Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Stalowe magnolie, Jagodowa miłość, Kocha, lubi, szanuje)

Oto co na dzisiejszy wieczór przygotowały wybrane stacje telewizyjne.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Stalowe magnolie, Jagodowa miłość, Kocha, lubi, szanuje)
25.06.2013

HBO, 18:40, Stalowe magnolie, melodramat

Sześć przyjaciółek przeżywa razem radości, sukcesy, nieszczęścia i porażki. Systematycznie spotykają się w salonie piękności prowadzonym przez Truvy. Podczas pielęgnacji włosów i paznokci rozmawiają o tajemnicy życia i śmierci, mężach i dzieciach, o marzeniach i lękach. Opowieść zaczyna się, gdy najmłodsza z nich, śliczna Shelby, szykuje się do ślubu. Dziewczyna bardzo pragnie dziecka. Niestety, cierpi na cukrzycę, dlatego ciąża byłaby dla niej wielkim zagrożeniem. Matka Shelby próbuje przemówić jej do rozsądku.

HBO 2, 20:00, Singielka z L.A. , komedia romantyczna 

Dale Squire to samotna mieszkanka Los Angeles. Dziewczyna pracuje w firmie produkującej programy telewizyjne i pasjonuje się fotografią. Jej największym marzeniem jest związanie się z właściwym mężczyzną. Po rozstaniach z byłymi partnerami Dale ma coraz większe obawy, czy prawdziwa miłość rzeczywiście istnieje. Pewnego dnia spotyka dawnego przyjaciela - Zacha.

Cinemax, 20:00, Kurczak ze śliwkami, komediodramat

Teheran, rok 1958. Sławny muzyk Nasser-Ali Khan opłakuje stratę ukochanych skrzypiec, które zostały zniszczone podczas małżeńskiej kłótni. Mężczyzna rozpaczliwie szuka nowych, niestety, bez skutku. Nie mogąc grać, traci radość życia. Postanawia położyć się do łóżka i czekać na śmierć. Przez siedem kolejnych dni Nasser-Ali pogrąża się w zadumie. Sny zabierają go z powrotem do czasów młodości. Z rozrzewnieniem wspomina też dawną miłość, Irane, która zainspirowała jego geniusz i muzykę.

Kocha, lubi, szanuje

HBO Comedy, 20:40, Kocha,lubi,szanuje; komedia romantyczna

Cal i Emily sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa. Pewnego dnia kobieta oznajmia zaskoczonemu mężowi, że chce się rozwieść. Co więcej, ma kochanka. Znajomy playboy, Jacob Palmer, wyciąga Cala z depresji, wprowadzając go w świat klubów nocnych i przygodnych romansów. Cal nie wydaje się stworzony do takiego stylu życia.

TVP 2, 21:10, Perfidny plan, film kryminalny

Trzydziestoparoletnia, atrakcyjna Carrie McMillian Ryans jest lubianą nauczycielką historii w szkole średniej. Jej sukcesy zawodowe nie idą w parze z powodzeniem w sprawach osobistych. Małżeństwo Carrie i Deana rozpadło się, gdy Dean poznał seksowną barmankę. 9-letnia Lacey chciałaby, żeby rodzice znów byli razem. Borykająca się z rodzinnymi problemami nauczycielka rozumie dramat ucznia - sieroty będącego pod opieką wuja. Związany ze światem przestępczym mężczyzna knuje intrygę. Zamierza szantażować Carrie, by przejąć fortunę jej ojca.

CANAL+ Film, 21:50, Iron Sky, komedia sensacyjna

Rok 2018. Prezydent USA wysyła załogową misję kosmiczną na Księżyc w nadziei, że zapewni jej to reelekcję. Dwóch astronautów odkrywa tajną bazę w kształcie swastyki, która powstała po ucieczce nazistów z Ziemi w 1945 r. Teraz imperium führera rusza do kontrataku zapoczątkowanego przez `meteorblitzkrieg`.

Jagodowa miłość

ale kino+ HD, 22:30, Pustka, thriller

Samuel Pierret troskliwie opiekuje się żoną, Nadią, która jest w zaawansowanej ciąży. Któregoś dnia do szpitala, gdzie pracuje jako pielęgniarz, pogotowie przywozi człowieka potrąconego przez motocykl. Pacjent nie ma przy sobie dokumentów. Okazuje się, że komuś zależy na jego śmierci. Samuel jest świadkiem próby zabójstwa podczas nocnego dyżuru. Udaje mu się uchronić tajemniczego pacjenta przed śmiercią z rąk nieznanego napastnika, ale wkrótce niebezpieczeństwo zaczyna zagrażać jego ciężarnej żonie.

TVP 1, 22:50, Jagodowa miłość, melodramat

Nowy Jork. Elizabeth przeżyła zawód miłosny. Potrzebuje kogoś, z kim mogłaby porozmawiać. Doskonale nadaje się do tego przystojny mężczyzna, który stoi za barem w lokalu o nazwie `Klucz`. Dodatkową usługą oferowaną przez właściciela kawiarenki jest możliwość pozostawienia kluczy dla byłych partnerów. Zajadając ciasto jagodowe, Elizabeth poznaje kolejne historie kończących się związków. Staje się codziennym gościem u Jeremy`ego, ale pewnego dnia czuje, że musi wyruszyć w podróż słynną amerykańską Route 66.

HBO 23:40, Niegrzeczna dziewczyna, komedia

Rok 1987. Danielle jest sprawiającą problemy, rozbudzoną seksualnie nastolatką z miasteczka Norman w stanie Oklahoma. Dziewczyna przeżywa właśnie ciężkie chwile. Jej matka ma powtórnie wyjść za mąż, z czym Danielle nie umie się pogodzić. Pewnego dnia spotyka Clarke`a - nieśmiałego i otyłego geja, z którym niespodziewanie znajduje porozumienie. Oboje postanawiają wyruszyć w podróż do odległej Kalifornii. Ona chce odnaleźć biologicznego ojca, on natomiast pragnie uciec od nadopiekuńczych rodziców.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie