Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Kołysanka, Zamiana, Nieściszalni)

Przedstawiamy nasze propozycje na piątkowy wieczór z pilotem w ręku.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Kołysanka, Zamiana, Nieściszalni)
14.06.2013

Polsat Film 18:55, Moja dziewczyna wychodzi za mąż, komedia romantyczna

Tom traktuje kobiety przedmiotowo. Wyjątkiem jest długoletnia i platoniczna przyjaźń z malarką Hanną. Gdy przyjaciółka wyjeżdża służbowo na kilka tygodni do Szkocji, Tom uświadamia sobie, jak bardzo mu jej brakuje. Tymczasem kobieta po powrocie oznajmia, że zaręczyła się z przystojnym i bogatym Szkotem, planuje ślub i przeprowadzkę do kraju przyszłego męża. Zrozpaczony Tom z ciężkim sercem zgadza się zostać jej drużbą, wierząc, że być może do tego czasu jakoś uda mu się odwieść ukochaną od małżeńskich planów.

HBO Comedy 19:25, Pokój, miłość i nieporozumienia; komedia

Diane odnosi sukcesy w świecie prawniczym i wychowuje dwoje nastoletnich dzieci. Przygnębiona zbliżającym się rozwodem postanawia naprawić relacje z dawno niewidzianą matką. Po dwudziestoletniej przerwie jedzie do Woodstock, gdzie Grace mieszka na farmie. Matka stara się żyć zgodnie z ideałami ruchu hipisowskiego, co dla córki jest czymś absurdalnym. Kobiety próbują się porozumieć mimo wielu dzielących je różnic.

TVN, 20:00, 10 000 lat przed naszą erą, Film przygodowy

Pochodzący z górskiego plemienia młody myśliwy, D`Leh, zakochuje się w pięknej Evolet. Kiedy grupa tajemniczych wojowników porywa jego ukochaną, D`Leh bez chwili wahania organizuje oddział i wyrusza w pogoń za porywaczami. Z czasem drużyna przeobraża się w armię, która, przemierzając nieznane krainy, odkrywa istnienie innych cywilizacji. Zanim jednak D`Leh odnajdzie Evolet, będzie musiał stawić czoła licznym niebezpieczeństwom, w tym przerażającym drapieżnikom.

Niezwykły dzień Panny Pettigrew

Polsat, 20:10, Zemsta futrzaków, Komedia

Pracownik firmy deweloperskiej Dan Sanders ma poprowadzić budowę nowoczesnego osiedla. Osoba, która dotychczas kierowała inwestycją, zrezygnowała ze stanowiska, gdy została zaatakowana przez zwierzęta. Dan zamieszkuje z rodziną na obrzeżach oregońskiej puszczy. Rozpoczyna przygotowania do budowy ekologicznego kompleksu mieszkaniowego, co wiąże się z przeprowadzeniem wycinki lasu. Gdy czworonożni i skrzydlaci mieszkańcy tych terenów odkrywają, kto odpowiada za niszczenie środowiska, wszczynają wojnę, zmieniając życie Dana w pasmo upokorzeń.

ale kino+ HD, 20:10, Niezwykły dzień Panny Pettigrew, komedia romantyczna

Londyn, lata 30. minionego wieku. Guinevere Pettigrew właśnie straciła posadę guwernantki, a ze znalezieniem nowej może być kłopot. Pannie Pettigrew dopisuje jednak szczęście. Kobieta zatrudnia się u zwariowanej amerykańskiej gwiazdy, Delysii Lafosse, dzięki której poznaje tzw. wielki świat, a nawet staje się jego częścią, realizując przy okazji marzenie o prawdziwej miłości.

HBO 2, 20:35, Zagadka przeszłości, film sensacyjny

Abby Collins jest na pozór zwyczajną żoną i matką z amerykańskiego przedmieścia. Kobieta ma pewną tajemnicę, którą ukrywa przed światem. W przeszłości była znakomicie wyszkoloną agentką CIA i brała udział w niejednej tajnej akcji. Kiedy jej ukochany mąż zostaje porwany, Abby postanawia wykorzystać wszystkie umiejętności i kontakty, żeby go odzyskać.

Kołysanka

ale kino+ HD, 21:55, Zamiana, komedia kryminalna

Sophie to 25-letnia projektantka mody z Montrealu, która nie dogaduje się z przyjaciółmi i nie ma chłopaka. Pewnego dnia ktoś opowiada jej o stronie internetowej, która umożliwia krótkoterminową wymianę mieszkań między ludźmi z całego świata. Sophie znajduje dwupoziomowe mieszkanie w centrum Paryża. Pierwszy dzień pobytu w stolicy Francji jest fantastyczny. Sielanka nie trwa długo. Nazajutrz dziewczynę budzą policjanci. Okazuje się, że w jej nowym domu znaleziono pozbawione głowy zwłoki.

Polsat, 22:00, Kołysanka, komedia

Mazury, wieś Odlotowo. Pewnego wieczoru przed drzwiami chaty Romana Łapszowa zjawia się rodzina Makarewiczów: Michał, jego ciężarna żona Bożena, czworo dzieci oraz senior rodu. Po ich wizycie gospodarz znika, a rodzina zajmuje dom. Wkrótce po zniknięciu Łapszowa na listę zaginionych trafiają: listonosz, pracownica opieki społecznej, ksiądz, ministrant, Niemiec oraz tłumaczka. Aspirant Waldemar Nowak wszczyna śledztwo. Tymczasem z Warszawy przyjeżdżają dziennikarka Elżbieta Borowicz i operator Jurek. Oni również znikają.

TVP Kultura, 22:50, Nieściszalni, komedia kryminalna

Detektyw Amadeusz Warnebring pochodzi z rodziny muzyków. Jest pozbawiony słuchu muzycznego, ciszę przedkłada nad dźwięki. Fobie Warnebringa przybierają na sile, gdy grupa perkusistów terroryzuje miasto. Kierowani przez wyrzuconą ze szkoły muzycznej Sannę instrumentaliści przystępują do realizacji dźwiękowej zemsty. Za cel ataków biorą szpital, bank, filharmonię i elektrownię. Udowadniając, że można grać na wszystkim, wprowadzają chaos w życie mieszkańców. Aby do nich dotrzeć, policjant musi wkroczyć w znienawidzony świat muzyki.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2013 23:49
Kolysanka the best! uwielbiam ten film :D czy sa jakies jeszcze polskie filmy o wampirach? nie moze byc, ze to pierwsza komedia o tak popularnej tematyce jakia nieqwatpliwie sa wampiry!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2013 23:09
Nieściszczalni ??? Chyba chodziło o Niezniszczalni ?
odpowiedz
liki (Ocena: 5) 14.06.2013 10:56
jak sie nazywa film, z ktorego kadr jest na pierwszej stronie ?(trzy kobiety na huśtawce)?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo