Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (X-men, Legalna blondynka, E=mc2)

Przedstawiamy propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (X-men, Legalna blondynka, E=mc2)
24.06.2013

FilmBox Extra, 19:30, George i Fanchette, dramat obyczajowy

Historia George, pisarki, która opiekuje się analfabetką Fanchette. Kiedy kobieta dowiaduje się o tym, że dziewczyna nie potrafi pisać ani czytać, stara się wprowadzić Fanchette w świat słów.

Polsat, 20:00, X-Men, film SF

X-Meni to żyjący w przyszłości genetycznie zmienieni ludzie. Jedną z mutantek jest nastoletnia Rogue, która potrafi wcielać się w tego, kogo dotknie. Rogue i Wolverine, samotnik o stalowych pazurach i umiejętności regeneracji, trafiają do szkoły dla mutantów prowadzonej przez profesora Charlesa Xaviera. Ten uczy ich, jak wykorzystywać moc dla dobra ludzkości. Profesor wie, że pewnego dnia on i jego uczniowie będą musieli stawić czoła oddziałom Magneto, X-Mena, który jest przekonany, że mutanci powinni przejąć władzę nad światem.

CANAL+ Film, 20:00, Wbrew pozorom, film kryminalny

W życiu Allison Brown wszystko układa się znakomicie - dziewczyna jest w szczęśliwym związku z Zachem, uzyskuje licencję pośrednika obrotu nieruchomościami. Pasmo powodzenia zostaje przerwane, gdy podczas włamania do domu intruz zabija Zacha. W szoku Allison nie widziała twarzy mordercy na tyle wyraźnie, by nie mieć wątpliwości podczas identyfikacji. Dziewczyna próbuje wrócić do normalnego życia, lecz twarze przechodniów przypominają jej zabójcę. Gdy wydaje się, że udało jej się przezwyciężyć traumę, koszmar nagle powraca.

Hania Humorek nie wyjeżdża na wakacje

CANAL+, 20:00, Hania Humorek nie wyjeżdża na wakacje, komedia

Rudowłosa Judy Moody kończy trzecią klasę szkoły podstawowej. W czasie gdy jej rodzice będą spędzali urlop w Kalifornii, dziewczynka ma zostać w domu razem z bratem Jamesem, zwanym ?Smrodkiem?. Judy, która liczyła na najbardziej emocjonujące lato w życiu, jest załamana takim obrotem spraw. Rezolutna panna sporządza listę czynności, które powinny ubarwić wakacje. Wkrótce okazuje się, że nie trzeba wyjeżdżać w odległe miejsca, by dobrze się bawić. Razem z energiczną ciotką Opal oraz kolegą Frankiem Judy przeżywa niezwykłe przygody.

Cinemax, 20:00, Milczące miasto, dramat psychologiczny

Holenderka Rosa przyjeżdża do Tokio, aby uczyć się sztuki filetowania ryb u słynnego mistrza Kon. Jednak dziewczyna nie potrafi znaleźć wspólnego języka z nauczycielem. Czuje się coraz bardziej samotna i zdesperowana. Aby dorobić, podejmuje pracę w klubie nocnym, w którym zabawia japońskich biznesmenów. Pewna dramatyczna noc sprawia, że pełna pokory Rosa wraca pod opiekę mistrza.

TVP 1, 20:20, E=mc2, komedia

Max jest świetnie zapowiadającym się doktorem filozofii. Jednak praca naukowa nie przynosi kokosów, więc musi dorabiać na boku. Pisze na zamówienie prace magisterskie, dyplomowe i licencjackie. Jedną z jego klientek zostaje Stella, studentka pedagogiki i dziewczyna gangstera. Dość prosta sytuacja komplikuje się, gdy Max zakochuje się w Stelli, a `Ramzes` postanawia awansować w hierarchii społecznej i zdobyć tytuł doktora filozofii. Tematem jego pracy dyplomowej ma być paradoks kłamcy.

Skazani na siebie

HBO, 20:30, Koszmarna adopcja, thriller

Małżeństwo Tima i Cheryl Broadbentów marzy o potomstwie. Ponieważ nie mogą mieć własnych dzieci, podejmują decyzję o adopcji. W ich domu pojawia się adoptowana córeczka Mona. Rodzinne szczęście trwa krótko, bowiem biologiczny ojciec dziewczynki zaczyna prześladować Broadbentów. Psychopata próbuje zastraszyć przybranych rodziców, aby odzyskać Monę.

TVP 2, 21:10, Legalna blondynka, komedia

Elle Woods jest stuprocentową blondynką - najpopularniejszą dziewczyną w szkole i finalistką konkursu piękności. W przyszłość patrzy z optymizmem, widząc siebie u boku bogatego narzeczonego, Warnera Huntingtona. Chłopak jednak, zamiast się oświadczyć, zrywa z nią. Twierdzi, że jako student Harvardu, przyszły prawnik i polityk musi znaleźć sobie mniej frywolną dziewczynę. Elle nie zamierza się poddawać - rzuca szkołę mody i podejmuje studia prawnicze na Harvardzie.

Cinemax 2, 23:40, Skazani na siebie, western 

Pewien bandyta zakochuje się w porwanej przez siebie Angielce, Isabelli. Próbuje ją zdobyć, lecz nie staje na wysokości zadania. Przerażony własną impotencją wyrusza wraz z Isabellą w podróż, w trakcie której próbuje zrozumieć swoje problemy. Szuka pomocy u różnych specjalistów - odwiedza lekarza medycyny tradycyjnej, chińskiej oraz indiańskiej. Bandycie i jego wybrance grozi niebezpieczeństwo, ponieważ ich śladem podąża grupa łowców głów.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo