Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Diabeł ubiera się u Prady, Szczęście ty moje, Miłość z księżyca)

Oto co możesz obejrzeć spędzając dzisiejszy wieczór przed telewizorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Diabeł ubiera się u Prady, Szczęście ty moje, Miłość z księżyca)
11.07.2013

kino+ HD, 18:00, Vatel, komediodramat

Zamek Chantilly, rok 1671. Miłościwie panujący Francuzom Król Słońce, Ludwik XIV, przez trzy dni gości u księcia Kondeusza. Arystokrata otrzymuje niepowtarzalną okazję, by po królewsku podjąć monarchę, odzyskać wpływy na dworze i podreperować finanse. Wszystko jest w rękach jednego człowieka - genialnego majordomusa, plebejusza obdarzonego niewyczerpaną wyobraźnią. Vatel nie zawodzi - trzydniowa wizyta władcy to pasmo zabaw i ucztowania. Jednocześnie rozgrywają się dworskie intrygi i romanse. Uwagę majordomusa przyciąga jedna z dam dworu.

FilmBox HD, 19:30, Wariaci z Karaibów, komedia kryminalna

W amerykańskim miasteczku dochodzi do tajemniczego morderstwa. Jego ofiarą jest prostytutka Pamela Rose. Sprawę prowadzi dwóch agentów FBI, Bullit i Ripper. Pierwszy jest dość prymitywnym osobnikiem, który ma zwyczaj upierać się przy swoich racjach. Nie stosuje zbyt wyszukanych technik detektywistycznych. Drugi z kolei to prawdziwy fachowiec, choć nieco opóźniony w rozwoju. Od początku ma gotowy scenariusz swojego pierwszego śledztwa.

Polsat, 20:00, Diabeł ubiera się u Prady, komedia

Absolwentka dziennikarstwa, Andrea Sachs, otrzymuje posadę asystentki szefowej magazynu `Runway`, Mirandy Priestley, najbardziej wpływowej kobiety świata mody. Wkrótce okazuje się, że w pracy, bardziej niż kompetencje, liczy się to, jaki nosi rozmiar, u kogo się ubiera i gdzie strzyże. By utrzymać posadę, Andrea musi spełniać najbardziej dziwaczne zachcianki szefowej. Postanawia jednak nie poddawać się bez walki, zwłaszcza że nagrodą za rok pracy u Mirandy ma być przepustka do każdej gazety w Nowym Jorku.

Miłość z księżyca

CANAL+, 20:00, Śledztwo we dwoje, komedia kryminalna

Ekscentryczna para, Prudence i Bélisaire Beresfordowie, tworzy niezwykły związek. Prudence woli zdobywać doświadczenie detektywa amatora niż być panią domu. Pułkownik Bélisaire promuje swoją autobiografię, w której pojawia się niewiele wątków dotyczących żony. Autor tłumaczy to `strategią marketingową`. W odwecie Prudence zakłada agencję detektywistyczną i wyrusza na poszukiwanie zaginionego rosyjskiego dziedzica. Trop prowadzi do kliniki chirurgii plastycznej, której pacjenci, na ogół około 90-letni, wyglądają zadziwiająco młodo.

TV 4, 20:00, W śmiertelnej pułapce, thriller

Samantha Reed jest znakomitą programistką. W czasie jednej z podróży służbowych towarzyszy jej córka. Gwen zostaje uprowadzona. Porywacze grożą zabiciem dziewczyny, jeśli Samantha w dziewięćdziesiąt minut nie włamie się do rządowego systemu komputerowego. Okazuje się, że powiązany z tym może być proces Siergieja Kolczewa, który miał 9 miesięcy wcześniej zamordować biznesmena Aleksieja Andriejewa.

HBO, 20:10, Miłość z księżyca, komediodramat

W małej wiosce w Kazachstanie pozostało już tylko dwoje młodych ludzi: Iskander zwany `Gagarinem` i Nazira, która potajemnie się w nim podkochuje. Chłopak pasjonuje się kosmosem. Z zapartym tchem śledzi telewizyjne relacje o podróżującej w kosmicznej kapsule francuskiej astronautce Julie Mahé. Kiedy kobieta spada w okolicy Bajkonuru, Iskander jest pierwszym, który ją odnajduje. Zgodnie z lokalnym prawem , że `cokolwiek spadnie z nieba, należy do ciebie`, Iskander przedstawia ją współmieszkańcom jako przyszłą żonę.

Szczęście ty moje

CANAL+ Film2, 21:45, Reset, thriller

Mężczyzna budzi się we wnętrzu wraku samochodu spoczywającego na dnie wąwozu w kanadyjskiej puszczy. Jest ranny, ma złamaną nogę, nie pamięta, kim jest ani co się z nim stało. W aucie odkrywa zwłoki mężczyzny i walizkę pełną pieniędzy. Z radia dowiaduje się o napadzie na bank, w którym zginęło dwoje ludzi. Dochodzi do przekonania o swojej kryminalnej przeszłości oraz o zbrodni, którą popełnił. Walcząc z halucynacjami i fizyczną słabością, próbuje wydostać się z leśnej głuszy. W trakcie zmagań odkryje zaskakującą prawdę o sobie.

Cinemax, 21:50, Triszna. Pragnienie miłości, dramat obyczajowy

Piękna i zmysłowa Triszna mieszka z rodziną w małej wsi w Radżastanie. Podczas wieczoru tradycyjnych tańców dziewczyna poznaje Jaya Singha. Przystojny i bogaty Hindus, wykształcony w Wielkiej Brytanii, spędza z przyjaciółmi ostatni dzień wakacji. Jay zakochuje się w uroczej Trisznie, która stopniowo zaczyna odwzajemniać jego uczucie. Jednak pochłonięci namiętnością młodzi ludzie szybko zauważają dzielące ich różnice.

TVP 2, 23:15, Szczęście ty moje, dramat obyczajowy

Współczesna postradziecka prowincja. Gieorgij rusza w trasę wyładowaną towarem ciężarówką. Żona zostaje w domu. Kierowcę zatrzymuje inspekcja drogowa. Policjanci zabierają mu dokumenty, sprawdzają je w przydrożnym posterunku. Gieorgij obserwuje atrakcyjną dziewczynę w czerwonym kabriolecie, którą policjanci zabierają do punktu kontrolnego. Długo nie wracają. Gdy zniecierpliwiony kierowca przekonuje się, że są zajęci zatrzymaną, zabiera dokumenty i odjeżdża. W ciężarówce ma pasażera. Ten obiecuje opowiedzieć ciekawą historię za podwiezienie.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
demotmen (Ocena: 5) 11.07.2013 15:44
zdjecia super facetów :) zapraszam na demotmenpl
odpowiedz
Roxy (Ocena: 5) 11.07.2013 15:20
Diabeł ubiera się u Prady
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo