Filmowy przewodnik weekendowy (Kupiliśmy ZOO, Jak urodzić i nie zwariować, Idy marcowe)

Oto nasze propozycje filmowe na weekend.
Filmowy przewodnik weekendowy (Kupiliśmy ZOO, Jak urodzić i nie zwariować, Idy marcowe)
22.06.2013

Sobota, CANAL+, 20:00, Jak urodzić i nie zwariować, komedia romantyczna

W dniu odniesienia zwycięstwa w telewizyjnym show tanecznym trenerka fitness Jules Baxter dowiaduje się, że jest w ciąży. Fotografka Holly decyduje się na adopcję sieroty z Etiopii. Wendy Cooper prowadzi butik dla karmiących matek, od dwóch lat stara się o potomstwo. Gdy mówi teściowi, że jest w ciąży, ten oświadcza, że jego żona Skyler także spodziewa się dziecka. Rosie Brennan zachodzi w nieplanowaną ciążę z kolegą z czasów liceum. Historie kobiet przenikają się, pokazując problemy wiążące się z nadchodzącym macierzyństwem.

Sobota, CANAL+ Film2 20:00, Kupiliśmy ZOO, komedia

Po przedwczesnej śmierci żony dziennikarz Benjamin Mee rzuca pracę w redakcji, by przenieść się na prowincję. Kupuje wiejski domek na terenie popadającego w ruinę zoo. 7-letnia córeczka Rosie jest zachwycona, a 14-letni Dylan ma ojcu za złe wyjazd z miasta. Benjamin zamierza znów otworzyć zoo. Starszy brat stara się go zniechęcić. Z pomocą zarządzającej parkiem Kelly Foster i grupki pracowników Benjamin próbuje przywrócić zaniedbanemu miejscu dawną świetność.

Idy marcowe

Niedziela, CANAL+ Film2, 20:00, Idy marcowe, dramat obyczajowy

Gubernator Pensylwanii Mike Morris ubiega się o nominację na kandydata w wyborach prezydenckich z ramienia Partii Demokratycznej. Szefem jego sztabu wyborczego jest Paul Zara, a rzecznikiem prasowym Stephen Meyers, idealista zapatrzony w charyzmatycznego szefa. Na każde potknięcie gubernatora czyhają rywal - senator Pullman, i dziennikarze, na czele z cyniczną reporterką z `New York Timesa` Idą Horowicz. Ustalone na 15 marca prawybory w Ohio mają decydujące znaczenie. Tymczasem sytuacja Morrisa komplikuje się.

Niedziela, TVP1, 20:20, Granice miłości, dramat obyczajowy

Maria musi zmierzyć się z ciężkim wypadkiem ojca i odnaleźć matkę, która porzuciła ją tuż po narodzinach. Sylvia z sukcesem zarządza restauracją. Nie potrafi jednak uporać się z demonami przeszłości, sypia z przypadkowymi mężczyznami i wykazuje silne skłonności autodestrukcyjne. Zajęta dziećmi i domem Gina pewnego dnia dowiaduje się, że ma raka i lekarze muszą usunąć jej pierś. Odrzucona przez męża wdaje się w romans z namiętnym Meksykaninem, który kocha ją taką, jaka jest. Losy tych trzech kobiet pewnego dnia łączą się ze sobą.

Wimbledon

Sobota, TVP Kultura, 20:30, Kopia mistrza, dramat obyczajowy

Studentka kompozycji, Anna Holtz, trafia na staż do wybitnego artysty - Ludwiga van Beethovena. Maestro, z powodu pogłębiającej się utraty słuchu, coraz bardziej odcina się od świata i dziwaczeje, co opóźnia ukończenie IX Symfonii. Zadaniem Anny jest przepisywanie nut i wywieranie pozytywnego wpływu na ekscentrycznego geniusza. Ten przyjmuje pomoc z grubiańskim niezadowoleniem. Tym większym, że Anna nie tylko przepisuje, ale również koryguje partytury. Z czasem kobieta zyskuje zaufanie mistrza, jednak to jej nie wystarcza.

Sobota, TVN 7, 21:55, Wimbledon, dramat obyczajowy

Peter Colt najlepsze dni w karierze tenisisty ma już za sobą. 30-letni Brytyjczyk był niegdyś klasyfikowany na 11. miejscu w międzynarodowym rankingu, dziś jest zaledwie na 119. Niespodziewanie dostaje szansę, dzięki której będzie mógł po raz ostatni stanąć do zawodów. W turnieju ma również wystartować młoda Amerykanka Lizzie Bradbury. Przebojowa dziewczyna po raz pierwszy stanie na kortach słynnego Wimbledonu, ale nie ma tremy. Pewnego dnia drogi Lizzie i Petera przecinają się. Wkrótce będą musieli wybrać między karierą a miłością.

Jeszcze raz

Niedziela, TVN, 20:00, Jeszcze raz, komedia romantyczna

Anna jest atrakcyjną 40-letnią rozwódką. Mimo że ma za sobą kilka nieudanych związków, nadal wierzy w wielką miłość. Wychowuje samotnie dorastającą córkę Kasię, która pod względem charakteru nie przypomina przebojowej i pewnej siebie matki. Kobiety planują wspólne wakacje nad morzem, ale nad Bałtyk trafia tylko Kasia. Na obozie surfingowym spotyka Pawła, którego zachowanie bardzo ją irytuje. Tymczasem Anna spędza urlop w Tatrach, w których prawnik Michał przysposabia się do pracy ratownika górskiego.

HBO Comedy, 20:30, Mama futbolistka, film obyczajowy

Nastoletnia Becca gra w futbol w młodzieżowej drużynie. Ku zmartwieniu dziewcząt zespół ciągle przegrywa. Znalezienie nowego trenera byłoby najlepszym rozwiązaniem problemu. Pewnego dnia w mieście pojawia się legendarny włoski trener Lorenzo Vincenzo. Mężczyzna postanawia pomóc młodym zawodniczkom i opracowuje strategię rozwoju drużyny. Nikt nie wie, że tak naprawdę nie jest on tym, za kogo się podaje.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo