Filmowy przewodnik weekendowy (Alicja w Krainie Czarów, Ocean`s Twelve, Wieczór panieński)

Weekend na kanapie z pilotem w ręku? Oto co możesz obejrzeć w telewizji!
Filmowy przewodnik weekendowy (Alicja w Krainie Czarów, Ocean`s Twelve, Wieczór panieński)
01.06.2013

Sobota, TVN, 20:00, Przypadkowy mąż, komedia

Nowy Jork. Doktor Emma Lloyd prowadzi popularny program radiowy, w którym udziela słuchaczom porad sercowych. Prywatnie sposobi się do ślubu ze statecznym i dobrze sytuowanym Richardem. Jej życie staje na głowie z powodu Patricka Sullivana, mężczyzny, który został porzucony przez ukochaną za sprawą programu Emmy. Patrick pragnie zemsty. Z pomocą nastoletniego hakera włamuje się do urzędowych danych Emmy i zmienia jej status cywilny. Od tej pory kobieta, wedle wszelkich dokumentów, jest jego żoną.

Sobota, TVN, 21:55, Jaja w tropikach, komedia sensacyjna

Brytyjski reżyser Damien Cockburn chce nakręcić obraz wojenny o grupie amerykańskich żołnierzy w wietnamskiej dżungli. Angażuje gwiazdora hollywoodzkiego kina akcji, australijskiego aktora - pięciokrotnego zdobywcę Oscara, oraz artystę sceny hiphopowej. W trakcie realizacji projektu wybujałe ego aktorów i rosnące koszty zagrażają wstrzymaniem produkcji. Autor ekranizowanej powieści postuluje postawienie na autentyczność przekazu. Aktorzy zostają przerzuceni w dzikie tereny południowo-wschodniej Azji.

Alicja w krainie czarów

Sobota, TVP 1, 21:25, Alicja w Krainie Czarów, film fantastyczny

Dawno temu mała Alicja wpadła do nory Białego Królika i znalazła się w fantastycznym, podziemnym świecie, zamieszkanym przez dziwne stwory i zwariowane postacie. Teraz, tuż przed swoimi zaręczynami, Alicja powraca do magicznej krainy, gdzie ponownie spotyka Szalonego Kapelusznika, Czerwoną Królową, Białą Królową, Waleta Kier, Niebieską Gąsienicę i wielu innych bohaterów, z którymi po raz kolejny przeżyje niezwykłe przygody.

Sobota, TVN 7, 21:50, Bardzo długie zaręczyny, dramat obyczajowy

Akcja rozgrywa się u schyłku I wojny światowej i opowiada historię pary kochanków, Mathilde i jej narzeczonego, żołnierza Manecha. Do Mathilde docierają smutne wiadomości, z których wynika, że jej narzeczony i jego kilku kolegów na mocy wyroku sądu wojennego za próbę dezercji zostali pozostawieni na tzw. ziemi niczyjej, co praktycznie równa się wyrokowi śmierci. Dziewczyna nie dopuszcza do siebie myśli o śmierci ukochanego. Wbrew wszystkiemu i wszystkim postanawia odnaleźć Manecha.

Wieczór panieński

Niedziela, TVN, 20:00, To nie tak, jak myślisz, kotku! , komedia

Maria Morawska odkrywa, że mąż, Filip, zdradza ją. Postanawia się zemścić. Gdy wiarołomny neurochirurg wyjeżdża na sympozjum naukowe, ona i jej kochanek Boguś udają się na weekend do Grand Hotelu w Sopocie. Doktorowa nie podejrzewa, że mąż upatrzył sobie to samo miejsce na schadzkę z pielęgniarką Dominiką. Nie wie także, że jej towarzysz jest poszukiwanym przez policję przestępcą, uwikłanym w kradzież czterech milionów złotych. Mężczyznę ściga również oszukany wspólnik. Tymczasem doktora Morawskiego nęka fajtłapowaty asystent Jakub Bazyl.

Niedziela, HBO, 20:10, Wieczór panieński, komedia

Regan, Gena i Katie są zszokowane, gdy ich koleżanka z liceum, Becky, oświadcza im, że wychodzi za mąż i zaprasza je na swój wieczór panieński i ślub. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pulchna Becky była pośmiewiskiem w liceum. Przyjaciółki jadą do Nowego Jorku, by wyprawić koleżance niezapomniany wieczór panieński. Głupie żarty doprowadzają do awaryjnej sytuacji.

Oceans`s Twelve: Dogrywka

Niedziela, 20:00, TVN 7, Ocean`s Twelve: Dogrywka, komedia kryminalna

Minęły trzy lata, od kiedy genialny złodziej Danny Ocean i jego ludzie dokonali jednego z najbardziej efektownych i lukratywnych skoków w historii. Ukradli 160 mln dolarów, pozbawiając tym samym bezwzględnego właściciela kasyn, Terry`ego Benedicta, całej zawartości skarbca. Po tym niezwykle dochodowym napadzie każdy z członków gangu próbuje wieść zwyczajne życie. Jednak ktoś nasyła na nich żądnego zemsty Benedicta, który chce zwrotu skradzionych pieniędzy wraz z odsetkami. Na ich zdobycie mają dwa tygodnie. Gra toczy się o życie.

Niedziela, CANAL+ Film, 20:00, Uwodziciel, dramat obyczajowy

Rok 1890. Ubogi, przystojny żołnierz armii francuskiej powraca z wojny w Algierii. W poszukiwaniu pracy przyjeżdża do Paryża, kipiącego przepychem i zepsuciem. Georges postanawia za wszelką cenę dostać się na salony. Mają mu w tym pomóc kobiety, na których robi zniewalające wrażenie. Georges zaczyna od kariery w gazecie, gdzie publikuje wojenne wspomnienia. Dzięki intrygom i uwodzeniu wpływowych paryżanek wkrótce udaje mu się zrealizować marzenie o władzy. Niebawem okazuje się, że wszystko ma swoją cenę.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
me (Ocena: 5) 01.06.2013 17:05
Oh Alicjo!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo