Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Sponsoring, Podstępne druhny, Dziewczyna z marzeniami)

Oto co możecie obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Sponsoring, Podstępne druhny, Dziewczyna z marzeniami)
08.07.2013

ale kino+ HD, 18:25, Kwestia rozmiaru, komedia

Kilkoro otyłych mieszkańców miasta Ramla w Izraelu ma już dość diet oraz kultu szczupłego ciała. Jednym z nich jest Herzl, kucharz, który z powodu wyglądu zaznał wielu upokorzeń, a nawet zdecydował się odejść z pracy. Teraz zarabia na życie, zmywając naczynia w restauracji sushi. Managerem lokalu jest były sędzia sumo, który uciekł z Japonii w obawie przed yakuzą. Otyły pomywacz namawia go, aby zaczął udzielać jemu i jego otyłym znajomym lekcji sztuki walki.

Polsat Film, 18:45, Dziewczyna z marzeniami, film obyczajowy

Siedemnastoletnia Bliss dorasta w prowincjonalnym miasteczku w Teksasie. Razem z przyjaciółką, Pash, pracują po szkole w barze z fast foodem, marząc o wyjeździe do wielkiego miasta. Matka dziewczyny, Brooke, była królowa piękności, chce, by Bliss poszła w jej ślady. Bliss przypadkiem odkrywa wyścigi roller derby. Brutalny sport przypada jej do gustu. Dziewczyna rozpoczyna treningi z lokalną drużyną. Wkrótce okazuje się, że doskonale radzi sobie na wrotkach.

TVN 7, 20:00, Zakładnicy, film sensacyjny

Dwaj młodzi mężczyźni i kobieta dokonują kradzieży diamentów. Margot zostaje postrzelona podczas ucieczki. Rabusie udają się do domu znajomego lekarza, który prowadzi prywatną praktykę. Doktor stwierdza, że nie może udzielić rannej wystarczającej pomocy, musi ona trafić do szpitala albo umrze. Zdesperowani bandyci grożą mężczyźnie i jego rodzinie śmiercią, jeśli ten nie uratuje ich koleżanki.

Podstępne Druhny

CANAL+ Film, 20:00, My Way, film biograficzny

Claude François przychodzi na świat w Egipcie 1 lutego 1939 r. Cieszy się szczęśliwym i dostatnim dzieciństwem. Jego ojciec, kontroler ruchu morskiego na Kanale Sueskim, planuje dla syna karierę bankowca. Matka zaszczepia mu miłość do muzyki. W 1956 r. zmuszona do powrotu do Francji rodzina Claude`a popada w tarapaty finansowe. Claude dorabia jako perkusista. Wkrótce odkrywa swój talent wokalny, dąży do podpisania kontraktu płytowego. W końcu odnosi sukces artystyczny, lecz w życiu prywatnym nie ma szczęścia. Jego karierę przerywa nagła śmierć.

HBO Comedy, 20:10, Złów i wypuść, komediodramat

Po nagłej śmierci narzeczonego Gray, borykając się z problemami finansowymi i emocjonalnymi, postanawia wprowadzić się do przyjaciół ukochanego: lekkoducha Sama, odpowiedzialnego Dennisa oraz podrywacza Fritza. Sam i Dennis starają się pocieszyć kobietę, lecz Fritz odnosi się do niej z rezerwą. Gray, zaintrygowana jego postawą, postanawia bliżej go poznać. Niespodziewanie odnajduje z Fritzem porozumienie. Wkrótce rodzi się między nimi uczucie. Sytuacja zmienia się, gdy Gray odkrywa, że jej zmarły narzeczony nie był ideałem i miał sekrety.

TVP 2, 21:15, Podstępne druhny, komedia romantyczna

Abigail Scanlon, Parker Wald, Rachel Phipps i Caitlyn McNabb pochodzą z Lambert w stanie Luizjana. Przyjaciółki trzymały się razem do końca szkoły średniej, potem ich drogi rozeszły się. Minęło 20 lat. Caitlyn i Rachel nadal mieszkają w rodzinnym miasteczku. Abigail i Parker przeniosły się do Nowego Jorku. Po latach Parker odwiedza rodziców z okazji rocznicy ślubu. Zabiera ze sobą Abigail. Przyjaciółki dowiadują się, że Rachel straciła ukochanego, który żeni się z Caitlyn. Rachel wraz z trzema innymi dziewczynami mają być druhnami panny młodej.

Sponsoring

HBO 2, 21:25, Pokój na czacie, thriller

Czworo nastolatków poznaje charyzmatycznego Williama przez Internet. Chłopakowi szybko udaje się ich oczarować i sprowokować do zwierzeń. W rzeczywistości William nie ma przyjaciół i nie chce ich mieć. Uwielbia manipulować ludźmi i wykorzystywać ich słabości. Wrażliwy, zmagający się z depresją Jim jest dla niego idealnym kandydatem na ofiarę. Pod wpływem Williama nastolatek wkracza na drogę autodestrukcji. Rozpoczyna się walka o jego życie.

CANAL+ Film, 22:25, Zabić Irlandczyka, Film sensacyjny

Irlandczyk Danny Greene pracuje w porcie przy rozładunku barek. Po pewnym czasie przejmuje władzę w związku dokerów i zaczyna zajmować się wymuszeniami. Trafia do więzienia, ale wkrótce zostaje zwolniony pod warunkiem, że zostanie informatorem FBI. Po wyjściu na wolność Danny nawiązuje współpracę z gangsterami: Shondorem Birnsem i Johnem Nardim, zadzierając przy okazji z włoską mafią. Coraz lepiej radzi sobie w światku przestępczym. Konkurencja wydaje na Greene`a wyrok śmierci, wyznaczając za jego głowę 25 tysięcy dolarów nagrody.

CANAL+ Film, 00:10, Sponsoring, dramat obyczajowy

Paryska dziennikarka pracująca dla `Elle` ma napisać artykuł o prostytucji na uniwersytecie, której oddają się studentki w zamian za sponsorowanie studiów. Zgłębiając temat, Anna poznaje utrzymujące się ze sponsoringu dziewczyny - Francuzkę Charlottę i Polkę Alicję. Podczas rozmów odkrywa, że w płatnej miłości chodzi również o spełnienie seksualne. Okazuje się, że jej fantazje erotyczne sięgają dalej, niż myślała. Anna zaczyna się zastanawiać, czy życie u boku męża pozbawia ją dostępu do ważnej części siebie, do której kluczem jest erotyka.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gosc (Ocena: 5) 08.07.2013 13:57
www.internetowaprzyjaciolka.pl - Pozwól SWOJEJ duszy się wygadać! :)
odpowiedz
Kasia607 (Ocena: 5) 08.07.2013 09:25
Jak nazywa się ten film, z którego jest zamieszczone zdjęcie?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo