Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Scenariusz na życie, Lekcja miłości, 500 dni miłości )

Oto nasze propozycje na czwartkowy wieczór przed telewizorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Scenariusz na życie, Lekcja miłości, 500 dni miłości )
20.06.2013

FilmBox Extra, 19:30, Scenariusz na życie, komedia

Scenarzystka Byrdie Langdon ma wiele pomysłów, ale mimo że odnosi sukcesy, z powodu swoich niespełna 50 lat nie jest traktowana poważnie przez młodych twórców. Chcąc to zmienić, kobieta namawia bardzo przystojnego bratanka, na co dzień sprzedawcę samochodów, aby został jej twarzą. Jason zgadza się i wyrusza na podbój Hollywood. Młodzieniec szybko odnosi sukces, przebojem wdzierając się do filmowego światka. Wkrótce jednak okazuje się, jakie niebezpieczeństwa niesie oszustwo, nawet jeżeli zdecydowano się na nie w dobrej wierze.

TV Puls, 20:00, Kamerdyner, komedia

Po skończeniu kursu dla kamerdynerów pechowiec Bob otrzymuje propozycję pracy u Anne Jamieson, bizneswoman samotnie wychowującej dwoje dzieci. Wprowadza się do luksusowej posiadłości i z czasem zaczyna dogadywać się z rozbrykanymi podopiecznymi.

TVN 7, 20:00, Smoking, komedia sensacyjna

Jimmy Tong, nieśmiały kierowca taksówki, dzięki niebywałym umiejętnościom prowadzenia samochodu zostaje zatrudniony przez agentkę Steenę jako szofer multimilionera i tajnego agenta Clarka Devlina. Gdy pracodawca zostaje ranny w wyniku zamachu na jego życie, przed zapadnięciem w śpiączkę daje szoferowi supernowoczesny zegarek, który kieruje zaawansowanym technologicznie smokingiem. Tak wyposażony kierowca podejmuje decyzję o wejściu w rolę tajnego agenta organizacji CSA.

Głupi, głupszy, najgłupszy

CANAL+, 20:00; Głupi, głupszy, najgłupszy; komedia

Larry, Curly i Moe jako niemowlęta zostali porzuceni pod drzwiami przyklasztornego domu dziecka. 25 lat później nadal mieszkają w sierocińcu, gdzie pracują jako woźni. Dowiadują się, że placówka ma poważne problemy finansowe i może zostać zamknięta. Trójka przyjaciół postanawia zdobyć pieniądze i uratować sierociniec. Okazja nadarza się, kiedy niejaka Lydia proponuje mężczyznom zapłatę za zabicie męża. Plan nie udaje się, a wyniku komplikacji Moe zostaje zaangażowany do udziału w telewizyjnym reality show.

Cinemax, 20:00, Hasta la vista, komediodramat

Niepełnosprawni Jozef, Philip i Lars tak jak inni młodzi mężczyźni pragną korzystać z życia. Udaje im się przekonać najbliższych, aby pozwolili im na podróż do Hiszpanii. Wmawiają rodzinom, że wycieczka będzie wiodła szlakiem winnic. W rzeczywistości chłopcy chcą odwiedzić położony w Santa Ponsa znany dom uciech, w którym będą mogli spełnić swoje seksualne fantazje.

HBO, 20:10, Lekcja miłości, komedia

Andrea i Giulia są na pierwszy rzut oka bardzo udanym małżeństwem. Mają nastoletniego syna, dobrą pracę i stabilizację materialną. Wydaje się, że niczego im nie brakuje. To jednak tylko pozory. Do ich związku wkradła się rutyna. Żadne z nich nie jest zaspokojone seksualnie. Pewnego dnia parę odwiedza dawny przyjaciel Giulii, Max, obecnie wielka gwiazda filmów dla dorosłych. Gdy kobieta zwierza mu się z problemów, ten postanawia jej pomóc. Wkrótce życie Andrei i Giulii staje na głowie.

Once

Polsat Film, 21:00, 500 dni miłości, komedia romantyczna

Tom zarabia na życie, pisząc teksty na kartki okolicznościowe. Będąc niepoprawnym romantykiem, głęboko wierzy w istnienie prawdziwej miłości. Kiedy w firmie, w której pracuje, pojawia się nowa asystentka prezesa, traci dla niej głowę. Jest przekonany, że Summer jest tą jedyną, zesłaną mu przez los. Robi wszystko, aby ona poczuła to samo, choć kobieta twierdzi, że nie wierzy w miłość i stałe związki. Okazuje się jednak, że ma z Tomem dużo wspólnego. Ich 500 dni razem zapowiada się burzliwie.

TVN, 21:50, Zdobycz, thriller

Tom zabiera rodzinę do Afryki. Chciałby, żeby żona, Amy, zaprzyjaźniła się z dwójką jego dzieci z poprzedniego małżeństwa: 10-letnim Davidem i 14-letnią Jessicą. Wakacje na Czarnym Lądzie upływają na wygrzewaniu się w promieniach słońca nad brzegiem basenu. Nie sprzyja to planowanej przez Toma integracji, więc mężczyzna postanawia urozmaicić bliskim pobyt. Ze względu na obowiązki zawodowe nie może towarzyszyć rodzinie. Wysyła żonę i dzieci na safari pod opieką przewodnika. Z początku nudna wycieczka przeradza się w doświadczenie budzące grozę.

TVP 2, 23:1 5, Once, Film muzyczny

Dwoje ludzi spotyka się na gwarnej ulicy Dublina. On jest ulicznym grajkiem, który muzykuje tylko wieczorami, bo wstydzi się występować przed tłumami przechodniów w środku dnia. Ona jest emigrantką z Czech, która stara się zarobić na życie, sprzedając kwiaty i sprzątając mieszkania, ale marzy o własnym fortepianie. Łączą ich wrażliwość, talent muzyczny i pragnienie odmiany losu. Przypadkowe spotkanie pozwala im ruszyć śladem marzeń i pragnień. Decydują się wspólnie nagrać płytę, która staje się początkiem wielkich zmian w ich życiu.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2013 19:21
500 dni miłości :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2013 14:31
ja tam oglądam Titanic :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2013 08:07
jaki film jest na zdjeciu?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo