Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Autor widmo, Motyl i skafander, Króliczek)

Oto co dzisiejszego wieczoru możesz zobaczyć w telewizji.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Autor widmo, Motyl i skafander, Króliczek)
11.06.2013

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1777

Daniel dowiedział się, że Kubuś nie jest jego rodzonym bratem. Ma do mamy żal, że przez tyle lat nie powiedziała mu prawdy. Mikołaj i Nicole są zaproszeni na obiad do Honoraty. Młody Leśniewski opowiada mamie o swoich planach naukowych. Honorata pyta, czy myślą też o powiększeniu rodziny. Marta wyznaje Pawłowi, że widząc go pierwszy raz, miała wrażenie, że skądś go zna. Woliński obawia się, że Konarska pokochała go, ponieważ intuicyjnie czuła w nim serce Janusza.

FilmBox Extra, 18:50, Autor widmo, thriller

Wydawnictwo zleca napisanie biografii byłego premiera Wielkiej Brytanii Adama Langa. Osoba, która się tego podejmuje, dowiaduje się, że poprzedni zleceniobiorca zginął w tajemniczych okolicznościach. W rezydencji premiera pisarz poznaje jego sekretarkę oraz małżonkę. Kobiety wyraźnie rywalizują o względy polityka. Wkrótce wybucha skandal - były premier zostaje oskarżony o zezwolenie na przekazanie do USA i torturowanie osób podejrzanych o terroryzm. Pisarz znajduje kopertę zawierającą informacje dotyczące przeszłości Langa. Rozpoczyna śledztwo.

Polsat Film, 18:55, Króliczek, komedia

Bohaterką jest Shelley - króliczek Playboya, która wiedzie beztroskie życie w luksusowej rezydencji Hugh Hefnera. Nieoczekiwanie zostaje wyrzucona i nie ma gdzie się podziać. Przez przypadek trafia do kampusu i przyłącza się do grupy niezbyt urodziwych dziewcząt z żeńskiego zgromadzenia `Zeta Tau Zeta`. Shelley robi wszystko, by poprawić ich wizerunek i nauczyć je prawdziwej radości życia.

Motyl i skafander

Polsat, 20:00, Punisher: Strefa wojny, dramat kryminalny

Były oficer jednostek specjalnych, Frank Castle, w wyniku porachunków mafijnych traci rodzinę, która zostaje zamordowana na jego oczach. Odnalezienie przestępców i pomszczenie bliskich staje się celem jego życia. Pod pseudonimem Punisher Frank rozpoczyna krwawą rozprawę z przestępcami. Dopada szefa nowojorskiej mafii, Billy`ego Russotiego, i potwornie go oszpeca. Rozwścieczony gangster przybiera imię Jigsaw i kompletuje gang, w skład którego wchodzą kryminaliści. Punisher musi też stawić czoła agentom federalnym, którzy próbują go powstrzymać.

TVP Kultura, 20:05, Motyl i skafander, film biograficzny

43-letni Jean-Dominique Bauby, uwielbiany przez kobiety redaktor naczelny francuskiego pisma Elle, na skutek wylewu krwi do mózgu zostaje sparaliżowany. Może jedynie poruszać lewą powieką, która pozwala mu utrzymywać szczątkowy kontakt ze światem. Jean-Dominique jest świadomy swojego stanu. Czuje się jak motyl zamknięty w szczelnym skafandrze, z którego już nigdy się nie wydostanie. Mimo tego decyduje się przełamać samotność: posługując się powieką, mrugając na wybraną literę alfabetu, pisze poruszającą książkę o sensie życia.

HBO Comedy, 20:40, Zakochane ptaszki, komedia romantyczna

Dough i Susan tworzą szczęśliwą parę. Chłopak załamuje się, kiedy dziewczyna rzuca go nagle, bez żadnego poważnego powodu. Pewnego dnia Dough znajduje ranną dziką kaczkę na dachu własnego domu. Decyduje się uratować ptaka. Kieruje się do gabinetu weterynaryjnego. Poznaje tam atrakcyjną panią doktor, w której się zakochuje

Facet do dziecka

TVP 2, 21:10, To ja złodziej, komedia sensacyjna

16-letni Piotrek, nazywany przez kolegów Jajem, chce oderwać się od patologicznej rodziny. Wierzy, że pomoże mu w tym zdobycie pieniędzy. Pracuje dla właściciela warsztatu samochodowego, Wyskocza, dopuszcza się drobnych kradzieży. Marzy jednak o etacie u Maksa, szefa gangu i specjalisty od kradzieży luksusowych samochodów. Aby wkupić się w łaski mafijnego bossa, Jajo na własną rękę kradnie zielonego jaguara. Okazuje się, że ten sam samochód był też celem ludzi Maksa. Życie chłopca znalazło się w niebezpieczeństwie.

TVN, 21:30, Teren prywatny, thriller

Małżeństwo Franka i Susan Morrisonów się rozpadło. Ich 11-letni syn Danny nie potrafi pogodzić się z tym faktem. Sytuację pogarsza to, że Susan szybko wiąże się z innym mężczyzną - młodym i zamożnym Rickiem Barnesem. Danny nie darzy ojczyma sympatią. Chłopiec opowiada ojcu coraz dziwniejsze historie o nim. Początkowo Frank je bagatelizuje. W końcu Danny mówi, że widział, iż Rick popełnił morderstwo. Frank zdaje sobie sprawę, że jeśli to prawda, życie jego syna jest w niebezpieczeństwie.

CANAL+ Film, 21:35, Facet do dziecka, komedia

Noah podejmuje się opieki nad dziećmi sąsiadki. Wkrótce odbiera telefon od swojej dziewczyny, która wzywa go do natychmiastowego przybycia do centrum miasta. Noah zabiera dzieciaki ze sobą. Miejska dżungla rządzi się innymi prawami niż spokojne przedmieścia. Przygoda zaczyna wymykać się spod kontroli. Nagle okazuje się, że Noah musi uciekać przed maniakalnym handlarzem narkotykami.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2013 00:36
"Po zachodzie słońca" o 20;00 na tvn7 - Salma Hayek, Pierce Brosnan i Woody Harrelson, Najlepsze filmy na cały tydzień - blog Pocahontas Recenzuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo