości, gdzie w podejrzanych okolicznościach zmarła ciotka Tommy`ego Beresforda. Czyżby miało to coś wspólnego z nagłym zniknięciem jej przyjaciółki, pani Lancaster? Żona Tommy`ego, Tuppence razem z panną Marple próbuje wyjaśnić szczegóły śmierci staruszki.

FilmBox Extra, 19:40, Maria i faceci, komedia

40-letnia Maria każdą wolną chwilę poświęca dzieciom, stara się jednak nie zapominać o własnych potrzebach. Po rozwodzie próbuje uporządkować życie osobiste, znaleźć nowego partnera. 52-letni Fredrik wydaje się idealnym kandydatem - bogaty, wykształcony, odpowiedzialny. Jednak Marii bardziej podoba się młodzieńcza spontaniczność 25-letniego kierowcy karetki. Tymczasem były mąż chce przejąć pełne prawo do opieki nad dziećmi.

ale kino+ HD, 20:00, Dorwać gringo, dramat

Po nieudanym skoku Kierowca trafia do nietypowego meksykańskiego więzienia. Jest to małe, odizolowane od zewnętrznego świata miasteczko, w którym toczy się niemal normalne życie. Rządzą tu gangsterzy, ale wśród rezydentów nie brakuje kobiet i dzieci. Jedno z nich - dziesięcioletni chłopiec - pomaga Kierowcy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W zamian za ochronę przed ludźmi tutejszego bossa uczy nowego osadzonego więziennych sztuczek.

Między słowami

FilmBox, 21:15, Między słowami, film obyczajowy

50-letni gwiazdor telewizyjny Bob Harris przyjeżdża do Tokio, gdzie ma nakręcić film reklamowy. Pozornie prosta scenka okazuje się trudna w realizacji, zdjęcia zaczynają się przedłużać. Do hotelu, w którym mieszka Bob, wprowadza się para nowożeńców - Charlotte i John. Młody mężczyzna jest fotografem i całe dnie spędza w pracy, podczas gdy jego żona nudzi się w pokoju hotelowym. Pewnego dnia Charlotte poznaje Boba. Oboje zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Między młodą kobietą i doświadczonym mężczyzną rodzi się niezwykła przyjaźń.

Polsat, 21:40, Eragon, film fantastyczny

Wychowujący się na wsi pod opieką wuja nastolatek znajduje niebieski kamień, który okazuje się być smoczym jajem. Z jaja wykluwa się smoczyca, którą Eragon nazywa Saphirą. Chłopiec opiekuje się nią w ukryciu, lecz wieści o smoku szybko się rozchodzą. Gdy wuj Eragona zostaje zamordowany, chłopak i Saphira z pomocą bajarza Broma uciekają z wioski. Eragon poznaje historię smoczego rodu i Smoczych Jeźdźców, którzy dawno temu strzegli krainy Alagaestia. Chłopak wyrusza w pełną przygód podróż, mającą uczynić z niego Smoczego Jeźdźca.

TVN, 23:25, As w rękawie, film sensacyjny

Buddy `Aces` Israel, magik występujący w klubach nocnych Las Vegas, decyduje się na współpracę z FBI. Dzięki jego zeznaniom agenci mają szansę na złapanie ważnego członka mafii - Prima Sparazzę. Ten wyznacza za głowę Buddy`ego milion dolarów nagrody, która skłania wszystkich liczących się gangsterów do pościgu. Agenci FBI, Messner i Carruthers, wywożą Buddy`ego do Lake Tahoe, lecz ochrona magika nie będzie łatwą sprawą, gdyż wśród łowców są najbrutalniejsi przestępcy Ameryki - Jack Dupree oraz zabójczynie Georgia Sykes i Sharice Watters.

Tylko mój

ale kino+ HD, 20:10, Tylko mój, dramat obyczajowy

Powodowany nagłym kaprysem porywacz wypuszcza na wolność swoją ofiarę. Dziewczyna jako nastolatka została przez niego uprowadzona i przez kilkanaście lat była uwięziona w piwnicy jego domu. Zmuszona do prowadzenia nieustannej gry psychologicznej z oprawcą Gaëlle w pewnym sensie uzależniła się od tej nienaturalnej relacji z mężczyzną, który należał tylko do niej. I choć latami rozpaczliwie marzyła o odzyskaniu wolności, nieoczekiwany powrót do świata i rodziny okazał się dla niej trudnym i nieoczywistym doświadczeniem.

HBO Comedy, 21:00, Syn Poranka, komedia

Świat w przededniu apokalipsy. Phillip Katz, wypalony zawodowo i zmęczony życiem copywriter, zostaje naznaczony stygmatami i uznany przez ambitną dziennikarkę za kolejne wcielenie mesjasza. Z dnia na dzień jego życie całkowicie się zmienia. Staje się najbardziej znaną osobą na świecie - wynajmuje pokój w luksusowym hotelu, gdzie przyjmuje delegacje ludzi pragnących wykorzystać go do własnych celów.

Kultura, 21:10, Samotny mężczyzna, dramat obyczajowy

George Falconer jest wykładowcą w szkole wyższej w Los Angeles. Pewnego dnia postanawia popełnić samobójstwo, ponieważ nie może znieść samotności. Jego życie straciło sens po śmierci partnera życiowego, który zginął w wypadku. Falconer chce, żeby ostatni dzień jego życia był wyjątkowy. Przygląda się światu z innej perspektywy, dostrzega zjawiska i szczegóły, którymi wcześniej się nie interesował. Odwiedza przyjaciółkę z młodości, Charley. Dokładnie planuje swoją śmierć, pogrzeb i kwestię spadku. Jego dziwne zachowanie przykuwa uwagę otoczenia.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2013 10:50
Eragona tak strasznie zniszczyli przez ten film :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie