Co dziś warto zobaczyć w telewizji (50 pierwszych randek, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Szepty)

Piątkowy wieczór przed telewizorem może być całkiem udany.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji (50 pierwszych randek, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Szepty)
21.06.2013

Polsat Film, 18:55, 50 pierwszych randek, komedia romantyczna

Playboy i weterynarz w jednej osobie, Henry Roth, wiedzie beztroskie życie na Hawajach. Atrakcyjne turystki nie są w stanie mu się oprzeć. Nie mogą jednak liczyć na wiele, ponieważ Henry jest zwolennikiem jednodniowych romansów, z których nic nie wynika. Wszystko się zmienia, gdy pewnego dnia spotyka tę jedyną. Wybranka odwzajemnia uczucie, ale szybko o nim zapomina, cierpi bowiem na zanik pamięci krótkotrwałej. Przed Henrym zatem karkołomne zadanie - każdego dnia musi rozkochiwać w sobie dziewczynę od nowa.

FilmBox, 19:15, Piętnasty sierpnia, komedia  

Połowa sierpnia, upalne lato. Trzej panowie jadą do letniego domku, aby dołączyć do żon i dzieci. Tymczasem okazuje się, że ich żony z niewiadomych powodów postanowiły ich porzucić. Słomiani wdowcy nie mogą cieszyć się chwilową wolnością, muszą bowiem sami zajmować się pięciorgiem dzieci i domem. Te na pozór proste czynności nastręczają im sporo kłopotów. Po kilku dniach żony wracają i wyjaśniają powód nagłego zniknięcia.

FilmBox Extra, 19:35, Piękna, dramat obyczajowy

Po śmierci matki nastoletnia Junie zmienia szkołę. Trafia do paryskiego liceum, do którego uczęszcza jej kuzyn. Chłopak przedstawia krewną kolegom. Każdy z młodzieńców pada ofiarą uroku dziewczyny. Tymczasem Junie podoba się najspokojniejszy z nich - Otto. Na przeszkodzie ich związkowi staje młody nauczyciel włoskiego, Nemours, który także traci głowę dla nowej uczennicy. Mężczyzna zrywa z koleżanką z kadry nauczycielskiej i kończy romans z jedną z podopiecznych. Emocjonalne napięcie między nim i Junie oraz intrygi doprowadzają do tragedii.

Peacock

ale kino+ HD, 20:10, Peacock, dramat obyczajowy

John Skillpa to cichy i niepozorny urzędnik bankowy, który, o czym nikt nie wie, cierpi na zaburzenie zwane osobowością wielokrotną. Choroba ta jest związana z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa - matka maltretowała chłopca. W domowym zaciszu John przebiera się w kobiece ubrania i zamienia w żeńskie alter ego, Emmę. Pewnego dnia przed domem mężczyzny dochodzi do katastrofy kolejowej. Emma zostaje zauważona przez sąsiadów. John postanawia udawać, że jest ona jego żoną, i zaczyna grać obie role jednocześnie.

FilmBox Extra, 21:15, Wszystko czego pragniesz, dramat psychologiczny

Leo i Alicja są rodzicami 4-letniej Dafne. Pomimo, że mężczyzna bardzo kocha córkę, często przedkłada obowiązki zawodowe nad rolę ojca. Dlatego też, to Alicja spędza z Dafne większość czasu. Sytuacja dramatycznie się zmienia, kiedy kobieta nagle umiera, a Leo musi nauczyć się być zarazem matką i ojcem dla malutkiej córki. Dafne wyjaśnia mu, że potrzebuje więcej pielęgnacji i prosi o `fałszywą mamusię`. Widząc, że to pomaga dziewczynce, Leo zaczyna ubierać się i zachowywać jak kobieta.

HBO, 20:30, Zabójcza podróż poślubna, dramat kryminalny

Gabe i Tina Watsonowie, młode małżeństwo z Alabamy, udają się w podróż poślubną do Australii. Uwielbiają nurkować, dlatego całe dnie spędzają w wodzie. Idylla nie trwa długo. Podczas jednej z podwodnych wypraw kobieta umiera. Sprawa z pozoru wygląda na nieszczęśliwy wypadek. Ojciec Tiny nabiera podejrzeń w stosunku do zięcia. Rok później wychodzi na jaw, że Gabe mógł mieć coś wspólnego ze śmiercią żony. Zdjęcie zrobione przez inną parę może spowodować oskarżenie go o zabójstwo.

Harry Potter i Komnata Tajemnic

FilmBox HD, 19:35, Mąż na jeden weekend, komedia

Charlie McKenzie jest samotna z wyboru, karierę stawia na pierwszym miejscu. Chcąc zrobić dobre wrażenie na nowym szefie, który hołduje wartościom rodzinnym, `kompletuje` rodzinę. Bezrobotny aktor ma odgrywać rolę męża, a córka koleżanki pociechę. Okazuje się, że nie będzie to jednorazowa mistyfikacja, ponieważ szef wprowadził się do sąsiedniego domu.

TVN, 20:00, Harry Potter i komnata tajemnic, film przygodowy

Nowy rok szkolny w Hogwarcie zapowiada się emocjonująco. `Sami Wiecie Kto` nie zamierza oddać władzy dobrowolnie. Hogwart nie jest już tak bezpieczny jak kiedyś i nawet profesor Dumbledore musi przyznać, że w murach szacownej akademii czai się zło. Na ścianie budynku pojawia się złowrogi napis obwieszczający, że legendarna komnata tajemnic została otwarta. Harry musi się dowiedzieć, co kryje jej wnętrze, żeby pokonać mroczne siły, które opanowały szkołę.

CANAL+, 20:00, Szepty, horror

Anglia, rok 1921. Florence Cathcart nie wierzy w zjawiska nadprzyrodzone. Przy wsparciu policji i techniki demaskuje oszustów, a doświadczenia opisuje w książkach. Pewnego dnia w jej domu zjawia się Robert Mallory, nauczyciel z elitarnej szkoły z internatem dla chłopców. Mężczyzna prosi o pomoc w związku ze śmiercią ucznia, który dzień przed zgonem rzekomo widział ducha zamordowanego dziecka. Florence udaje się do położonego na odludziu domu. Nieoczekiwanie doświadcza zjawisk, których nie jest w stanie wyjaśnić.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo