Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Płytki facet, Życie to jest to, Skylab)

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Płytki facet, Życie to jest to, Skylab)
05.06.2013

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1774

Wiadomość, że rodzice się rozwodzą i tato nie będzie z nimi mieszkał, doprowadza Kubę do rozpaczy. Basia próbuje poradzić sobie z emocjami syna oraz własnymi wątpliwościami. Ewa zabrała Julkę do Manchesteru, do Igora. Magda bardzo przeżywa rozstanie z córeczką. Kazik niespodziewanie ją odwiedza i proponuje wspólny wieczór. Patryk nie może doczekać się pierwszej lekcji jazdy konnej u Pawła. Woliński przychodzi spóźniony i zaczyna w szorstki sposób traktować Patryka.

CANAL+ Film2, 20:00, Życie to jest to, dramat obyczajowy

Roberto jest specjalistą od reklamy. Jego kariera zaczęła się od sloganu dla Coca-Coli. Na fali sukcesu został freelancerem, lecz poniósł porażkę. Chcąc znaleźć pomysł na swoją przyszłość, mężczyzna rusza w przeszłość - do hoteliku w Kartaginie, gdzie spędził noc poślubną. Okazuje się, że budynek został zburzony, ponieważ w tym miejscu odkryto starożytne ruiny. Podczas oficjalnego otwarcia amfiteatru Roberto powoduje wypadek. W jego efekcie leży na ziemi z prętem wbitym w głowę. Postanawia przekuć wyrok śmierci w interes.

CANAL+, 20:00, Żyła sobie baba, dramat obyczajowy

Rosja, lata 1909-1921.Warwara przychodzi na świat w biedzie, ale od matki dostaje dużo miłości. Wyrasta na piękną i rezolutną dziewczynę, lecz jej temperament wkrótce zostaje utemperowany przez męża, Iwana. Przemoc, której kobieta doświadcza w sypialni i poza nią, nie przysparza jej współczucia sąsiadek, zazdrosnych o spojrzenia, które dziewczynie rzucają ich mężowie. Wykluczona z wiejskiej społeczności Warwara codziennie musi rozgrywać upokarzającą prywatną wojnę.

Capote

CANAL+ Film, 20:00, Skylab, komedia 

Lato 1979. Zachodniemu regionowi Francji grozi uderzenie satelity `Skylab`. W tym samym czasie wielopokoleniowa rodzina przyjeżdża do Bretanii, by uczcić urodziny seniorki rodu. 11-letnia Albertine poczuwa się do obowiązku zaopiekowania się żywiołową, ekscentryczną rodziną, której grozi katastrofa, zwłaszcza że wspólne spędzone dni - być może ostatnie - upływają na konfliktach.

ale kino+ HD, 20:10, Capote, film biograficzny

W listopadzie 1959 roku Truman Capote przeczytał w New York Timesie o mordzie dokonanym na rodzinie zamożnych farmerów. Na bazie tego zdarzenia autor `Śniadania u Tiffany`ego przez 6 lat pisze bestsellerową powieść `Z zimną krwią`. Przyjaciółka, pisarka Nelle Harper Lee, pomaga mu w zbieraniu materiałów. Rozmowy z mieszkańcami Holcomb oraz agentem prowadzącym dochodzenie budują fabułę powieści. Ogromny wpływ na sukces książki ma więź, która zawiązuje się między pisarzem a jednym z dwóch zbrodniarzy skazanych na karę śmierci.

TVP 1, 20:30, Na oczach wszystkich, thriller

Emily, nauczycielka w szkole średniej, wdaje się w ostry spór z jednym z uczniów, Joshem. Emily krytykuje projekt zrobiony przez chłopaka, który uważa, że jego praca jest dobra, a nauczycielka się na niego uwzięła. Późnym wieczorem do szkolnego komputera włamuje się nieznany sprawca, który wysyła uczniom i pracownikom kompromitujące zdjęcia kobiety. Reputacja Emily zostaje nadszarpnięta. Nauczycielka stara się odzyskać dobrą opinię w szkole, ale wkrótce wpada w większe kłopoty. Będzie musiała zmierzyć się z szaleńcem.

Płytki facet

Polsat, 20:35, 20:35, Płytki facet, komedia romantyczna

Dla Hala Larsena ideał kobiecego piękna sprowadza się do modelek z rozkładówek magazynów. Pewnego dnia wszystko się zmienia. Hal zostaje zahipnotyzowany przez telewizyjnego guru, który nakazuje mu lekceważyć wygląd zewnętrzny i dostrzegać w kobietach wewnętrzne piękno. Wkrótce Hal zakochuje się od pierwszego wejrzenia w Rosemary, otyłej ochotniczce z korpusu pokoju, w której jako jedyny widzi uosobienie kobiecości i wdzięku. Problem w tym, że czar po pewnym czasie pryska, a Hal staje oko w oko z potężną kobietą.

TVN, 23:10, Rozterki Gray, komedia

Gray i Sam są rodzeństwem. Mieszkają razem, dzielą się smutkami i radościami. Ona pracuje w reklamie, on odbywa staż jako chirurg. Oboje planują się ustatkować. Któregoś dnia Sam poznaje Charlie, która niedawno sprowadziła się do miasta. Zakochuje się w niej, a uczucie zdaje się być odwzajemniane. Cała trójka spędza ze sobą coraz więcej czasu. Gray uświadamia sobie, że czuje do wybranki barta coś więcej niż tylko przyjaźń.

TVP Kultura, 20:05, Jak narkotyk, dramat obyczajowy

Anna, 18-latka z małego miasteczka, początkująca poetka, dowiaduje się, że jest ciężko chora na serce. Lekarze dają jej 2-3 lata życia. Wrażliwa z natury dziewczyna zaczyna reagować na wszystko jeszcze bardziej emocjonalnie. Stara się przeżyć jak najpełniej krótki czas, który jej pozostał. Popełnia wiele błędów, potrafi być okrutna i egoistyczna, rani najbliższych. Wychodzi za mąż za poznanego w sanatorium studenta. Kiedy pewnego dnia odwiedza męża w Gdańsku, dowiaduje się, że popełnił samobójstwo. Niebawem Anna wyjeżdża na operację do Londynu.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
ja (Ocena: 5) 05.06.2013 06:40
Każdemu z nas przytrafiają się problemy i sytuacje z których wydaje się nie być wyjścia. Rozwiązaniem wszystkich jest odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Matka Boża pomoże w każdej sytuacji. Wiem, bo sama doświadczyłam jej łask. Odmawiajcie Różaniec Kochani.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.06.2013 05:49
buuuuuuuu zaś nie opisane na dobre i za złe buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie