Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pokojówka na Manhattanie, Piękna, Świntuch)

Oto co przygotowały stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pokojówka na Manhattanie, Piękna, Świntuch)
06.06.2013

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1775

Odbywa się decydująca rozprawa sądowa Emilki i Dawida. Dziewczyna obawia się, że Mroziński wyciągnie na jaw jej próbę samobójczą, co niekorzystnie wpłynie na jej wizerunek jako mamy Jasia. Magda spędza noc z Kazikiem. Następnego dnia Igor do niej telefonuje i mówi, że jest szczęśliwy, mając przy sobie córeczkę. Po awanturze z Patrykiem Paweł zaczyna dziwnie się zachowywać. Marta boi się, że to może doprowadzić do tragedii.

ale kino+ HD, 18:15, Nic osobistego, dramat obyczajowy

Anna wyrusza w samotną wędrówkę do irlandzkiego regionu Connemara. Milcząca, zamknięta w sobie dziewczyna, odrzucająca pomoc napotkanych ludzi, całe dnie spędza, idąc pieszo. Pewnego dnia trafia do odludnego zakątka, gdzie samotnie mieszka Martin. Mężczyzna po śmierci żony wybrał żywot pustelnika, pielęgnując ogród, wędkując i przygotowując sobie starannie obmyślane posiłki. Proponuje Annie układ - jedzenie za pracę. Z czasem początkowy dystans, czy nawet niechęć, zamieniają się w poczucie wspólnoty i szczególną więź.

FilmBox Extra 19:20, Piękna, dramat obyczajowy

Po śmierci matki nastoletnia Junie zmienia szkołę. Trafia do paryskiego liceum, do którego uczęszcza jej kuzyn. Chłopak przedstawia krewną kolegom. Każdy z młodzieńców pada ofiarą uroku dziewczyny. Tymczasem Junie podoba się najspokojniejszy z nich - Otto. Na przeszkodzie ich związkowi staje młody nauczyciel włoskiego, Nemours, który także traci głowę dla nowej uczennicy. Mężczyzna zrywa z koleżanką z kadry nauczycielskiej i kończy romans z jedną z podopiecznych. Emocjonalne napięcie między nim i Junie oraz intrygi doprowadzają do tragedii.

Coś nowego

TVN 7, 20:00, Coś nowego, komedia romantyczna

Kenya Denise McQueen jest kobietą sukcesu. Robi karierę w prestiżowej firmie księgowej, mieszka w pięknym domu. Walentynki spędza sama, pracując do późna, by nie patrzeć na całujące się na ulicy pary. Kobieta, namawiana przez przyjaciół, którzy chcą znaleźć jej odpowiedniego partnera, zgadza się na randkę w ciemno. Oczekiwana miłość kończy się rozczarowaniem, gdy okazuje się, że mężczyzna jest biały. Kenya i Brian spotykają się po raz drugi na przyjęciu. Bohaterka godzi się, aby mężczyzna zaprojektował jej ogród.

TV Puls, 20:00, Plan gry, komedia

Rozgrywający ligi NFL Joe Kingman ma na koncie wiele sukcesów. Sport to jego pasja, której poświęca się bez reszty. Wiedzie beztroskie życie kawalera, spędzając czas na przyjemnościach. Bogaty, sławny i zniewalająco przystojny mężczyzna gromadzi wokół siebie wianuszek zauroczonych nim kobiet. Pewnego dnia dowiaduje się, że ma 7-letnią córkę, którą musi się zaopiekować.

TV 4, 20:00, Świntuch, komedia

Floryda, lata 50. XX wieku. Pee Wee, Billy, Tommy i Mickey jako ostatni w klasie nie mają jeszcze doświadczeń seksualnych. Desperackie próby uporania się z tym dotkliwym problemem powodują, że trafiają do okrytego złą sławą klubu o nazwie `Świntuch`. Jak głosi miejscowa legenda, dzięki uprzejmości właściciela i zaprzyjaźnionej prostytutki, zwanej Wieczną Cherry, pokolenia licealistów za niewielką opłatą tracą tu cnotę. Jednak bohaterowie pozbywają się w `Świntuchu` jedynie pieniędzy. Upokorzeni, poprzysięgają srogą zemstę.

Pokojówka na Manhattanie

Polsat, 20:05, Pokojówka na Manhattanie, komedia

Marisa Ventura po rozwodzie samotnie wychowuje syna, zarabiając na życie jako pokojówka luksusowego hotelu Beresford na Manhattanie. Podczas sprzątania apartamentu Caroline Lane, damy z wyższych sfer, Marisa mierzy dla zabawy jej suknię. Wygląda w niej przepięknie i tak odmieniona natyka się na innego hotelowego gościa. Jest nim kandydat do senatu, wschodząca gwiazda polityki, prawnik Chris Marshall. Po wspólnym spacerze, a potem kolacji, podczas której obie strony wielce przypadły sobie do gustu, Marisa nie potrafi sprostować pomyłki.

HBO, 20:10, Ciężko doświadczeni, komedia

Ben i Alan znają się od dzieciństwa. Łączy ich wspólna przeszłość i ogromny urok osobisty, który wykorzystują w nie do końca legalny sposób. Pewnego dnia poznają 12-letniego Kelseya. Matka chłopca nie ma dla niego czasu, nic więc dziwnego, że ten szuka towarzystwa. Szybko staje się ulubieńcem Bena i Alana, którzy postanawiają zająć się jego wychowaniem. Najpierw muszą sami dorosnąć.

Polsat, 22:15, Już nadchodzi, komedia romantyczna

Trzy przyjaźniące się nastolatki - Stream Hodsell, Jenny Simon i Nell Kellner, burzliwie przeżywają trudny okres wchodzenia w dorosłość. Rozpoczynają naukę na wyższej uczelni. Od momentu zamieszkania w akademiku znacznie większym zainteresowaniem darzą chłopców niż naukę. Główną ambicją dziewcząt w trakcie pobytu na studiach staje się przemożna chęć zdobycia jak największej liczby miłosnych doświadczeń. Tłem wydarzeń jest Manhattan otwierający przed nastolatkami wiele możliwości, ale też surowo karzący za błędne wybory.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2013 10:13
Chucky. Jeśli to przeczytałeś przeszła na ciebie klątwa. Dziś w nocy równo o 24:00 Lalka Chucky przyjdzie po Ciebie ,w swojej kryjówce weźmie siekiere odrąbie Ci głowe i zaniesie do łóżka!Możesz uniknąć klątwy wklejając to do 20 komentarzy! Fakty.Zginęło już 200 dziewczynek i 100 chłopc
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 06.06.2013 06:47
Każdemu z nas przytrafiają się problemy i sytuacje z których wydaje się nie być wyjścia. Rozwiązaniem wszystkich jest odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Matka Boża pomoże w każdej sytuacji. Wiem, bo sama doświadczyłam jej łask. Odmawiajcie Różaniec Kochani.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2013 00:52
który film jest na zdjeciu?
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo