Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Angielski pacjent, Pocałunek o północy, Gia)

Oto nasze propozycje na filmowy seans w poniedziałkowy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Angielski pacjent, Pocałunek o północy, Gia)
03.06.2013

TVN, 20:0, Na Wspólnej, odc. 1772

Andrzej jest bardzo rozdrażniony. Doprowadza do scysji z Kubą i Danielem. Basia upomina męża, by nie wyżywał się na synach. W odpowiedzi Brzozowski idzie do Jagody. Wyznaje jej, że pragnie z nią być. Po powrocie do domu Andrzej oznajmia żonie, że występuje o rozwód. Dzieci Bogdana nie chcą rozmawiać z Heleną. Berg znajduje całą trójkę przy grobie ich mamy. Zapewnia dzieci, że chce, by były szczęśliwe, ale przeprowadzka do Gdyni to konieczność.

FilmBox Family, 19:20, Pocałunek o północy, dramat obyczajowy

Josh Sherman samotnie wychowuje dorastające córki. Gdy rodzina Shermanów przeprowadza się do nowego miasta, ojciec zakłada agencję matrymonialną, która działa tylko w sieci. Mimo, iż Josh chce pomagać innym ludziom łączyć się w pary, sam nie może znaleźć dla siebie odpowiedniej kandydatki. Jego córki postanawiają wziąć sprawę w swoje ręce i zakładają ojcu profil na randkowym portalu. Dokładna selekcja zgłoszeń, pozwala siostrom znaleźć idealną kobietę, która z pewnością spodoba się tacie.

TVN 7, 20:00, Angielski pacjent, dramat wojenny

W ostatnich dniach drugiej wojny światowej w szpitalu wojskowym we Włoszech pielęgniarka Hana opiekuje się ciężko poparzonym hrabią László de Almásym. Podczas długich rozmów poznaje jego dramatyczne losy. Ranny wspomina czasy, kiedy to pracował z ekipą sporządzającą mapy dziewiczych terenów Afryki. Nawiązał wtedy romans z Katharine, żoną angielskiego kolegi. Po wybuchu wojny nieszczęśliwa miłość wciągnęła kartografa w sieć polityczno-szpiegowskich intryg.

Seksualni, niebiezpieczni

HBO Comedy, 22:00; Pokój, miłość i nieporozumienia; komedia

Diane odnosi sukcesy w świecie prawniczym i wychowuje dwoje nastoletnich dzieci. Przygnębiona zbliżającym się rozwodem postanawia naprawić relacje z dawno niewidzianą matką. Po dwudziestoletniej przerwie jedzie do Woodstock, gdzie Grace mieszka na farmie. Matka stara się żyć zgodnie z ideałami ruchu hipisowskiego, co dla córki jest czymś absurdalnym. Kobiety próbują się porozumieć mimo wielu dzielących je różnic.

HBO 2, 22:00, Bad Company, komedia sensacyjna

Agenci CIA przeprowadzają w Czechach tajną misję, której celem jest rozpracowanie rosyjskiego gangu handlarzy bronią nuklearną. Tuż przed kulminacyjnym momentem ginie jeden z głównych agentów, Kevin Pope. Aby nie spalić akcji, CIA postanawia włączyć do działań jego brata bliźniaka, któremu profesja agenta jest zupełnie obca. W rękach doświadczonego Gaylorda Oakesa leży powodzenie przedsięwzięcia. Jeśli zdoła w ciągu 8 dni wyszkolić niefrasobliwego młodzieńca tak, by nie został zdekonspirowany przez wrogów, istnieje szansa na uratowanie świata.

CANAL+ Film2, 22:35; Seksualni, niebezpieczni; komedia

Po zakończeniu edukacji w liceum czwórka angielskich nastolatków udaje się na Kretę, by przeżyć najlepsze wakacje w życiu. Libacje i dziewczyny interesują ich bardziej niż zabytki. Mózgiem wyprawy jest Will, pucułowaty okularnik i szkolny prymus, który jako jedyny z przyjaciół realistycznie ocenia swoje możliwości w kwestii uwodzenia. Wygadany Jay, który wiedzę na temat seksu czerpie z Internetu, ma nadzieję na zmianę tego stanu rzeczy. Porzucony przez ukochaną Simon rozpamiętuje nieudany związek. Grupę uzupełnia niezbyt rozgarnięty Neil.

Gia

CANAL+ Film, 20:00, Kronika, film SF

Trzech studentów dokonuje odkrycia, dzięki któremu zyskuje nadprzyrodzone moce - siłą umysłu mogą poruszać przedmioty, zgniatać samochody, a nawet latać. Moc młodych ludzi stale rośnie, stopniowo odkrywa ich mroczną stronę. Niewinne żarty ulegających pokusom chłopaków z czasem wymykają się spod kontroli. Lekkomyślne zabawy przeradzają się w niebezpieczne wybryki prowadzące do tragicznego finału.

HBO 2, 20:25, Święta woda, komedia kryminalna

Czwórka bezrobotnych mieszkańców sennego irlandzkiego miasteczka postanawia ukraść ciężarówkę z ładunkiem Viagry, przemycić ją do Amsterdamu i tam sprzedać. Początkowo wszystko idzie po ich myśli. Kiedy jednak na jaw wychodzi, iż wartość skradzionych leków wynosi aż 63 miliony dolarów, mężczyźni wpadają w panikę. Zrobią wszystko, żeby pozbyć się felernego łupu. Lecz to nie będzie tak proste, jak wydawało im się na początku.

Cinemax 2, 21:40, Gia, film biograficzny 

Gia Marie Carangi urodziła się w 1960 roku w Filadelfii. Pod koniec lat siedemdziesiątych szybko stała się gwiazdą świata mody, a jej kariera rozwijała się w zawrotnym tempie. Nieprzygotowana na sukces młoda dziewczyna szukała zapomnienia w imprezach, przygodnych znajomościach i narkotykach, co doprowadziło do jej upadku. Do historii przeszła nie jako modelka, ale jako pierwsza kobieta w Ameryce, która chorowała i umarła na AIDS.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2013 16:00
Sezon na Barwy i MjM juz sie skonczy, kolejne odcinki dopiero po wakacjach....
odpowiedz
Serialomanka (Ocena: 5) 03.06.2013 11:45
a gdzie opisy Barw Szczęścia, Klanu, M jak miłość? Pierwszej miłości już dawno nie ma ;/
zobacz odpowiedzi (1)
ja (Ocena: 5) 03.06.2013 07:20
Każdemu z nas przytrafiają się problemy i sytuacje z których wydaje się nie być wyjścia. Rozwiązaniem wszystkich jest odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Matka Boża pomoże w każdej sytuacji. Wiem, bo sama doświadczyłam jej łask. Odmawiajcie Różaniec Kochani.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie