Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Nine-Dziewięć, Dziś 13 jutro 30, Magic Mike)

Oto nasze propozycje na piątkowy relaks przed telewizorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Nine-Dziewięć, Dziś 13 jutro 30, Magic Mike)
28.06.2013

Polsat Film, 19:00, Dziś 13 jutro 30, komedia romantyczna

Jenna Rink jest zakompleksioną nastolatką, która za wszelką cenę pragnie akceptacji rówieśników. W dniu trzynastych urodzin, dzięki grze `Siedem minut w niebie` i wypowiedzeniu magicznego zaklęcia, zmienia się w atrakcyjną i pewną siebie trzydziestolatkę. Ma świetną pracę i imponujący apartament na Piątej Alei. W końcu jest popularna i lubiana. Jednak nie wszystko jest takie różowe, jak mogłoby się wydawać.

FilmBox Extra, 19:00, Nine – Dziewięć, musical

Ceniony włoski reżyser Guido Contini przechodzi kryzys. Musi sprostać dwóm wyzwaniom: odzyskać siły twórcze i uporządkować życie prywatne. W realizacji tych planów mają pomóc mu kobiety, z którymi był lub jest związany. Żona Luisa i kochanka Carla to jedynie dwie z nich. W życiu reżysera ważne były także: gwiazda filmowa Claudia, projektantka odzieży Lilli, dziennikarka Stephanie, prostytutka Saraghina, a także matka. Każda z tych kobiet o silnej osobowości walczy o miejsce u boku Guida, dostarczając mu wielu problemów, ale także inspiracji.

HBO Comedy, 19:25, Dzień, w którym zobaczyłam twoje serce,,komedia  

Sześćdziesięcioletni Eli niebawem kolejny raz zostanie ojcem. Dwie dorosłe córki z poprzedniego małżeństwa, zamężna Dom i preferująca rozrywkowy tryb życia Justine, nie są zachwycone tym faktem. Eli za wszelką cenę pragnie poprawić relacje z córkami. Udaje mu się przekonać Dom, ale Justine nie ułatwia mu sprawy. Ojciec postanawia skontaktować się z byłymi chłopakami Justine. Ma nadzieję, że to pomoże mu lepiej poznać córkę.

Wyspa

TVN, 20:00, Wyspa, film sensacyjny

Połowa XXI wieku. Mieszkańcy utopijnego miasta żyją pod nieustannym nadzorem, wierząc, że są jedynymi ludźmi, którzy ocaleli z katastrofy ekologicznej. Z nadzieją oczekują dnia, w którym trafią na nieskażoną zanieczyszczeniami wyspę. Dostać się tam mogą jednak tylko wybrańcy. Z czasem jeden z mieszkańców utopii, Lincoln Six Echo, nabiera podejrzeń co do prawdziwego charakteru otaczającej go rzeczywistości. Kiedy odkrywa, że wszystko jest kłamstwem służącym władzom do ukrycia zbrodniczych praktyk, wraz z przyjaciółką decydują się na ucieczkę.

TV 4, 20:00, Zastępstwo, film sensacyjny

Tracący popularność prezydent Stanów Zjednoczonych zabiega o reelekcję. Licząc na polepszenie wskaźników poparcia, wpada na pomysł zorganizowania własnego porwania. Plan wydaje się doskonały, ale gdy jeden z porywaczy postanawia się wzbogacić, sytuacja wymyka się sprytnemu politykowi spod kontroli. Realizujący plan prezydenta szef sztabu wyborczego dochodzi do wniosku, że lepiej się opłaca prawdziwe uprowadzenie i zażądanie za głowę państwa wysokiego okupu.

TVP 1, 21:15, Ryzyko, dramat kryminalny

Policjant Win Garano prowadzi badania w Akademii Kryminalistyki w Knoxville. Pewnego dnia dowiaduje się, że ma pomóc ubiegającej się o stanowisko gubernatora prokurator okręgowej. Monique Lomont chce wykorzystać Garano, by zdobyć głosy wyborców. Kobieta zamierza z jego pomocą doprowadzić do ujawnienia sprawcy zbrodni sprzed 34 lat, czym z pewnością zwróci na siebie uwagę głosujących. W 1975 roku pewna starsza pani padła ofiarą brutalnego mordu, a zabójcy nigdy nie schwytano.

Magic Mike

Polsat, 22:15, Kick-Ass, komedia

Dave Lizewski jest uczniem nowojorskiego liceum. Nie lubi gier komputerowych, nie interesuje się sportem, ale uwielbia komiksy. Pewnego dnia chłopak postanawia zostać superbohaterem - obrońcą słabszych. Kupuje zielono-żółty kombinezon i w przebraniu rusza do walki ze złem. Pchnięty nożem w brzuch, potrącony przez samochód trafia do szpitala, z którego wychodzi z metalowymi implantami w plecach i niewrażliwymi zakończeniami nerwów. Uodporniony na ból ponownie zakłada kostium i rusza do akcji. Wkrótce dołącza do niego 11-letnia Hit-Girl.

CANAL+,22:40, Magic Mike, komediodramat

Przedsiębiorczy Mike Lane dorabia jako striptizer w lokalu należącym do menedżera marzącego o stworzeniu sieci klubów nocnych. Lane poznaje zwolnionego z pracy Adama. Nakłania go do pójścia w swoje ślady. Siostra chłopaka, Brooke, wpada w oko Mike`owi. Ten niebawem musi zaopiekować się Adamem, którego wciąga imprezowy styl życia. Pewnego razu, podczas pokazu na prywatce, chłopak porzuca narkotyki warte dziesięć tysięcy dolarów. Ze względu na obietnicę złożoną Brooke Lane postanawia spłacić długi Adama.

TVN, 22:50, Appaloosa, western

Virgil Cole i Everett Hitch, rewolwerowcy i stróże prawa do wynajęcia, pojawiają się w Appaloosie, miasteczku położonym w stanie Nowy Meksyk. Mają zająć się Randallem Braggiem, bogatym ranczerem, który sprawuje kontrolę nad okolicą i terroryzuje mieszkańców. Cole i Hitch stanowią niepokonany duet i są pewni, że poradzą sobie nawet z tak trudnym zadaniem. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy do miasteczka przybywa piękna Allison French, która wzbudza zainteresowanie obu mężczyzn.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2013 14:06
co to za film z penelope cruz?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2013 09:58
3 strona co tam magic mike jak z tyłu jest grey ! haha :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo