Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Zupełnie jak miłość, Firewall, Magiczne lato)

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Zupełnie jak miłość, Firewall, Magiczne lato)
26.06.2013

ale kino+ HD, 17:45, Bikiniarze, musical

Moskwa, rok 1955. Podczas gdy radziecka młodzież buduje socjalizm, bijąc wciąż nowe rekordy, oni - piękni, radośni i bajecznie kolorowi - szaleją przy amerykańskiej muzyce. Komsomolec Mels zakochuje się w Polinie, czyli pięknej Polly ze znienawidzonej grupy bikiniarzy. By zdobyć dziewczynę, kupuje pstrokatą marynarkę i buty na słoninie, uczy się tańca boogie, gry na zakazanym saksofonie i zostaje bikiniarzem. Koledzy z komsomołu nazywają go zdrajcą.

CANAL+ Film, 20:00, Magiczne lato, komediodramat

Niepełnosprawny pisarz Monte Wildhorn od lat niczego nie stworzył. Zmagający się z alkoholizmem zgorzkniały mężczyzna decyduje się na zmianę otoczenia i dotychczasowego trybu życia. Wynajmuje letni dom na malowniczej Belle Isle. Tam poznaje mieszkającą w pobliżu rodzinę - atrakcyjną samotną Charlotte O`Neil i jej trzy córki. Dzięki nim udaje mu się odnaleźć inspirację do pisania.

TVN 7, 20:00, Grudniowi chłopcy, dramat obyczajowy

Australia, lata 60. XX w. Czterej chłopcy z sierocińca wyjeżdżają na wakacje nad morze. Gdy okazuje się, że mieszkające tam młode małżeństwo zamierza adoptować jednego z nich, dzieci zaczynają rywalizować o to, by zostać wybranym, co wystawia ich przyjaźń na ciężką próbę. Najstarszy z bohaterów, Maps, musi wybrać pomiędzy dorastaniem a byciem opiekunem pozostałych chłopców.

Firewall

ale kino+ HD, 20:10, Candy, melodramat

Sydney. Początkujący poeta Dan zakochuje się z wzajemnością w ślicznej Candy, czuje się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Rodzice dziewczyny, zdolnej malarki, nie pochwalają tego związku. Dan jest uzależniony od heroiny. Bierze ją również Candy, która pod wpływem ukochanego coraz bardziej pogrąża się w nałogu. Młodzi mieszkają razem, ale ponieważ żadne z nich nie ma stałej pracy, brakuje im pieniędzy. Candy zaczyna uprawiać prostytucję. Niebawem młodzi biorą ślub. Między małżonkami coraz częściej dochodzi do sprzeczek.

HBO Comedy, 20:40, Zupełnie jak miłość, komedia romantyczna

Oliver i Emily po raz pierwszy spotykają się na lotnisku w Los Angeles. Od razu wpadają sobie w oko. Mimo że spędzają ze sobą kilka gorących chwil, rozstają się, wymieniając numery telefonów, choć nie wiążą z tą znajomością dalszych planów. Przez kolejnych siedem lat co jakiś czas się spotykają, a ich znajomość przeradza się w przyjaźń. Dopiero gdy oboje mają za sobą kilka nieudanych związków i tęsknią za prawdziwym uczuciem, odkrywają, że łączy ich miłość. Oliver chce to wyznać Emily, ale okazuje się, że dziewczyna zaręczyła się z innym.

TVN, 20:50, Firewall, film sensacyjny

Jack Stanfield pracuje w jednym z banków w Seattle, gdzie jest cenionym specjalistą do spraw ochrony informatycznej. Niezwykłe umiejętności Jacka postanawia wykorzystać dla własnych celów szef złodziejskiej szajki, Bill Cox. Gangster obmyśla perfidny plan. Chce zmusić Stanfielda do udziału w gigantycznej, wirtualnej kradzieży. W tym celu porywa członków jego rodziny, żądając za ich uwolnienie 100 mln dolarów z bankowych kont. Jeśli Stanfield w ciągu kilku godzin nie zdobędzie pieniędzy, jego żona i dzieci zginą.

Mężczyzna, który kocha

FilmBox HD, 21:00, Mężczyzna, który kocha, dramat obyczajowy

Roberto wkrótce będzie obchodził czterdzieste urodziny. Jest zakochany w dwóch kobietach. Dokłada wszelkich starań, by spełnić ich oczekiwania. Odkrywa różne oblicza miłości. Szuka wsparcia wśród przyjaciół. Nieustannie próbuje odpowiedzieć na pytanie, czym jest miłość i jak radzić sobie z jej zaborczą siłą.

CANAL+, 21:30, Adoptowani, dramat obyczajowy

Lisa pracuje w sklepie muzycznym, samotnie wychowuje uroczego Leo i pisze smutne piosenki country. Jej młodsza, przybrana siostra Marine jest sprzedawczynią w księgarni specjalizującej się w literaturze anglosaskiej. Obie są blisko związane z piękną, nadużywającą alkoholu matką, Millie. Ich życie w Lyonie wypełnia harmonia, a związek między nimi wydaje się niezniszczalny. Gdy pojawia się Alex, krytyk kulinarny zainteresowany Marine, na siostrzanym układzie pojawiają się pierwsze rysy. Niebawem dochodzi do tragicznego wypadku.

Polsat, 22:35, Zemsta frajerów - zakochani frajerzy, komedia

Członkowie studenckiego bractwa - największe ofermy na uczelni - przyjeżdżają do Boogera na jego ślub z córką bogatego republikanina. Przyjaciele wspólnie przygotowują szalony wieczór kawalerski. Jednak przyszły teść Boogera nie podziela ich radości i postanawia zrobić wszystko, aby uroczystość zaślubin nie doszła do skutku.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Domi (Ocena: 5) 26.06.2013 12:39
skąd pochodzi to zdjęcie na 1 stronie?który to film?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2013 00:37
Oprócz tych filmów "Rewers" - czarna komedia z Marcinem Dorocińskim i komedia"Ostrożnie z dziewczynami" z Cameron Diaz! Najlepsze filmy na cały tydzień na blogu filmowym - "Pocahontas Recenzuje" :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie