Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Nawiedzona narzeczona, Upadek, Single od dziecka)

Przedstawiamy nasze propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Nawiedzona narzeczona, Upadek, Single od dziecka)
04.06.2013

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1769

Jagoda budzi się w objęciach Andrzeja. Jest bardzo szczęśliwa. Żaneta jest obrażona na Wojtka po ostatnim zawodzie z jego strony. Tymczasem Miro, kolega Szulca, prosi go, by był jego pilotem w rajdach. Znając temperament żony, Wojtek odmawia. Jarek postanawia, że kategorycznie nie przeprowadzi się do Gdyni. Najstarszy syn Bogdana postanawia uciec z domu.

TVN 7, 20:00, Teoria spisku, film sensacyjny

Jerry Fletcher jest nowojorskim taksówkarzem. Alice Sutton - prawniczką pracującą dla rządu. Fletcher cierpi na stany lękowe, boi się własnej przeszłości, której nie może sobie przypomnieć. Nocami zamyka się w mieszkaniu-twierdzy. Rozpracowuje wszelkie dostępne informacje w poszukiwaniu dowodów potwierdzających jego teorię ogólnoświatowego spisku. Jest przekonany, że jedyną osobą, z którą musi podzielić się zgromadzonymi dowodami, jest właśnie Alice Sutton.

TV Puls, 20:00, Nawiedzona narzeczona, komedia

Trwają drobiazgowe przygotowania do ślubu Kate i Henry`ego. Niestety, tuż przed ceremonią dochodzi do tragicznego wypadku, w którym Kate ginie. Henry szaleje z rozpaczy po śmierci ukochanej. Mija rok, a on nadal nie może dojść do siebie po tragedii. Jego siostra radzi mu, by zwrócił się o pomoc do medium. Ashley okazuje się bardzo atrakcyjną kobietą. Wkrótce Henry bezgranicznie się w niej zakochuje. Na przeszkodzie związkowi staje zazdrosna Kate, która powraca na ziemię jako duch i próbuje rozdzielić parę zakochanych.

Upadek

ale kino+ HD, 20:10, Upadek, dramat wojenny

Berlin, wiosna 1945 r. Do stolicy III Rzeszy zbliżają się wojska sowieckie i amerykańskie. Traudl Junge, 25-letnia sekretarka Hitlera, od trzech lat pisząca dla niego przemówienia i uczestnicząca w prywatnych przyjęciach, ukrywa się w bunkrze wraz z wodzem i grupą jego współpracowników. Hitler wciąż stara się pełnić obowiązki przywódcy. Odmawia wyjazdu z Berlina, a tych, którzy uciekają, traktuje jak dezerterów. Towarzyszy mu Ewa Braun, z którą przed samobójczą śmiercią bierze ślub. Traudl Junge i grupa żołnierzy próbują się ratować.

Polsat, 20:10, Zakon, film przygodowy

W XI wieku, w czasach krucjat, flamandzki rycerz przeżył w Jerozolimie objawienie, które odmieniło jego życie i dało początek nowej sekcie religijnej. Widzenie opisał w księdze Fazar. Ostatni rozdział księgi zaginął. Mijają wieki. Rękopis trafia w ręce znanego archeologa, Oscara Cafmeyera. Jego syn, Rudy, podczas wizyty u ojca widzi ów zaginiony rozdział. Wkrótce Oscar wyjeżdża do Izraela i tam znika bez śladu. By odnaleźć ojca, Rudy musi odszukać tajemniczą sektę i dowiedzieć się, jaka jest treść ostatniego rozdziału Fazar.

TVP 2, 21:10, Hotel Ruanda, dramat wojenny

Rok 1994, Ruanda. Wybucha wojna domowa pomiędzy plemionami Hutu i Tutsi. Paul Rusesabagina jest menedżerem luksusowego belgijskiego hotelu. Jest Hutu, a jego żona Tatiana, która zajmuje się wychowywaniem dzieci, pochodzi z plemienia Tutsi. Paul z przerażeniem patrzy na szał, który ogarnął rodaków i postanawia zrobić wszystko, by uchronić rodzinę. Namówiony przez żonę, mimo woli staje się bohaterem. Zamienia hotel w obóz dla uchodźców i daje schronienie około 1200 ludziom, ocalając ich od śmierci.

Single od dziecka

TVP Kultura, 21:15, Boisko bezdomnych, film obyczajowy

Jacek Mróz jako siedemnastoletni chłopak był nadzieją polskiej reprezentacji w piłce nożnej, jednak złamana noga przekreśliła jego szanse na karierę sportową. Staje się bezrobotnym. Trafia do Warszawy. W noclegowni poznaje kilku bezdomnych. Wszyscy są rezydentami warszawskiego Dworca Centralnego. Gdy jeden z nich znajduje w gazecie notatkę, że wkrótce rozpoczną się rozgrywki o mistrzostwo świata w piłce nożnej bezdomnych, rodzi się pomysł stworzenia drużyny. Jacek zostaje ich trenerem.

CANAL+ Film, 21:30, Single od dziecka, komedia romantyczna

Wszyscy znajomi Julie i Jasona mają już dzieci, które zmieniły ich życie - pozbawiły je romantyzmu i wolności. Julie i Jason są singlami, kochają niezależność. Postanawiają zdecydować się na dziecko, ale pozostać w przyjacielskich stosunkach. Wspólne wychowywanie potomka ma być ich jedynym wzajemnym zobowiązaniem. Poza tym każde z nich może prowadzić oddzielne życie, mieć partnerów i własne sprawy. Projekt doprowadza Julie i Jasona do pewnego odkrycia.

ale kino+ HD, 23:10, Mr. Nice, film biograficzny

Walijczyk Howard Marks za życia stał się legendą. Były student uniwersytetu w Oksfordzie na życie zarabiał, szmuglując narkotyki. Podróżował po świecie, posługiwał się wieloma tożsamościami i jednocześnie, ze względu na kontakty w organizacjach przestępczych w Ameryce Południowej czy w CIA, był zarejestrowanym współpracownikiem brytyjskiego wywiadu. Ten obdarzony wielkim urokiem osobistym nietypowy przestępca nigdy nie używał przemocy, a bardzo ważne były dla niego przyjaźń z Irlandczykiem Jamesem McCannem oraz miłość żony, Judy.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2013 13:54
longoria gra w "nawiedzonej narzeczonej" swietny film polecam:)
odpowiedz
Anka (Ocena: 5) 04.06.2013 07:25
W którym z tych filmów gra Longoria?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo