Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Mały Nowy Jork, Wampirzyce, Tak powiedziała)

Oto nasze propozycje na wieczorny seans przed telewizorem.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Mały Nowy Jork, Wampirzyce, Tak powiedziała)
19.06.2013

TVN 7, 20:00, Mały Nowy Jork, komedia kryminalna

Sully ma dość pracy, która nie daje mu satysfakcji. Chce z niej zrezygnować i zostać kimś, z kogo jego dziecko, które wkrótce ma przyjść na świat, mogłoby w przyszłości być dumne. Głuchoniemy sklepikarz Jasper Sabiano pragnie uwolnić się od mafii kontrolującej jego sklep. Lokalny przestępca Parmie marzy o przejęciu władzy nad półświatkiem Staten Island. Bohaterów łączy wielkie pragnienie odmiany losu. Gdy pewnego dnia ich drogi się krzyżują, okazuje się, że być może mają na to szansę.

CANAL+ Film 20:00, Wampirzyce, komedia romantyczna

Stacy i Goody to wampirzyce korzystające z uroków życia w Nowym Jorku. Obie mają za sobą dekady doświadczeń, lecz czas prawdziwej próby dopiero nadchodzi. Goody spotyka mężczyznę swoich marzeń, którego porzuciła w latach 60. Stacy nawiązuje romans z Joeyem, synem łowcy wampirów, dr. van Helsinga. Gdy zachodzi w ciążę, staje się jasne, że dziecko przeżyje tylko wtedy, gdy matka stanie się na powrót człowiekiem. Przyjaciółki łączą siły z dr. van Helsingiem i Joeyem, by zabić Ciccerus, królową wampirów.

CANAL+ 20:00, Proste pragnienia, dramat

Jola, obdarzona talentem artystycznym i ambicjami, zmaga się z licznymi życiowymi trudnościami. Nastoletni syn Rafał przysparza jej problemów wychowawczych. Z kolei partner - Zbyszek - balansuje na granicy prawa i nie jest w stanie zapewnić bliskim środków do życia.

Misiaczek

CANAL+ Film2, 20:00, Misiaczek , dramat obyczajowy

Dennis ma posturę gladiatora, jego ciało zdobią tatuaże. Siłownia jest dla niego środkiem do zdobycia tego, czego pragnie najbardziej - miłości. W jego życiu nic się nie zmienia - nie spotkał kobiety, którą mógłby pokochać, nie może uwolnić się spod wpływu matki. Starsza pani traktuje go jak nastolatka, każe tłumaczyć się z każdej minuty spędzonej poza domem. Gdy Dennis poznaje piękną żonę wuja, wpada na pomysł, by szukać miłości tam, skąd pochodzi ciotka - w Tajlandii. Podróż staje się bolesną konfrontacją z naiwnymi marzeniami o uczuciach.

TVP Kultura, 20:05, Z odzysku, dramat obyczajowy

Wojtek wychował się bez ojca na jednym z biednych śląskich podwórzy. Rodzina ma nadzieję, że będzie pracował w chlewni prowadzonej przez dziadka. 19-latek jest zakochany w starszej od siebie Katji, która z dzieckiem uciekła do Polski z Ukrainy. Młoda kobieta nie wierzy w trwałość ich uczucia ani w to, że zdobędzie prawo legalnego pobytu w Polsce. Pracuje w domu publicznym jako sprzątaczka i z rezygnacją patrzy w przyszłość. Tymczasem Wojtek, walcząc o lepsze jutro dla całej trójki, podejmuje pracę u gangstera Gazdy.

ale kino+ HD, 20:10, Tamten świat samobójców, komediodramat

Zia rozstaje się z dziewczyną i pogrąża się w depresji. Chłopak decyduje się na desperacki krok i popełnia samobójstwo. Ku jego zaskoczeniu okazuje się, że życie po śmierci się nie kończy. Zia trafia do czyśćca - pustynnej krainy, której krajobraz znaczą stare opony oraz wypalone wraki samochodów. Wkrótce chłopak dowiaduje się, że jego dziewczyna Desiree także odebrała sobie życie i pragnie odnaleźć go w zaświatach. Wraz z przyjaciółmi, Eugenem i Mikal, Zia wyrusza w pełną niespodzianek podróż.

Godzina zemsty

HBO Comedy, 20:40, Tak powiedziała, komedia

Nowy Jork. Bebe jest niepoprawną romantyczką, która nie może doczekać się randki z nowo poznanym mężczyzną. Kobieta potrzebuje pomocy przyjaciółek w przygotowaniach do tego ważnego wydarzenia. Dee Dee jest cyniczna i nie potrafi wykrzesać z siebie odrobiny optymizmu ani podekscytowania, a Clementine bez końca opowiada o nimfomańskich eskapadach. Okaże się, czy ten dzień odmieni ich życie na lepsze.

TVN, 20:50, Godzina zemsty, film sensacyjny

Val i Porter, dwaj złodzieje - podrzędni członkowie mafii - dokonują kradzieży pieniędzy. Gdy nadchodzi czas podziału łupów, Val postanawia zabić kompana i zabrać jego część. W spisku przeciwko Porterowi bierze również udział jego uzależniona od narkotyków żona Lynn. Porterowi udaje się jednak przeżyć. Powraca silniejszy i pozbawiony skrupułów, a jego obsesją jest jedynie zemsta. Chce odzyskać pieniądze nawet za cenę życia. Z pomocą prostytutki Rosie Porter rozbija azjatycki gang i pokonuje skorumpowanych policjantów.

TVN, 22:55, Nowa policyjna opowieść, film sensacyjny

Inspektor Chan Kwok-Wing, szef brygady specjalnej policji z Hongkongu, wysyła ludzi do banku, z którego przyszła wiadomość o napadzie. Dochodzi do strzelaniny. Policjanci giną w walce, a bandytom udaje się uciec. Policja ustala, że mordercy to Gang Pięciu - miłośnicy sportów ekstremalnych, zabijający dla rozrywki i adrenaliny. Akcja w banku była dla nich rodzajem zawodów. Po tragedii Kwok-Wing wpada w depresję. Policjant, który ma zostać partnerem inspektora, namawia go, by rozprawił się z gangsterami.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo