Filmowy przewodnik weekendowy (Seks w wielkim mieście 2, Plan lotu, Red)

Oto ,co możecie zobaczyć w telewizji w ten weekend.
Filmowy przewodnik weekendowy (Seks w wielkim mieście 2, Plan lotu, Red)
29.06.2013

Sobota, TVN 7, 19:30, Słońce i miłość, komedia romantyczna

Akcja rozgrywa się na greckiej wyspie Patmos, gdzie św. Jan Ewangelista doznał objawień spisanych później w Księdze Apokalipsy. Archeolodzy badają jaskinię, w której schronił się apostoł. Przeszukują okoliczne wzgórza w poszukiwaniu artefaktów. Amerykański archeolog, Eric, przyjechał na wyspę, aby kontynuować dzieło ojca. Mężczyzna zakochuje się w Katerinie, właścicielce tawerny. Wkrótce będzie musiał dokonać trudnego wyboru.

Sobota, TVN, 20:00, Seks w wielkim mieście 2, komedia

Życie Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy jest ustabilizowane i dość przewidywalne. Każda z nich coraz częściej z sentymentem wspomina szalone czasy młodości. Dziewczynom potrzeba odpoczynku. Marzą o wyrwaniu się z codzienności, która ogranicza je do roli matek, żon i starych panien. Z pomocą przychodzi Samantha, która proponuje koleżankom wyprawę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kobiety udają się do najbardziej luksusowych, egzotycznych i tętniących życiem miejsc.

Plan lotu

Sobota, TVP 1, 20:20, Plan lotu, thriller

Owdowiała Kyle Pratt wraz sześcioletnią córeczką Julią leci z Berlina do Nowego Jorku, by pochować tragicznie zmarłego męża. W czasie podróży kobieta zasypia. Gdy się budzi, córki nigdzie nie ma. Intensywne poszukiwania nie przynoszą rezultatów. Zarówno załoga, jak i pasażerowie samolotu twierdzą, że dziewczynki w ogóle nie było na pokładzie. Kapitan ustala telefonicznie, że Julia Pratt zmarła kilka dni wcześniej w berlińskim szpitalu. Kyle jest bliska obłędu, ale nie rezygnuje z poszukiwań, do których włącza się detektyw Gene Carson.

Sobota, TVP Kultura, 20:20, Poważny człowiek, dramat obyczajowy

Amerykańska prowincja, lata 60. XX w. Żyd Larry Gopnik prowadzi spokojne i uregulowane życie. Jest nauczycielem akademickim, mieszka w sympatycznej okolicy z żoną i dorastającymi dziećmi. Pewnego dnia wszystko się zmienia, a na Larry`ego zaczyna spadać jedno nieszczęście po drugim. Żona oświadcza, że ma romans z jego najlepszym przyjacielem, dzieci sprawiają coraz większe kłopoty, bezrobotny brat wprowadza się do jego domu, a kariera naukowa wisi na włosku. Z pomocą trzech rabinów Larry próbuje zrozumieć, dlaczego to wszystko go spotyka.

Uroczystość

Niedziela, CANAL+ Film2, 20:00, Uroczystość, komedia romantyczna

Młody mężczyzna zakochuje się w starszej od niego kobiecie, która ma właśnie wziąć ślub. Razem z kolegą wyruszają na uroczystość, aby nie dopuścić do zawarcia małżeństwa. Podczas podróży przyjaciele szybko zdają sobie sprawę, jak bardzo różnią się od brytyjskiego narzeczonego panny młodej i jego gości.

Niedziela, HBO, 20:10, Niezwykłe życie Timothy`ego Greena, Komedia

 

Cindy i Jim są kochającym się małżeństwem z miasteczka Stanleyville. Ich największym marzeniem jest zostać rodzicami. Niestety, lekarze nie dają im na to szans. Pewnego dnia para postanawia spisać cechy charakteru oraz wydarzenia z życia wymarzonego dziecka. Kartki wkładają do pudełka i zakopują w ogrodzie. Wkrótce potem na progu ich domu pojawia się niezwykły chłopiec, któremu z nóg wyrastają liście.

Red

Niedziela, TVN, 21:00, Vinci, komedia kryminalna

Robert Cumiński, specjalista od kradzieży dzieł sztuki, wychodzi warunkowo z więzienia. Zwolnienie aranżuje Gruby, paser, który zleca Cumie kradzież legendarnej `Damy z łasiczką` Leonarda da Vinci z Muzeum Czartoryskich. Złodziej zwraca się o pomoc do dawnego kolegi, Szerszenia. Nie wie, że ten wycofał się z branży i pracuje w policji. Choć zgadza się na udział w akcji, planuje ochronę skarbu przed grabieżą. W tym celu zamierza zlecić wykonanie kopii obrazu. Fałszerz Hagen poleca mu genialnego kopistę - 28-letnią Magdę.

Niedziela, CANAL+ Film2, 21:35, Red, komedia sensacyjna

Emerytowany agent CIA Frank Moses mieszka na przedmieściach Cleveland. Prowadzi spokojne życie, próbując odnaleźć przyjemność w wykonywaniu codziennych czynności. Jedynym urozmaiceniem jego egzystencji jest flirtowanie przez telefon z urzędniczką Sarą Ross. Tymczasem grupa zamaskowanych napastników przeprowadza atak na jego dom. Frank postanawia dociec, dlaczego próbowano go zabić. W rozwikłaniu zagadki pomagają mu Sarah oraz dawni towarzysze: Joe Matheson, Marvin Boggs i była agentka brytyjska Victoria. Trop prowadzi do kwatery głównej CIA.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2013 01:19
"Seks w Wielkim Mieście II" to jeden z głupszych filmów jakie widziałam. Nie polecam, zwłaszcza fanom serialu, którzy pewnie srogo się zawiodą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo